Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
27. okt 2009

žienky mám to 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 volala som do poistovne, práve mi to teta shcválila 😝 😀 😀 😀 😀 😀 sľúbila mi, že urobí všetko preto aby to prišlo čo najskôr do Helíku....takže 04.11.2009 začínam s koordinátorkou a ide sa nato..stane sa somňa pichačkááááááááááááááááááááááááááááááááááááá 😀 😀 😀 😀
ešte Katka a ideme nato spoluúúúúúúúúúúúúúúúú 😀

Romy..nádhera, krása 🙂

romy01
27. okt 2009

ciselkooooo - cmuk, cmuk cmuk

kajticko
27. okt 2009

jééééééééééééééé čisielko teším sa 😎 😎 😎 😎 aj ja už si to obháňam čakám čo mi teta odpíše ešte a ak nič tak musím ísť teraz do práce a zajtra ráno tam tiež hned volám.budeme možno na rovnako pichačky 😉

cisielko
27. okt 2009

Romy..boli sladkééééééééééééééééééééééé 😀 😀 😀 😀

Kajtičko volaj..budem čakať 😀 😀 😀 😀 😀

Katka..a ty ma nštvi..vykalši sa nato čo tu neikto hovorí..nám sa to podarí, jasnééééééééééééééééééé 😠

figurka.m
27. okt 2009

ahojte, Romy, gratulujem, krasnucka bublinka 🙂 a drzkam palceky nech je aj dalej vsetko OK 😉 Cisielko no vidis, vyslo to, takze to uz mas za par, tesim sa s tebou 😎 baby o 10 hod mi volala Mikulova, ze kde som , ze o 9.30 sme s nou mali mat konzultaciu, ja cumela jak blb 😕 tak nakoniec vysvitlo, ze ma zle zapisali do diara 😲 keby to zalezalo na mne tak som tam hned, ale co uz 😒

denis19
27. okt 2009

figurka.m
no vidíš, já ti ríkala, že dnes a ty že né, že o mesíc 😀
holky,
také mám už bublinu, jen ji ješt musím zeskenovat 😀

kajticko
27. okt 2009

denis ahoj tak si dávaj pozor na bublinku a odichuj 🙂

idem do práce pekný dní Vám prajem 😎 😎 a do tej poisťovne zavolám ste ma úplne navnadili dakujem 🙂 nebudem na nič čakať 😠

figurka.m
27. okt 2009

denis 😀 😀 😀 tak sa to tu riadne obublinkuva, to je super 😉 kajticko, drzim palceky 😉

kajticko
27. okt 2009

Ďakujem 🙂 podobne . dúfam,že budeme mať všetky aspoň tieo vianoce plodné iný darček ani nechcem

denis19
27. okt 2009

Jiný dáreček ani žádná nedostaneme, tak se snažte devčata 😀 TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

cisielko
27. okt 2009

Kajtičko..vlaj..aspoňbudeš vedieť na čom si...budem držať palce 😉

Denis..tak rýchlo skenuj nech vidím aj tvoju bublinku 😀

Figurka..tak teda..to riadne pomontovali 😠 a teraz čo, pôjdeš na termín na ktorý si si mylslela, že pôjdeš?

kefalinek
27. okt 2009

Ahojte baby no ako Vás tu čítam, tak ma čakajú poriadne pevné nervy, chceli by sme druhé bábo, len pánbožko mi to zariadil tak že to prirodzenou cestou už nepôjde nikdy, takže musíme čakať pár mesiaov, kým sa zotavím po operácii a potom podávame žiadosť do poistovne, stalo sa niektorej, že to poistovna zamietla.?

denis19
27. okt 2009

kefalinek
ješte jsem o tom neslyšela, maximálne ,že to potvrdili až na další rok, pokud mají kóty na IVF,ale to záleží od pojišťovny, co jsme tu my, tak nám to zatím všem potvrdili! takhlavu vzhuru!
a devčata , kde se dnes touláte a VIERKA kde jsi usnula?????

figurka.m
27. okt 2009

ja som tiez nepocula, ze by to miekomu zamietli 😉 Cisielko, ano pojdeme tam 27.11. uz aby to bolo, dovtedy aj osediviem 😅

denis19
27. okt 2009

figurka.m
na IVf jsem se naučila čekání, stále na neco človek čeká!!!!

figurka.m
27. okt 2009

caka caka az sa docka 😀 😀 😀

denis19
27. okt 2009

jojo , to je na tom to dobré, ted to už jen s láskou a zdravím dotáhnout do zdárného konce!!!! víš o čem mluvím!!!

figurka.m
27. okt 2009

veru viem, len sa pekne opatruj a hladkaj brusko a vsetko bude OK 😉

denis19
27. okt 2009

tomu verím, sstále se usmívámjako rozumu zbavená🙂)) uverila jsem tomu všemu až dnes,když jsem uvidela sono!!!! jsme magor, já to ríkám už dlouho 😀

cisielko
27. okt 2009

Denis..a prečo by si sa nemala usmievať..veď to je dôvod na úsmev na celý život 😀

Figurka..tak čakanie mi je dôverne známe..a to máte prvú konzultáciu alebo čo?

denis19
27. okt 2009

cisielko
máš pravdu,ale ješte v léte by mne nenapadlo, že budu nekdy tehotná 😀 😀 už jsem tomu nejak neverila, ale potom prišlo IVF a svet se zmenil!

figurka.m
27. okt 2009

babatko chce len usmievavu maminku, ci uz je magor alebo nie 😀 v dobrom, samozrejme 😀 cisielko, ideme si uz po lieky, len neviem kedy budem stimulovat, asi az v januari, kedze cez sviatky nerobia 😒

denis19
27. okt 2009

figurka.m
a helios o vánocích nepracuje??? to se dá?

figurka.m
27. okt 2009

ano cez sviatky, nerobia pokial ja viem, oni si to zrejme tak naplanuju stimulacie aby to stihali do sviatkov

cisielko
27. okt 2009

Denis..tak ja som traz na tom ai tak ty..že sa mi to zdá tiež také nedosiahnuteľné 😀 ale to sa čoskoro zmení 😀

Figurka..tak a prečo si až na taký ďaleký termín objednaná?

denis19
27. okt 2009

no to je stejne divné, že nedelají o svátcích,ale co už a stihneš do vánoc???

figurka.m
27. okt 2009

ja by som rada skor,ale mm je mimo a chcem aby sme sli spolu,on ma asi bude pichat ak to sama nezvladnem a aj sam tam chce ist so mnou 🙂 no a 100% tu bude az toho 20.11. tak najblizsie ako to slo ma objednali 🙂

figurka.m
27. okt 2009

denis nemyslim, ze stiham 😒 na konzultacii budem nejakych 5 dni pred mrskou, takze tazko 🙄

denis19
27. okt 2009

tak to asi ne! nevadí, žačeš v novém roce s novými ideály!

denis19
27. okt 2009

no sorry ,ale táto schovávaná mne už nebaví,kde jste????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre