Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

katti77
29. okt 2009

cisielko a ty si kde?

denis19
29. okt 2009

no já jsem GISák, ve zkratce je to zpracovávání všech dostupných informací z pod, po a pod povrchu zeme do rozumných výstupných formátu jako je treba i mapa, či plán mesta, delám analýzy katastrof, cvičení a tak nejak. pracuji pro armádu. celkem super práce!

denis19
29. okt 2009

cisielko asi už maká,ale ikdyž v otmto počasí by jim mohli na dnes dát klid motoristi!

katti77
29. okt 2009

denis tak to je super, to máš výhodu, že môžeš ísť na PN a zase sa vrátiť, ja to mám trošku zložitejšie, lebo v práci som od sekretárky po dane a musia si nájsť za mňa náhradu, tak nechcem byť dva mesiace doma a potom zase rušíť tú náhradu a potom zase PN a tak dookola, preto sa aj tak trošku ponáhľam s IVF a bola by som veľmi rada keby vyšlo, lebo by som sa vedela zariadiť, lebo od januára začína v ukončovanie roka a to by som už chcela pekne v kľude dokončiť a ísť na PN...dobre som si to vymyslela, čo?

denis19
29. okt 2009

no vymyslela jsi si to dobre,ale nemyslíš , že práve ten účtovní shon na začátku roku nebude pro tebe to nejlepší????
já jsem práve telefonovala skolegyní a jsou v práci takové tlaky na pracovní výkony a vše kolem, že mne odhovárají od nástupu a prý mám doma relaxovat 😲 tak uvidím

katti77
29. okt 2009

no ja budem ukončovať len rok, a od začiatku nového roka by si účto už robila tá náhrada, takže ja by som sa venovala len ukončovaniu, a keďže som si celý rok účtovala sama tak žiadny stres nehrozí...to už mám zmáknuté a robím si priebežne veci takže to je už malina...
no ak peniaze nerozhodujú tak radšej zostaň doma a vychutnávaj si toto krásne obdobie..

denis19
29. okt 2009

netvrdím, že euríky nerozhodují,ale ta PNka je sice nižší od platu,ale ne až tak strašne a muj plat ve verejné správe stejne není kdo ví co!!!! tak uvidím!
jo,potom to máš super promyšleno 😀

cisielko
29. okt 2009

Ahojte...

No veru, ja už makám..ja v prcá od 06.30h dievčatá a som vdela, že ak sem nakuknemskôr tak neodídem tak skoro..tak som tu a idem makať ďalej 😀

Katka..ty to máš riadne už vymyslené, to je super..ja to budem vymýšlať až potom...a aj ty taký prcek ako ja 😀

Denis..fíha..tak ty máš riadne zamestnanie..som len tak čumela keď som to čítala...aj môj mužo robil pre armádu a kocivil ale už nerobí 😎

katti77
29. okt 2009

cisielko vymyslené je to dobre, len ešte musím popracovať na realizácii

denis19
29. okt 2009

katii,duležitý je plán!!!!
čisielko ahoj! a hezky tvor hodnotu pro firmu 😀

cisielko
29. okt 2009

Plán bude len ho ešte nemám vymyslený ale ja niečo vymyslím 😀

kajticko
29. okt 2009

ahojte kočky 🙂 prajem pekný u nás upršany dník 😎 😎

denis19
29. okt 2009

kajticko ahoj i u nás prší,máš dnes volno???

kajticko
29. okt 2009

nie denis žial idem za chvílu do práce ☹ aj zajtra. volno mám pondelok ,utorok ,stredu tak sa teším 😎 😎

denis19
29. okt 2009

hurá to bude veget!!!no a kdy začínáš???už jsem zvás netrpelivá

kajticko
29. okt 2009

ja dúfam,že už buduci týžden to potvrdenie dostanem písomne a idem hned k lekárovi 😎 musím utekať do prace na vianoce sa budeme tešiť všetky 😝 😝 😝 páááááááááááááá

denis19
29. okt 2009

ahooooooj

cisielko
29. okt 2009

Kajtičko..tak už volaj len nech vieme ako si na tom, načo to odkaldať 😀

aj u nás rpší, vraj u nás, veď ty si Denis odomnňa xixi

A kde sú všetky, Romy, Vioerka..a Gal sa stále neozvala?

romy01
29. okt 2009

cafte baby
kajticko si si to dobre premyslela, teraz uz len aby boli // a priamo na štedrá den - to ani nak nemoze byt 😀
ja som zase vcera zalomila o osmej a vvstala som ledva o pol osmej a letela som do lidlu - odo dnes tam maju v akcii grecku kuchynu a je tam par zaujimavych beci, co máme radi a potom som uz letela za mamou a isli sme do tulipu okukovat kociky - no nic moc, pacil sa mi iba jeden ale bol drahy- 659 eurikov a nepacili sa mi na nom kolesa. Som sklamana z postielok, nikde som nenatrafila na taku aku si predstavujem - polsko to isti , no ale kupila som si peknu bluzku s flhymi rukavmi a volnu pre brusko - ma taky strih, ze ju mozem nosit uz teraz no dobra bude aj v 9 tom mesiavi 😀

romy01
29. okt 2009

jeeej baby mne dnes nabehol 7tt 😀
denis inak tebe nabehol uz v pondelok 😀

katti77
29. okt 2009

romy pozri si kočíky na internete...www.kocikovo.sk...
ja sa teším na túto fázu, jáj ja povimetám všetky obchody s bábätkovskými vecami...juuuj

romy01
29. okt 2009

juj katti na internete je toho strasne vela ale az v obchode som zistila ze je medzi nimi fakt velky rozdiel, ja sa na nete kocham tymito vecami, no myslim ze si tie kociky musim poriadne " ochytat " inak sa nebudem vediet rozhodnut.
katti tato faza ma zacina bavit 😀

katti77
29. okt 2009

romy verím ti 😀
no tak si to pozri na internete a potom len pobehať už konkretne značky po obchoďákoch...to si musíš skúsiť, lebo potom budeš nadávať, ale aby si si spravila predstavu tak spraviť kuk a tak...
a už máš niečo vybraté?

cisielko
29. okt 2009

Romy..tak už kočíky obzeráš?ja som tiež tip, ktorý musí všetko pochytať a vidieť..a teším sa na túto fázu, budem len po obchodoch lietať a surfovať kde to zoženiem za dobrú cenu 😀

romy01
29. okt 2009

no poviem vam baby nemam ani tucha ani len tip, na nete som kukala a mam z toho hlavu ako balon - je tam milion kocikov na vyber, tak som isla do obchodu a tam ich mali hadom 40 no pacil sa mi iba jeden, aj ked verim ze na obrazku vypadaju vvsetky moc dobre, ja to asi necham az na vyber v obchode, urcite budem kukat na nete aspon zakladne typy - teda ze kolko koles a kolko kombinacia a pod, no kupovat budem podla toho co sa mi zapaci v obchode - tak aj kupujem vsetko

denis19
29. okt 2009

Ahoj Romy a který se Ti líbil naživo v obchode????

romy01
29. okt 2009

taky bordovo cerveny 😀 😀 😀 - nepamatam znacku - to som cela ja-

romy01
29. okt 2009

kde si bola denis ?

denis19
29. okt 2009

ahááá 😀 tak bordový to je zajímavé 😀 😀
já mám už také favorita je teda drahý ,ale splňuje všechny moje požadavky 😝

romy01
29. okt 2009

aj tento je drahy- stoji 659 euro a teda moja predstava o cene je na mile vzdialena- Navyse mi nevyhovuju kolesa - su take plne, nevypada to dobre, no je to 3 kombinacia, súcastou je aj autosedacka a je fakt moc pekny , aj ked vnutro vypada dost male - maju aj vacsie kociky no tam mi zase vadila vystelka - ta tam vypadala biedne akosi tenko sa bojim ze by tam bolo miminku zima a navyse tie kociky boli moc vysoke na mna.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre