Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
7. sep 2009

😀 😀 😀
co myslís, má význam robit si doma test aj skor? Lebo niektoré baby mali vraj pozitivne výsledky uz na 5 ty den po ET ale som čítala, že jedna baba mala doma testy na 9 10 a 11 dc pozitívne a potom negatívne a aj krvny test bol nakoniec negativny

denis19
7. sep 2009

Nevím jestli to má cenu,ale drív jak za 7 dní asi ne,ale určite je nejlepší vydržet až do heliosu a máš jistotu,ale rekni to mé hlave!!!!Nechci se dožít toho, že doma ano a nakonec ne!!!!! Zblbla bych z teho!!!!!

romy01
7. sep 2009

to hej to by som tiez nechcela ale myslim ze si test aj tak urobim , lebo ja by som zas nechcela aby som tam sla s nadejou ze to vyslo a oni mi oznamili ze bohužial,

kajticko
7. sep 2009

ahojte baby 🙂
pekný dník prajem 😎 😎 Deni závislosť?? ja ked prídem domov prvé čo robím je ,že zapínam počítač. a čakám čo tu bude nové 😕 😕 inak myslím,že sme sa tu našli pekná partia 🙂 🙂 ,ale jedno je isté si tu vždy pre nás 🙂 🙂

denis19
7. sep 2009

Ahoj Kajticko, delám to stejné, jen zhodím boty a pouštím počítač!!!!! Stejne jako ted 🙂
Co deláte holky?

kajticko
7. sep 2009

ahoj denis 🙂 neuveríš ,ale sedím pri počítači 🙂 .ale teraz vážne navarila som mužovi večeru a teraz zas sedím pri počítači. muž mi nadáva ,že mi už šibe ked stále vypisujem 😖 a ty ??

kajticko
7. sep 2009

počuj denis, šaško sa nám neako stratil na dlhšie ☹ ☹ 😢 😢

denis19
7. sep 2009

Podobne, dorazila jsem domu,nachystala véču a sedla k PC, mezi tím posbírala prádlo ze šňury a čekám na svého milovaného.

denis19
7. sep 2009

Ale pokud je doma i on, tak se diví co si stále píšeme a tvárí se nezaujate,ale jakmile dorazí za mnou do pracovny tak šmíruje pres rameno co píšeme,chlap!!!!

denis19
7. sep 2009

No a co se kašpárka týče je najaký ztracený!!!!!!! Haloooo sasko!!!!!!
Ale chlapi nás nikdy nemužou podporit jak to dokážeme my!!!!

kajticko
7. sep 2009

jasné že nie. oni to teraz ani tak nechápu. aj ked myslím,že mojho muža to viac trápi ako mna len to nedá pocítit.ja mám drahého doma ,ale tan zas niečo pracuje okolo domu aj ja sedím pri počítači a nádava ,že netrhám burinu 😖 mám takého domáceho kutila 😉

denis19
7. sep 2009

Domácí kutil???? To by bylo neco pro mne 😢 Já jsem zdravé panelákové díte a ráda chodím na chalupu,ale pokud se nemusí nic delat, mimo natírání trámu a kosení trávy, jinak mne to moc nebere-zahrádka a tak.

kajticko
7. sep 2009

ja mám síce vinársko - ovocinársku školu,a le mna tiež moc zahrádka nebavi. no muškáty na okná to ešte v pohode zvládam.ja bývam na dedine aj som z dediny panelák si vobec neviem predstaviť. Inak písala si ,že máš muža geodéta . ja mám svokru geodetku aj moj muž začal chodiť na geodetickú ,ale vyklašlal sa na to ☹

denis19
7. sep 2009

Takže patríš více méne do geodetické rodiny!!! Proč se na to manžel vykašlal, to je škoda ne????
Práve prožíváme období, že se rozhodujemem s manželem pro dok,ale neumíme se rozhodnou jestli vubec a potom či novostavba či starší a predelat???

kajticko
7. sep 2009

je to škoda ,že to nehal jasné. my sme kúpili chatu tu sme zbúrali a postavili bungalov. Bolo to najlacnejšie riešenie staršie domy su tú dosť drahé. inak na papieroch máme rekonštr. chaty .😎 Obnaša to veľke starosti naštastie sme vo finále,ale je to neskutočný pociat mať svoje 🙂 🙂

kajticko
7. sep 2009

podľa mna ked prerábaš staré stále musíš do toho vrážat. a niekedy ťa to stojí viac ako nové postaviť. sú to dosť dôležité rozhodnutia je to dosť tažké 😖

denis19
7. sep 2009

No pokud já bych šla do domu, tak do prízemního bungalovu, takže to vám tiše v dobrém závidím. Nemáš fotku domečku???? A staveli jste sami?

kajticko
7. sep 2009

všetko sami moj muž robil 90percent sám. stavali sme drevodom. pozrem neaku fotku. inak ten bungalov bohate stačí ja by som väčší ani nechcela 😉

denis19
7. sep 2009

Tak to jste šilulky! Jak dlouho jste staveli?

kajticko
7. sep 2009

drevodom ide rýchlo. do roka sme boli presťahovaný firma by to stavala 3 mesiace. ale ešte pomaličky dokončujeme. ,ale dúfam,že to už doklepeme.2 izby nemáme dokončene ,ale manžel slúbil ,že ked otehotniem ich dokončí kým porodím 🙂

denis19
7. sep 2009

Hezký slib,držím palec na oteholkuvání,jinak pokoje nebudou holka 😝

kajticko
7. sep 2009

inak čo robíš teraz ja stale odbehujem.počuj tie injekcie dostanem až ked to poistovna všetko schváli?

romy01
7. sep 2009

ahojte už som zas tu.
pozeram ze vsetky tu visime na pc. Moj sem síce nekuká ale sem tam sa opýta že " čo píšu baby ? " 😀 😀 😀

kajticko
7. sep 2009

vítam ťa romy 🙂 🙂 že ho pozdravujeme 😎 😎 😎

denis19
7. sep 2009

Také zdravím!
kajticko injekce dostaneš až po pojišťovne.

kajticko
7. sep 2009

no škoda ☹ ved sa zbláznim mesiac 😠

romy01
7. sep 2009

ahoj kajticko 😀 😀 😀
baby ste to videli teraz v správach?. Ročné dievčatko vypadlo z balk=ona zo 4 teho poschodia a nenasli na nom ani skrabanec- vobec nic - ona sa normalne druhy krat narodila

kajticko
7. sep 2009

pozerala som to už o piatej v správach. hrozné. že na tastie bolo popršané a padla do žihlavy je to fakt zázrak. ja ako matka by som to asi neprežila ☹ musel to byť strašný pocit

denis19
7. sep 2009

Tak to jsem díky bohu nevidela!!!Ale stál pri ní andel strážný!!!!!
Kajticko,klid, jeste se dockas injekci, že Romy???
Kajti, to jdeš ted ve čtvrtek na vstupní pohovor, či už máš žádost poslanou???? Už nevím která jste na tom jak, vím mám se stydet,ale co už 😎 😠

romy01
7. sep 2009

ti poviem, ja by som umrela

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre