Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kuspitka
27. nov 2009

denis ano tak ako aj ja.tesim sa ,ze dalsia heliosacka porodila

minka051
27. nov 2009

kuspitka to je super. o chvilku budeš ty 🙂 🙂

cukotka
27. nov 2009

ahojte dievčatá 🙂 tak ja už som tu pekne dlho nebola., Ako sa máte? 🙂

romy01
27. nov 2009

ahojte baby - to je super spavicka, ze uz aj zuzka to ma za sebou , moc gratulujem

baby prajem pekny vikend 😀

cukotka
27. nov 2009

romy ako pokračuje tehotenstvo? 😉

cisielko
28. nov 2009

Ahojte 😀 😀 😀 😀

Demozin..tak gratulujem..to je skvelé, že začínate..mňa síe tiež smiatlo, že 24DC ale doki vie čo robí 😀 držím aplce 😀

Wodanka..si sa ukázala..ako sa máš? 😀

Romy, denis..potrebujem poradiť:
dnes už mám 8 deň mrchu 😠 😠 😠 mávam ju 5-6 dní..už mi vo štvrtok končila ale ja som sa v robote tak vytočila, že sa mi pustila znova :roll: :( neviem čo si mám o tom mylsieť...pichať Menopur som začala až na 6Dc teda vo štvrtok..nebude to tým, že sa mi ako keby naschcal predlžuje M aby sa riadne vyvinuli vajíčka?

demizon
28. nov 2009

cisielko: Dlhy protok sa zevraj zacina 2. alebo 20. DC , nakolko moj cyklus uz bezi 9.den tak sa doktorka rozhodla, ze to zacneme uz buduci mesiac t.j. 13.12. injekciami na "ukludnenie a oddychnutie" vajecnikov pred stimulaciou Fostimonom. Po 4 dnoch idem na prvu kontrolu a potom sa uvidi ako dalej...mam to napisane, ale bolo toho tolko co mi povedali, ze sa mi to nejak poplietlo v hlave 🙂 dolezite je mat istotu vzdy po dalsiu kontrolu, aby sa nieco nepokazilo...

wodanka
28. nov 2009

je tu niekto??

cisielko
28. nov 2009

Demozon..držím palce 😉

Wodanka...ja ale ja som len prišla kuknúť bo mi je na hovno..stále ma bolí ta hlava a ešte aj mrcha..písalôa som aj do centra ale ešte mi neodpísali...dúfam, že je to ok...a ty ako?

romy01
28. nov 2009

ahojte kocandy, tak ako vikendujete? ja som dnesok zase prespala a prejedla, takze tak.

ciselko neviem, ja som malava ms bezne 6-7 dni a nemala som ju pocas stimulky dlhsiu, ale poradim ti daj si na veceru caj s poriadnou davkou citron a nic nejedz a na druhy den bude po ms.

demizon ja som zacala brat tabletky provera na 16DC a potom od 23DC som zacala pichat decapeptyl a ked dosla ms na 33DC som hned zacala s puregonom - tolko pre porovnanie.

prajem pekny zvysok vikendu

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

wodanka
28. nov 2009

cisielko u mna nic nove.. stale len cakam 😒 je to uz ako vecnost, ale nabuduci tyzden sa to prelomi, dorazi mrcha a o par dni idem na to..

kuspitka
28. nov 2009

Ahojte.denis a romy pozri moj album uz je tam ta fotka

romy01
28. nov 2009

jeeej kuspit, ta vysla - to pozadie BB je fakt super

baby kuknite to su tri tehulky !!!

denis19
29. nov 2009

Dobré ránko holky!!!!!
včera jsem vás nestihla, byli jsem u rodiču a trochu se tam potali,potom jsme byli navštívit svokru a najednou bylo devet večer.
Kuspitka
fotka je super, pošli mi ji na skype, když budeme on line 🙂
Tehule, jak se vede?
a čekatelky, co nervičky???

čisielko
neumím ti porasem na tom úplne stejne jako Romy, jedine ten citron a volat do heliku.....
wodanka, cukotka...zdar!!!!!

romy01
29. nov 2009

ahoj denis, dnes sa u nas konecne ukazuje slniecko, ako je u vas ?

bobik77
29. nov 2009

Ahojte dievčata....ja som dnes na prášky..... ☹ Som po KET piaty deň, ale zasa cítim bolesti ako na menzes....To sa mi tam fakt zasa ani jedno z troch mrazáčikov neujalo....ja si idem dnes kupiť test....a skúsim to otestovať

denis19
29. nov 2009

Romy, sluníčko, u nás ani tuk po sliníčku a zdá se mi , že ji rádná kosa!!!!

bobik77
pocity ma mrchu jsou dle mne normální 😲 tak se udržuj v klidu!!!! test si kup,ale ješte netestuj, vydrž aspoň do stredy......

afrika
29. nov 2009

ahojte, ste tu niekto?

afrika
29. nov 2009

tak dnešná kontrola v heliose dopadla tak, že sliznica má skoro 9mm. odber bude v utorok o 7,45. dnes o 21 injekcia pregnyl. už mám dve cystičky a folikulov na použitie je cca 9+môžu niektoré ešte dorásť. myslíte, že to není málo??? ☹

denis19
29. nov 2009

afrika,
tak to vše dobre dopadlo!!! paráda. výsledky jsou dobré, už jen prežít úterý a potom asi tak nedeli další a bude hotovo 😲

afrika
29. nov 2009

denis koľko si mala ty prosím ťa a kočky čo tam boli s tebou?

afrika
29. nov 2009

pregnyl ti pichali tiež o 21 a o 7,45 nástup?

denis19
29. nov 2009

jo pregnyl 21:00 a nástup v heliku 07:45 😲 já mela odebraných 12, použitelných 11 a oplodnilo se 8 ICSI, romy mela také 12 a nakonec jedno použitelné a gall, to si už nepamatuji, ale také určite kolem 9-10, jen té to bohužel dle všeho nevyšlo a už se tu víc neukázala ☹

afrika
29. nov 2009

denis a po pregnyle si pila tiež veľa vody? mne už dnes krv nebrali, povedala, že už netreba.

afrika
29. nov 2009

najviac ma znepokojuje, že menzes som mala 14.11. a teraz to vychádza tiež tak nejako. ak by som sa dostala až ku vkladu, tak do menzesu by som mala embryo v bruchu len možno 5 dní. čo ak sa nestihne uchytiť...

bobik77
29. nov 2009

Ahoj denis, ja som mala 25 oplodnených vajíčok a nakoniec bolo použiteľných 5 vajíčok, prvý krát mi vkladali dve embryjka a teraz tri

kajticko
29. nov 2009

čaute baby . ja chcem začať pichať a ako naschval v utorok som mala dostať ms a stááááááále nič 😢 😢

bobik77
29. nov 2009

Nechápem od čoho to závisi...ja keď som chcela zmeniť centrum a volala som do Heliosu, tak mi vtedy doktor povedal, že neexistuje aby mi kvalitne zmrazili 20 embryjok...a mal nakoniec pravdu....nie je dobre ked ich je vela, ale ked su kvalitne....Mne teraz doktor povedal, keď som sa pýtala že prečo tak malo kvalitných...ta že ich neskoro zamrazovali....skoro som ho zabila...Tak ja som skoro umrela na OHSS, lebo ma tak nastimuloval že som mala 35 vajíčok..a nakoniec mi poviec že ich neskoro zamrazovali....ja mam také nervy....Keď sa teraz neujmu...ja neviem či sa ešte dám na stimulku...už mám z toho panický strach...no určite to bude v inom centre

afrika
29. nov 2009

bobik do akého centra chodíš?

bobik77
29. nov 2009

do SPLNU v KE, ale okamžite odiaľ odchádzam....ja nie som absolutne spokojná s doktorom...absurdny prístup. Vobec nemluví...ja keď pozerám koľko vedia o svojich postupoch iné baby z iných centier....a po druhé po tom ako ma skoro zabil pri stimulácií....už k nemu nepôjdem. Ostala som len preto lebo sa nedajú prenášať do iného centra embryjka ale teraz už žiadne nemám, tak idem inde

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre