Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
1. dec 2009

Romy..sa nezdáš..paráda...takže na 12DC aj ja končím s pichaním?

Denis...no ja asi ani nebudem mať nejakú extra chuť takže sexík bude na vianoce 😀

Kupsi..ja už pijem každý derň vínko asi tak 2DC každý deň 🙂

kuspitka
1. dec 2009

cisielko a ked prides po E domkov tak lez 2dni a hore nohy maj dobre.

kuspitka
1. dec 2009

romy si super nastudovana .

denis19
1. dec 2009

cisielko, jo tesne po ET fakt jen relaxuj,aby jsi si potom neco nevyčítala!!!!!!

katti77
1. dec 2009

ahojte babulky, no čítať vás čítam, ale nestíham písať
vidím, že dávate rady ako pred a po ET, tak to je dobre vedieť, len či bude tá chuť 😲

kuspitka neboj sa pôrodu, keď uvidíš malú tak na všetko zabudneš, to len teraz máš také myšlienky, ale ten malý uzlík ti tak zamotá hlavu, že si ani nespomenieš 😉 , a ako ideš rodiť, prirodzene, či cisársky?

romy a denis tak pekne vám to tam nebieha, tak nech to ide všetko ako má a babuľky sú zravučké

všetky čo sa snažia, pichajú, čakajú tak vám nám držím palce aby sme si už aj my našli // a tt rástli

kuspitka
1. dec 2009

katti zatial idem rodit priridzene.
tak sex nemusis mat,ale vinko si mozes dat.

denis19
1. dec 2009

Holky, tak já se loučím,jdu trochu neco udelat doma a potom jdu ven, tak ahoj v podvečer!

kuspitka
1. dec 2009

aj ja si dem lahnut je mi nanic.
pridem neskor mozno az ked pozehlim

katti77
1. dec 2009

babulky len oddychujete pa pa

cisielko
1. dec 2009

Kuspitka, Densi..po Et budem ležať sľubujem..ale potom znova do práce, bude to pred vainocami tak by to nemalo byť také hrozné 🙂

Kati..dávajú rady ako nato...sa budem tešiť ka nám to naozaj výde spolu 😀

katti77
1. dec 2009

aj ja sa budem tešiť, ako budeme ležať ešte v narkóze a trepať čo nás napadne 😀 😀

cisielko
1. dec 2009

Devy, aj vy ste si museli dať pichnúť Pregnyl na pohotovosť? nemohli ste si to pichnúť samé?

Kati..budeme čvirikať tošľko, že im aj na nervy pôjdeme 😀

romy01
1. dec 2009

ciselko , ja som bola na pohotovosti lebo k pregnylu nie je striekacka a navyse sa miesa prasok s takym roztokom a to by som sa bala. Ale kdesi tu jedna kocka pisala ze ona mala nejaku striekacku neviem odkial a tak si to pichla sama. No pregnyl je stiplavka a ide do zadku tak som to nechala na sestricku 😀

kuspit - to preto to vsetko viem ze ja som tak blba ze si vsetko musim citat aspon tri krat a potom mi to uz nejde z hlavy 😀 😀 😀 Je to akoby choroba z detstva 😀 😀 😀

ciselko inak nehovorim ze je koniec na 12 DC ale priblizne 12 krat si pichas ten druhy liek, zalezi na ktory den si zacala pichat. J asom zacala este v ten den ked dorazila ms ale su baby co az na 3 den tak podla toho.

Baby pred hodinou som si otvorila anglinu a ako som kukla do nej tak som okamzite zaspala - 😀 😀 😀Ja to takto budem studovat namiesto 2 roky asi 4 roky mon Dieu

demizon
1. dec 2009

Ahojte, takže zmena plánu, pichať sa začnem 24. DC ale nie tohoto aktuálneho, ale až toho ďalšieho...niekedy okolo 17.1.10 ☹ ale nevadí, keď už som tolko vydržala tak tých pár týždňov nejak "pretrpím"

Držte sa všetky

cisielko
1. dec 2009

Demizon..čo sa stalo, prečo ideš pichať až o mesiac?

Romy..ja som aj tak myslela, že 12DC do druhej včielky..ja osm žačala pichať na 6DC..ešte ich mám dosť...takže budem musieť ísť na pohotovosť..no to budú asitam nadšený z toho keď tam prídem 😕

romy01
1. dec 2009

ciselko na pohotovosti som nikdy nemala problem. vzdy som tam prisla uz okolo osmej, dala som im pregnyl, poprosila nech nachystaju na 9tu a isla sa este do mesta poprechadzat. Vzdy mi to dali dokonca zadarmo ze nech mi padne na uzitok, boli take zlate a sucitne tie lekarky

demizon ty mas asi nejaky iny typ stimulky ako som mala ja, ja som zacinala na 16DC. A nestihas teraz kvoli vianociam ? No nevadi, ten jeden mesiac hore dole, hlavne nech sa zadari

demizon
1. dec 2009

Nestalo a nič, len to, že mi to všetko vychádza na sviatky a v GF od 23.12.-6.1. nepracujú a ja nechcem nič podceniť, tak sme sa dohodli na január...predsa len bude po vianočnom "zhone" a budem mať istotu, že sa o mňa môžu dokonale postarať v prípade problémov...asi to bude takto lepšie 🙂

demizon
1. dec 2009

romy01, viem čítala som, že každá tu má iný začiatok stimulky, snáď doktorka vie čo robí 🙂 mňa by zaujímalo podľa čoho určujú ten začiatok, či podľa horm.profilu atď.

romy01
1. dec 2009

demizon to je jasne, ze to bude akto lepsie. Aj ti doktori si potrebuju oddychnut a nenervovat sa aj cez vianoce. Navyse aj ty budes viac oddychnuta a pripravena. Len cez sviatky papaj co najviac ovocia namiesto salatu, aby bolo telo pripravene na zataz

sobcek
1. dec 2009

Breeee ranko... 🙂 Ale baby, nebojte porodu, ved to je ako čerešnička na torte po tom vsetkom, cim sme museli prejst a prechadzame.. Treba si povedat, ze idete na višňový štrúdel s full obsluhou 😀 😀 😀 a tyzdnovym all inclusive pobytom.. 😎

romy01
1. dec 2009

sobcek ked ja ceresne nerada 😀

demizon
1. dec 2009

romy a co by si mi este odporucila pre IVF ? SPG mame dobry, ale aj tak mm uvazoval ze by skusil este nejake vitaminky🙂 co sa pouziva? dik

sobcek
1. dec 2009

romy no hotovo 😀 Tak ty dostanes zmrzlinovy pohar so slahackou a čokoladovou polevou. A nehovor mi, ze ani ten nemas rada 😝

denis19
1. dec 2009

zdar holky, vidím,že tu vládné odpolední klid na lužku 😀
cisielko
pregnyl sse pichá maskulárne,proto ta pohotovost,nebo odborný personál!!!!

kuspitka
1. dec 2009

no som tu na kus.dnes mi nieje velmi dobre

wodanka
1. dec 2009

ahojte holky 🙂 prišla som vás na chvíľu pozrieť a padám si trocha precvičiť telo na spinning...
dnes ste tu mali super tému, som si zopakovala všetko, čo ma čaká 🙂

denis19
1. dec 2009

ahoj kuspi a už je to lepší????

wodanka, ty spinniguješ? to bych vubec nezvládla!!!

kuspitka
1. dec 2009

denis ani nie.bolia ma krize idem sa asi sprchovat.mala je skoro ako cert

denis19
1. dec 2009

no tak to nemáš dnes veselo,ale aspoň víš, že je akční!!!!!
radeji teda relaxuj a ahoj zítra!

kuspitka
1. dec 2009

hej ved idem si lahnut.
mam strasne opuchnute nohy az moc.neviem co si obujem

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre