Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kuspitka
8. dec 2009

denis to jeeste skoro pockaj do 14tt a bude uz peken rast.

viktoria tak to je super.tak som rada,ze pekne rastu tvoje bajicka len tak dalej.

denis19
8. dec 2009

tak se teším...... když to ríkáš

kuspitka
8. dec 2009

denis kedy si bola v poradni ci piatok ides prvy krat?

viktoria77
8. dec 2009

Denis jasne, že som spokojná a ešte spokojnejšia budem po OPU. Nejde niekto v piatok na OPU? Náhodou

denis19
8. dec 2009

kuspi, mela jsem první vstupní u obvodního v 8 tt a ted na prelomu 12/13tt je to už první poradna, tak mi to rekla sestrička 😀

viki já to mám za sebou 😀 😀 ale držím palec!!!!!!!!!a o víkendu klid na lužku ti ordinuji, že kuspi!!!!!

kuspitka
8. dec 2009

denis tak ti budu robit aj testy?

viktoria77
8. dec 2009

Denis, cez víkend to nebudem prehaňať, nech sa snaží manžel a v pondelok chcem ísť do práce ak sa nebudem cítiť zle.

denis19
8. dec 2009

takže nejsi na PN????? odvážná školačka

kuspi, jaké myslíš testy???
už pri první návšteve mi delali krev, stery, kultivace ated je to asi to samé plus moč ne????

cisielko
8. dec 2009

Ahojte žienky 🙂

Kati..a ty nemôžeš spať: ja som vstala o 09.30 h a ty už o 06h..ja mám tiež obavy ako to zajtra doapdne ale mi to zvládneme, budeme spolu tak sa budeme snažiť spolu nejako povzbudiť 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Afrika..tak na budúce do mňa kludne aj kopni, ja si ťa vôbec neviem vybaviť ale ved sa ešte stretneme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 a pfuj pfuj nech bublinka len krásne rastie 🙂

Viktotka..takže v piatok ideš nato..budeme silno držať palce..ako ako povedal doki envadí, že na jednej srane nenarástli, hlavne, že sú na druhej 😉

Denis..ono narastie, všetko chce svoj čas..nemôžeš byť hned ako balónik 🙂

Romy..čo ty máš furt stým žehlením..ved ty stále žehlíš, nechceš prísť aj ku mne?

Kupsi..musíš to už nejako vydržať..už to dlho nepotrvá budeš drobca držať v náručí, posielam obímčo 😉

Minapm..hlavne, že je bublinka v brušku..musíš veriť, hlavne nebud v depke lebo to neopmáha 😉

viktoria77
8. dec 2009

Denis, doteraz mi nič nie je, tak nemám dôvod byť doma a v práci je to fajn. A po OPU sa cez víkend dám do kopy, tak tiež nemám byť dôvod doma a po vklade uvidím. Čísielko ďakujem a aj ja budem zajtra na Vás myslieť. Držte sa.

denis19
8. dec 2009

no po ET by jsi mela býrčite doma!
cisielko
klid, zítra bude vše super

viktoria77
8. dec 2009

Pýtala aj embriologičky a vravela, že to nie je podmienka. Nie je potrebné doma ležať . Normálny pohyb neuškodí, možno skôr prospeje, keď sa človek nebude až tak pozorovať. Súhlasím s jej názorom, že ak sa to má uchytiť tak sa to uchytí. Nevravím, že ak mi nebude dobre, že za každú cenu pôjdem do práce, uvidím ako sa budem cítiť.

denis19
8. dec 2009

jo je to každého rozhodnutí, já jen podle sebe vím, že pokud bych chodila do práce po ET, stejne bych tam byla k ničemu, neboť jsem byla unavená jako blázen do takového 8 tt!, i obdivuji tehule co jsou v práci,ale to je asi také individuální!

kuspitka
8. dec 2009

denis tripl testy sa to vola to sa robi v 12tt.
tam sa zmeria nosova kost ,aby vylucili ,ze ci bude mat nejaku vrodenu chorobu.

viktoria ja by som do prace nesla.mne to zato nestalo ,aby som sa potom zozierala,ze som vsetko neurobila.
ja som este v Martine aj dva dni byvala bala som sa cestovat a stale som mala hore nohy aj ked som spala

viktoria77
8. dec 2009

Ja robím účtovníčku, takže nič fyzicky náročné a pokým nad tým nebudem zaspávať tak budem chodiť do práce 😉 . Ale treba ísť pekne postupne, najskôr vydržať do piatku a pak uvidíme, ako na tom budem.

kuspitka
8. dec 2009

viktoria ,ale aj spychika je dvolezita.podla mna by neuskodilo byt domka aspon 3dni.

viktoria77
8. dec 2009

Kuspitka každý má na to iný názor, nevravím, že to chcem podceniť ale ani prehaňať to nechcem. Snáď si nebudem musieť nič vyčítať. Aj lekári majú rôzne názory, ťažko sa držať jedného.

kuspitka
8. dec 2009

viktoria hej.ja som pri vsetkom skusila vsetko.
raz dovolenku,potom som bola v praci,potom som bola jeden den lezala a riadne makal.
a nakoniec nam toto vyslo.

viktoria77
8. dec 2009

Kuspi práve kvôli tej psychike chcem byť v práci, doma by stále myslela len na to, rozmýšlala nad tým a takto aspoň na pár hodín odreagujem a prídem na iné myšlienky. Ak budem mať vklad okolo budúcej stredy /máme PK/ tak do konca týždňa budem doma, šetriť sa.

denis19
8. dec 2009

jo, každý sám je strujce......
kuspi ano ty testy to ríkala sestrička, že budou delat, varm si vývar, už nevím ani co jíst 😝

kuspitka
8. dec 2009

viktoria to naozaj je asi na kazdom .
ja som jedla stale slatke to pomaha na psychiku a poriadne kamos nam to poradil.

viktoria77
8. dec 2009

Hm, sladkým ma netreba dvakrát núkať 😉 . Len aby som sa potom mala do čoho aj obliecť. Aj včera upiekla koláč, tak len čo prídem domov, hneď napochodujem do chladničky 😉

kuspitka
8. dec 2009

viktoria sladke velmi pomaha na stres ja to do teraz tak robim 😅
preto som pribrala 16kg

cisielko
8. dec 2009

No ja som tiež pracovala až do včera..teraz ležkám a šetrím sa na zajtra..a ak bude všetko ok tak sa tiež chystám do práce..a opo ET budem určite aspoň 2-3 dni doma ležať ale potom už ja ja chcem ísť pracovať aby som sa nezožierala ocitom som či nie som..samozrejme ka by mi bolo zle, nieje čo riešiť...ostala by som doma..zýleží to od každého ako sa cíti 😉

viktoria77
8. dec 2009

Teraz sa to stratí 😉 . Hm... normálne si mi narobila chute, keď tu píšeme o tom sladkom. Už chcem byť doma

kuspitka
8. dec 2009

viktoria mne sa zas nechce ist do obchodu kupit.

cisielko ak sa ti bude chciet tak maj aspon 2dni hore nohy to pomaha

denis19
8. dec 2009

no mne se nechce vubec nic, jsem ráda, že jsem se donutila neco uvvarit....

kuspitka
8. dec 2009

denis aj ja sa musim nieco donutit navarit

denis19
8. dec 2009

no já začala jen tím vývarem a nevím co dál,asi skočím koupit nejaké kurecí a udelám si rizoto

kuspitka
8. dec 2009

denis ja mam morcacinu vybratu.a neviem co mam stoho urobit

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre