Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viktoria77
15. dec 2009

Ninajana zdravím ťa, som rada že si sa ozvala. To ma teší že aj ty máš päť bojovníkov. Dúfam, že sa budú držať statočne a nevzdajú to. Ja verím tým mojim, že ma nesklamú a ak nenastane problém tak zajtra už bude jedna bublinka v brušku. Uvidím zajtra ráno, či mi urobia transfer v stredu alebo až vo štvrtok. Ale dúfam, že v stredu. Čísielko ahooj, tak už to máš za sebou, opatrujte sa aj s bublinkou aby si sa 28 dozvedela jednu super správičku 😉 Moc ti držím palce a aj Katty.

kuspitka
15. dec 2009

Ahojte.
cisielko gratulujem a budeme drzat palce.

ninajana
15. dec 2009

Ahoj Viktoria77, no mame to rovnako, cakam na zajtrajsi telefon, to su nervy... som zvedava ako sa im dari. Dufam ze nejaka blastulka tam bude. A ako sa citis?

viktoria77
15. dec 2009

Ninajana dúfam, že sa tam zajtra stretneme a každá odíde s bambulkou v brušku. 😉 Treba už vydržať a veriť. No dva dni mala otrasné kŕče, a brucho mám stále dáke nafúknuté. Ani počas simulky som ho nemala také veľké. Ale ináč v pohode. A ako ty?

ninajana
15. dec 2009

No celkom v pohode, ale brucho som mala ako balon. Zalievam sa vodou, aby sa tie hormony nejak riedili 🙂 A sem tam bolesti som mala aj ja ale nic strasne. Uz si konecne na PN? 🙂

cisielko
15. dec 2009

Ránko 🙂

ďakujem dievčatá...dakujem...to čakanie je strašné ale musím to vydržať 😀

Viktorka...tak kedy vlastne voláš? včera si volala..stále ich je 5, držím palce 😉

Kupsi..tak tu si, kde si bola, už ms echceli pátranie vyhlásiť 🙂

Romy...Kati nebola, písala som včera, ešte jej dali deň..teraz som sňou volala, tak bohužial sotalo je len jedno a to dvojkové, ostatné sú trojkové ☹ ale aj dvojkové sa môže podariť... 😉

Dnes ide Kati na ET, držte jej silno palce aby sa ten drobček nevzdávala a aby bojoval...Katka..držím silno paqlce a čakám na telefonát 😉

denis19
15. dec 2009

ahoj holky
cisielko....paráda, už si tu bublinku jen opatruj 😀
viki77 a tobe držím palec.....

ahoj kuspi jak je????

romy01
15. dec 2009

dobre ranko babenky

este raz gratulujem k urodickam a drzim palce nech sa gulicky ujmu.

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX
xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

cisielko
15. dec 2009

ďakujeme 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Aj vy tehulky sa nám opatrujte 😉

viktoria77
15. dec 2009

Ninajana nie stále chodím do práce, ak bude zajtra vklad tak do konca týždňa vezmem dovolenku a po víkende pojdem asi zas do práce. Uvidím. Čísielko volala včera, z piatych majú dve číslo 1 a tri číslo 2. Najbližšie budem volať zajtra ráno a to mi povie či spravíme aj vklad alebo počkáme do štvrtka. Koľko si včera platila, ak môžem opýtať, ak chceš napíš do IP.

dana10
15. dec 2009

Ahojte dievčatá
Cisielko držím palce a poriadne lež s nohami hore a tiež zdravím ostatné tehulky a aj stimulantky a čakateľky 🙂 😉 .To sú nervy a zase sa to rozjíždi.

cisielko
15. dec 2009

Danka..ďakujem sú to veru nervy, to čakanie je najhoršie ale treba veriť...dúfam, že s to oplatí 😉

Viktorka..tak krásne, ved to je nádhera..tak ty už možno aj zajtra transfer..jupíbudem držať palce 😉 a neplatila som ni,. pri najbližšej kontrole budem plati za jedného mrazáčika, kedže bol len jeden 3000sk a plus uskaldenie ale to je všetko 😉

Katii..mylsím na teba..drž sa mi 😉

viera6
15. dec 2009

Ahojte

cisielko blahoželám k malému bojovníkovi 😉

TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

viktoria77
15. dec 2009

Čísielko ďakujem a dúfam, že sa do zajtra budú držať, som zvedavá aj netrpezlivá 😉 Ja len nevedela či sa platí niečo aj za vklad.

majka21
15. dec 2009

Cisielko, držím palce a opatruj sa!!! 🙂 🙂 🙂 Teším sa s tebou. 😉

denis19
15. dec 2009

bojovnice, bojujte....
jak se vám jinak všem vede?????? v tyto mrazivé dny bez snehu.....

majka21
15. dec 2009

Ahoj denis.
Zatial pracovne a už sa neviem dočkať, kedy začnem pichať. 🙂

denis19
15. dec 2009

majka
hezky rečeno 😀 😀 a na kdy ti to vychází???

romy01
15. dec 2009

ahoj vierka, ako sa mas ?
denis uz v plnom nasadeni ?

denis19
15. dec 2009

romy,
no v nasazení ano,ale jestli plném, to nevím....ale co se budu startovat, když zítra je to naposledy a potom mesíc RD 😀 😀 😀
jinak je to fajn zmena, takto v kolektivu, máme fajn to , že každý má svuj kancl a když máš zájem, zajdeš na kus reči a když ne , tak si hovíš, teda makáš sama v kanclíku 😀

cisielko
15. dec 2009

Vierka, Majka ďakujem 🙂

Vierka, a ty sa ako máš?

Denis..takže dobre v práci...už ti aj chýbalo?

denis19
15. dec 2009

cisielko
jo už mi to chtybelo......ale co tri dny to je nic
jak se cítíš?

dana10
15. dec 2009

Cisielko ty si asi nešla metódou ICSI že?Platiť budeš ešte asi aj PK?

majka21
15. dec 2009

denis, mne to vychádza okolo 14.1, že začnem so stimulkou, idem na krátky protokol. 🙂
Ešte si chcem potom doplatit ICSI a PK.

dana10
15. dec 2009

Dievčatá ja zajtra budem prvýkrát pichať diphereline,to bude prdel 😀 😀 😀 ,teším sa ale budem asi o 20 hod.Pichnem a potom ma vyvráti mm bude davať prvú pomoc.

sobcek
15. dec 2009

Ahojte. Dnes som sa isla objednat na HSG, ale nic z toho,musim zavolat az ked dostanem mrchu, aby ma vedeli objednat na konkretny termin 😒 A hned som si vybrala v lekarni Duphaston, pozajtra zacnem papat, snad potom to nebude take chaoticke s mrchou. 😀

demizon
15. dec 2009

dana10: Ahoj, ja začínam s Diphereline cca 9.1. na 24.DC , ty začínaš ktorý DC ?

dana10
15. dec 2009

Ahoj demizon,,ja som začala na 16DC-provera do 25DC/ 2xdenne/, potom na 23DC diphereline-1x denne a po mrche ešte inj.Gonal.Neviem či z gtej provery môže byť aj také semtam pichanie cítim na jednom vaječníku.

cisielko
15. dec 2009

Danka..ja som išla ICSI, máme 0% morto takže iná šanca nebola a mám aj PK už som ju aj platila..prečo sa pýtaš? ty zajtra začíanš pichať, tak ti držím palce, na moje prvé pichanie nikdy nezabuidnem..ale zvládla som to a som tu 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Denis..cítim sa úplne normálne..nič mi nieje..ved to by bolo aby mi aj niečo bolo, ešte 13 dní a mám to za sebou..no aspoň vten výsledok 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Danka, demizon, Majka..veľa šťastia 🙂

Sobček, bodaj by a kedy má vlastne príšť mrcha?

kuspitka
15. dec 2009

Ahojte.zajtra nastupujem do nemocnici tak uz spolu tak skoro nebudeme

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre