Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
24. jan 2010

denis už si bola na prechádzke??? 🙂 ako bolo

ja som inak neako znudena doma 😠

denis19
24. jan 2010

pred chvilkou jsem se vrátili, bylo super, nádherné sluníčko svítí a není ani nejak zima, na to , že je pod nulou....
jsi sama??? to verím, že jsi znudená,ale neboj o devet mesícu tomu bude jinak 😀

kajticko
24. jan 2010

neni som ,ale manžl pozaerá telku nič sa nám nechce 🙂 to bude iné ked sa uchytia obi dve tak to áno 😀

denis19
24. jan 2010

ty kokšo já zapomel, že máš dve,to bude jiná prča 😀 😀 😀

wodanka
24. jan 2010

aj ja som bola dnes na prechadzke, bolo krasne vonku 😎 uz mi sibe z toho, ze som stale doma.. ale tento tyzden uz aj planujem chodit cez vychadzky niekam sa prejst..aspon na hodku.. a co ostatne, ako travite tieto dni cakania?

dana10
24. jan 2010

Ahojte diecčatá denis a kajtičko aj ja mám dve len neviem či tam je vôbec aspoň jedno.Ja testovať nebudem a až v helíku sa dozviem aby som zbytočne nestresovala.
Dnes baby konečne to krvácanie ustálo sem tam 2-3 kvapky.Vďaka dr.Gáťovej, kt. mi naordinovala ešte duphaston.
Denis nevieš či niekto keď očakával mrchu tak mal špinenie alebo krvácanie ?
Wodanka ideš testovať?

wodanka
24. jan 2010

dani tak to su dobre spravy, ze krvacanie ustalo, sa tesim s Tebou 🙂
planujem testovat, len este neviem kedy, dnes som este len 5 den po ET... a co Ty?

dana10
24. jan 2010

Ja testovať nejdem ja mám dnes 8 deň po ET/33DC/.Ty ležíš tiež alebo si opačný prípad ako ja?

kajka39
24. jan 2010

denis - uprimne musim ta pochvalit, vyzeras vyborne na to ze si uz v 19tt, vobec to na tebe nevidiet, kde nosis to miminko??? 😀 Chcela by som mat take sikovne brusko v polovici tehu. 😵 Ja ho mam väcsie a to som len v stadiu stimulky 😝 Naozaj super to zvladas s kileckami. 😉 😉 a myslim, ze k tomu prispieva aj tvoja pohoda 😉
Uz mas nejake pocity ci to bude Dievcatko alebo Chlapcek?
Ja mam pocit na dialku, ze to budes ladiť do ružova 😀 😀 😀

dani - myslim, ze vierka tiez krvacala okolo 8dna po ET, no nie som si ista..... napis jej
drzim palceky nech drobec sa ta drzi vsetkym co sa da!!! 🙂 😉

wodanka, kajticko- uz len chvilku a pojdete tiez na cerstvy vzduch, vydrzte to!! 🙂

mirm
24. jan 2010

ahojte
guginenka ja som po odbere a pocas stimulky som bola nachladnuta a bolelo ma hrdlo. V lekarni mi povedali ze mam pit(jest) vela vitaminu c t. j. 2 tab. 1000 3 krat za den a aj viac a za 2 dni by som mala byt fit. Zevraj vitaminom c sa nemozem predavkovat. A este som si kupila homoepatika, tie sa mozu brat aj pocas tehotenstva. A este mi na imunitu odporucili hlivu ustricovu. No a ked som to skombinovala (hlivu este teraz jem 2 x den) tak sa citim dobre.
takze mne to zabralo 🙂

wodanka
24. jan 2010

dani ja som uz bola aj vonku, ale ani raz nie na dlhsie ako na hodinu.. ja som dost aktivny typ, takze to lezanie nie je moc pre mna 😝 ja som zatial 27DC

dana10
24. jan 2010

Ja by som tiež radšej išla vonku mám rada hory od malička sme chodili lyžovať tak teraz mi to chýba tak aspoň neskôr prechádky po vonku.No ja musím teraz nohy hore a ľuftujem sa tak že otvorím balkón 🙂

denis19
24. jan 2010

kajka.....ted jsem se úplne z chutí zasmála....také si kladu tu otázku, kde je schované a také to cítím na ružovo 😀 mnž mi dnes rekl, jak mne fotil, že ho mámmenší jako v 16tt,ale to snad ne????uklidnuje mne, že na UTZ bublinku vždy vidím, jak si tam plave, tak pohoda 😀 😀

wodanka...procházky jsou super...také jsem to tak delala a hodne mi to pomáhalo i nemyslet stále na IVF a nesledovat se 😀

dana...budeš lyžovat potom s bublinkama až vylezou za devet mesícu ven 🙂

krivka5
24. jan 2010

caute dievcata!
tak som doma z vyletu.muz ma dzube ze idem uz zajtra do prace a ja sa bojim ze ak sa nieco zle stane budem na vine,asi pojdem len na chvilku a vratim sa domkov.Chodili ste ,alebo chodite niektora do prace?Som 6 den po ET a citim sa v pohode az na tie nervy z cakania...denis kde mas tie fotocky ja v tvojom albume vidim len krasny pozitivny testik 🙂

denis19
24. jan 2010

krivka no za testíkem jsou salší fotečky, musíš na ten testík kliknout a potom uvidíš i další a já nechodila do práce do 12tt!!!!! a všem to tak doporučuji a doporučuval nám to i dr v Heliku.......jako v CARu. možná manžílek pravdu 😝

krivka5
24. jan 2010

denis tak tie prsia ma desia,mam totiz c.4 to si asi budem kupovat padaky potom 😀 no ale to mi nebude vooobec vadit len nech to babo vyjde...

denis19
24. jan 2010

krivka...jsem na tom podobne a když muj mnž uvidel tu novou...tak jen na ní neverícne koukal a dodal, že se mu zdá oblečená, že mi ani není nejak extra volná a má pravdu už mi je jen tak tak!!!!
videla jsi ty fotečky v albumu, dalo se ti to

krivka5
24. jan 2010

denis...tak s tou pracou mas pravdu,zajtra na chvilku skocim a zavolam sefke do martina ze beriem dalsiu dovolenku,alebo PN.Dnes mi volali ze su tam nejake problemy tak to musim vyriesit.len ja sa tam vzdy zbytocne rozculim a to mi teraz neni treba.Ked som sa krajka v heliku pytala tak mi povedal ze mozem robit vsetko okrem sexu v prvych troch dnoch..

viera6
24. jan 2010

Pekný večer dievčatá

kajka super,že sa všetky oplodnili držím palce aby to zostalo 😉

danka,som rada,že sa to ustálilo určite to bude napredovanie k //

držim palce všetkym čo čakaju na // a posielam
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV
VVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVVV

denis,ake pekne bruško 😉 a čo bublinka štekli?

wodanka
24. jan 2010

denis ved Ty ziadne brusko nemas 😀 a kde je fotecka satiek, ha?

denis19
24. jan 2010

ahoj vierka...šteklí bublinka jedna a ty cítíš neco?????

wodanka...šaty jsou pekvapení na zítrek...chci se hezky vypravit do práce a manžílek mne cvakne a pokud to bude stát za to, dám tám celou svou podobiznu 🙂 🙂

krivka....tak opatrne s tou prácí, kladu to na srdce každé po ET, že devčata???? a žádný stres!!!!

krivka5
24. jan 2010

denis dobre fotocky 🙂 a ake krasne babo,aj ja uz chcem taku fotocku...

denis19
24. jan 2010

neboj i to bude krivka...dočkej času, také jsem čekala trpelive a vyplatilo se🙂

wodanka
24. jan 2010

ok denis dohodnute, tak to sa tesim na zajtra 🙂
krivka, denis ma pravdu, lepsie je byt doma a nic neriskovat.. v praci si poradia aj bez Teba, neboj 😉

viera6
24. jan 2010

denis,akurat včera som mala v brušku akoby bublinky,či šteklenie motylich krídel a dnes tiež 😉 tak snat to bude ono 😵

krivka,denis ma pravdu!!

denis19
24. jan 2010

vierka ....tak to je pesne ono!!!!huráááááá je to parádní a zvláštní pocit, co????
neodfotíš také bríško????

minka051
24. jan 2010

Ahojte
tak pozeram že tu sú malí kopajúci futbalisti 🙂 🙂

viera6
24. jan 2010

tak to je skutočne pekny pocit 😵

no dnes už nie,možno zajtra,ked pridem z poradne.Zajtra chcem ist vybaviť aj papire ohľadom otcovstva.

kajka39
24. jan 2010

vierka- dakujem, a uvidime zajtra ako sa delia drobci. Gratulujem k steklivym kopancekom od drobceka!! Rovnake priznaky mate s denis aj romy, aspon to mozete porovnavat 😉 A ty co tipujes, bude to dievcattko alebo chlapcek??? 😀 😀

kajka39
24. jan 2010

vierka- to sa musia vybavovat nejake papiere? Nieco mi uslo, to musi kazda? 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre