Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
4. feb 2010

divcence vsetky vas srdecne zdravim---- 😉 😉

bola som u zubarky, trosku som poprala, pozehlila a idem si vas precitat

MINKA-IP

DANKA- IP

KAJAK- to co ma znamenat ten negat. vysledok , 😠 😠 😠 😠 do vecera ti nechavam cas, inak ti to zmazem s tvojim dovolenim 😉
P.S: este mas skoro na test , netrap sa tak skoro, trosku trpezlivosti, pockaj aspon do nedele, prosiiiim 😉

CISELKO- si ma v dobrom prekvapila 🙂 🙂 tak sa mi to paci tak teraz tfuj, tfuj, tfuj..... 😉 😉

FIGURKA- nie s sama ze tam este nebolo nic vidiet, hlavne ze ti meska menzes a // kolajnicky mas este to chce cas aby sa drobci ukazali 😉 Kedy ides na kontrolu ?

denis19
4. feb 2010

figurka...mne krajko také nic nevidel,až krev to potvrdila!!! tak klid....dyť oni ti za chvilku zavolají!!!!!

figurka.m
4. feb 2010

ahoj brmb 😀
neviem kedy kontrola, asi mi povedia ked budem volat, Krajko nic nevravel, ze drzi palce 🙂
no ja som prisla domov a hned som spravila test, ci ciarka zosilnela a zosilnela poriadne, no uvidim o 15h.

kajka39
4. feb 2010

ahoj bojovnicky... no figurka vysledok je taky, ako som dopisala do tabulky. Nam to nevyslo, ak sa vam bude zdat, ze je este cas na taketo konstatovanie, tak by som to vsetkymi 10-timi brala, ale realita je taka.
Menzes sa ohlasil v plnej parade, test je biely ako sneh... ☹ ☹ ☹ Lieky nadalej uzivam, snazia sa to vsetko brzdit, ale uz ani im sa velmi nedari...... 😒 Takze som sa vratila k staremu rezimu hoci velmi zlahka, o chvilku odchadzam troska na cerstvy vzduch. Ideme to s velkym chrustom predychat... 😢 😢 😢

figurka-urcite to bude dobre, ved aj tehu priznaky mas ine ako predtym!!! Skus to neporovnavat, velmi ti drzim palceky, aby bublinka bola tam kde ma v ddomceku!

Aj vsetkym ostatnym velmi drzim palceky, vecer doplnim tabulku, tak mi mozete posielat cerstve a hlavne pozitivne info na IP. 😉

figurka.m
4. feb 2010

dik denis, uz aby presla chvilka uaaaa

figurka.m
4. feb 2010

kajka, do prcic, moje nervy, to co je toto, ale na krv pojdes pre istotu, nie?

denis19
4. feb 2010

figurka.m
neboj....yačti se do koníka a už to bude 😀

kajka39
4. feb 2010

figurkas- jasne, ze pojdem aj na krv, uz som aj objednana..

figurka.m
4. feb 2010

no a krvacas v case mrchy, alebo ako, mozno je predsa sanca, ja som mala 10 dni po ET len taku slabucku ciarocku

denis, no najlepsie je, ze o 15h. zacina figurke karneval, tak to bude iny hurhaj, ci budem dobre pocut 😅

kajka39
4. feb 2010

figurka-ano skoro presne 27dc tak ako zvyknem, nemam v tom skoro ziadne odchylky + -1den

figurka.m
4. feb 2010

a do prdelky, tak ti prajem ,nech to nejako predychas, nemam slov a tebe frazy aj tak nepomozu, hlavne vela sily, moja

brmbolcek
4. feb 2010

figurka --- ja ked som bola na kontrole tak som sa objednala na recepcie , nevedela som si zapamatat ze kedy mi to dr. povedala a to boli 3 sekundy 😀 😀 😀 😀 ale mam to prepacene s takej krasnej spravy tak som sa vratila z lekarne a sla som znova do heliku na recepciu a ta pani mi to pozrela v PC.... moju kartu podla prieziska a ma objednala za 8 dni na srdiecko , tak si myslim ze ty budes mat kontrolu cca DO 14 dni ak nie za 10 dni 🙂 to by ti povedala aj ta pani co ti bude volat ohladom krvi...... s vysledkom 😉

Kajka- uz sa to normalne rozbehlo , klasicky menzes ?

figurka.m
4. feb 2010

brmb, no ja som si si ista, ze Krajko nic nevravel o objednani, asi ak by bolo HCG 0, tak by som nemusela chodit, mozno keby videl bodku, tak by mi hned povedal kedy mam prist, ja som nervnaaaaaaaaaaaaaaa 😅

kajka39
4. feb 2010

figurka-nestresuj oni ti to povedia az ked ti budu volat okolo 15hod. o vysledky, ze sa mas na recepcii objednat 😉 nikdy to nehovoria pred vysledkami..... 🙂

dana10
4. feb 2010

Ahojte dievčatá
Cisielko bože aká som rada že sa prebralo to embryjko, no ja viem keď je len jedno to boli nervy to isté budem aj ja prežívať,bože TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
Figurka presne ako ti kajka hovorí že až o 15 hod, sú viaceré dievčatá kde im tú bublinku není vidno ak budeš mať HCG.... tak ťa objednajú myslím že na budúci týždeň tomu ver 😉 😉 😉 🙂 🙂
Kajka ani ti nejdem nič písať viem aké to je ☹ ☹

majaja75
4. feb 2010

kajka...je mi to ľuto, skus počkať ešte na krv

brmbolcek
4. feb 2010

figurka- mne to povedali v pohodicke v ten den, ked som mala rano sono, a poobede krv, hned rano som sa ojednala 😉
ale ved tebe staci ked sa po telefone objednas, ved krvicku budes mat urcite pozitivnu 🙂 🙂

Kajka- je nieco nove ?

demizon
4. feb 2010

Ahojte, hlásim odber 18 ks vajíčok 🙂 nakoniec nemusíme ani ICSI, dám len PK a uvidíme ako si budu počínať bojovníci...

cukotka
4. feb 2010

demizon ahoj 🙂 mali ste mať pôvodne ICSI? prečo nakoniec nemáte? Zaujíma ma to, lebo aj my máme naplánované ICSI.

majaja75
4. feb 2010

demizon ahoj... to isté zaujíma aj mňa, my budeme mať ICSI, myslela som si že to je už dané pri spermiograme, keď hodnoty boli nízke

majaja75
4. feb 2010

cukotka, vy ste mali aké hodnoty na spm? my najprv 5 mil a po dvoch mesiacoch, užívania plno vitamínov a prípravkov už len 450 tis, tak to nechápem

dana10
4. feb 2010

Dievčatá to ICSI si myslím že sa realizuje na základe toho koľko máte v deň OPU vajíčok ak ich je viac tak to môže ísť bez ICSI a ak ich máte menej tak ICSI pr. 5ks, to Vám presne v ten deň povie aj embryologička ako ste s tým na tom.

cukotka
4. feb 2010

majaja75, ja si to nepamätám aké hodnoty sme mali, ale v miliónových počtoch to nebolo určite, a myslím, že ani v stotisícových ☹ ale zase po vitamínoch sa to zlepšilo. 😒

majaja75
4. feb 2010

cukotka, tak to ste na tom dobre, my sme mali od ýmyslu sveta, špecialne pr mužov a nič z toho len po kontrele mal mm väčšiu depku
dana...nám doki hned povedal že to bude ICSI a dokonca v cenníku nam podčiarkol o aké sumy sa bude týkať

cukotka
4. feb 2010

majaja75, no dobré ako dobré. Uvidíme ako to bude teraz po pol roku brania kadejakých vitamínov. Máme pre istotu aj zmrazené, ale ak sa bude dať pôjdeme z čerstvých.

majaja75
4. feb 2010

cukotka...ty si bola už na IVF? a teraz ideš na druhé? nevyužili ste KET? ak sa smiem spýtať tak prečo, ak su nejaké vajíčka tak ja by som radšej tie ako znovu pichanie

denis19
4. feb 2010

nazdárek...jen doplním k ICSi...pokud je spg špatný,mužete mít kolik chcete vajíček a jde se na ICSI,pokud treba mají malou pohyblivost či špatnou morfologii, je jedno kolik je vajíček, jde se na ICSI...neboťspermoníci by nestihli doputovat k vajíčku v čase životnosti 🙂

figurka...kde jsi?????

majaja75
4. feb 2010

denis...kolko si mala vajíčok na ICSI ? mali ste aj PK?

denis19
4. feb 2010

meli jsem i Pk a m13 vajíček

majaja75
4. feb 2010

dali ste si nejaké zmraziť, alebo všetko na ICSI, Nevieš aká je uspešnosť pri ICSI? niekto písal že je to horšie ako pro klasickom IVF ževraj tie spermie umelo pichnuté nie su prirodzeným výberom.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre