Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
7. feb 2010

brmbolcek kedy si mala ms ?

brmbolcek
7. feb 2010

sanris to uz su asi nervy, chce to klud a pokoj, potom to pojde lahsie... Opu je brnkacka.... je to pohodicka, najlepsia je z toho narkoza xi xi , dobre si pospis 😉

denis19
7. feb 2010

brmbolcek....je ti nejak veselo?????

sanris
7. feb 2010

brmbolček tak na t sa teším asi najviac, ja v pohode som nakoľko už máme doma 11 ročnú slečnu pred ktorou všetko tajíme, a akurát stále skúma načo chodíme tak zavčasu ráno preč a dnes mala dilemu načo potrebujem biele ponožky.... 😀

brmbolcek
7. feb 2010

sanris- xi xi no musis sa vynajst ved je to este ozaj mlada slecna 😉 ale casom jej to samej dojde ked uz je teraz taka obozretna 😉

denis19
7. feb 2010

sanris..... 😀 😀 😀 tak to je super...a co jsi rekla?????

sanris
7. feb 2010

danis19 tak povedala som jej že idem zajtra tancovat, tak potrebujem biele ponožky, stále si musím vymýšlat a potom zabudnem čo som povedala, sranda bola aj pri injekciách to som stále dávala pozor aby ma nevymákla- raz som si musela pichat na 3x jednu injekciu 😀

brmbolcek
7. feb 2010

romy , mas IP 🙂

DENIS - ano ano, milovany chodi somnou uplne od zaciatku na sona 🙂 i na toto pojde 🙂

sanris- ty si ma teda pobavila , ze tancovat 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
8. feb 2010

dobré ránko......jak se vede vpondelní mrazivé ránko???????
já bojuji v práci a snažím se tu prežít...

krivka...nestresuj se dnes v práci!!!!! a ani žádná z vás!!!!!

kajka39
8. feb 2010

Krasne dobre ranko vsetkym v novom pracovnom tyzdni prajem 🙂 🙂 🙂

denis19
8. feb 2010

kajka...ty jsi se snad i na tento pracovní týden tešila???? čeká Te nejaká super práce či odmeny? neboť mne klasicky ne,ale také sem chodím ráda 😕 😕 😕

kajka39
8. feb 2010

denis- ano, ja som uz v przapojena v prac.tempe,dem sa dat dnes troska zreparovat 😀 nechty,vlasy a potom idem k lekarke s chrbticou, tam sa doslova tesim, lebo od kedy k nej chodim je to super tak o 80% co je pre mna ako zazrak!!!!!!.... 😵
Ty ako s malou bublinkou? vikendovali ste mimo domu, este stale prerabaju rodicia byt a kuchyna hotova?? 😉

poslem tabulku:

kajka39
8. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok = neg.
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?
11. CISIELKO *** MT- HEL ** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok = neg.
12. MIRM ****** BA – ISC ** EMB.2 * OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mrazacik ** VEK: 26 ** výsledok = neg.

UZ STIMULKY:

13. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. ? * OPU 3.2. ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
14. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. ? * OPU 4.2 ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
15. MAJAJA75 ** BA – GF ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 35 ** výsledok ?
16. CUKOTKA *** BA - ISC ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 27 ** výsledok ?

- LUKO ******* ??-???* ** v stadiu stimulacie od 5.2 2010 **************** VEK: 30 ** výsledok ?
- GUGINENKA * BA - ISC ** v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ************* VEK: ?? ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 21tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 33 ** výsledok 21tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 21tt / 1

denis19
8. feb 2010

kajka....tak naši hotovo, díky všemu...neboť to nemelo konce, už jsem jenv soboru v asku dokoupili k našim do kuchyne stul a židle a hurá na varení.... 😀
naše bublinka si určite ve zdraví plave v bríšku a ve stredu máme výsledky z amniocentézy....tak uvidíme,jak je zdravá a co to je 😀
v práci celkem pohoda a klídeček,zatím, nemáme tu šéfa 😕 😕

jé tak ty budeš ješte hezčí...nehtíky, vlásky...super plán a i ta chrbtica, ta by se mi také nekdy hodila zreparovat 🙂

cisielko
8. feb 2010

Ahojte

Volala som dnes do Heliosu a akurát odchádzam z práce a ideme tam..doki ma chce vidieť, chce vidieť moju sliznicu a či mám brať dalej lieky..možno taká maličká nádej ešte je 😔

denis19
8. feb 2010

cisielko...držím palec a nedeje je vždy...dej vedet co a jak!!!! 🙂

afrika
8. feb 2010

Ktoré pravidlá porušuje: | Zruš ahojte.
no u mňa žiadna sláva. čakali sme cca 3 týždne,aby bambuliatko odyšlo samo. 15.1. som išla na kyret, lebo som nezačala krvácať. o 3 dni som bola späť v nemocnici pre veľľľmi silné krvácanie a bolesti. dutina maternice bola prázdna, ale mala a aj mám zlé výsledky krvy. dostala som silný zápal maternice a kvôli zlým výsledkom krvy mi museli krvácanie rýchlo zastaviť. to sa im ale nedarilo. dali mi 4 injekcie na stiahnutie maternice. týždeň som ležala v nemocnici kvôli zápalu maternice. krvácať a špiniť som prestala cca pred 4 dňami. Krajko keď videl moje výsledky krvných odb. bol zhrozený. dal mi lieky, hormóny na prestanie krvácania. povedal, že mám málo červ.krvných doštičiek. no katastrofa.
teraz mi v heliose brali krv na protilátky proti sperm. a embriu. o 3 mesiace ma čaká operácia-malinká v heliose. budú mi brať vzorku zo sliznice, pozerať vaječníky...neviem ako sa ten zákrok volá.
a psychika? snažíme sa s mužom držkať ok. najmä ma drží adopcia. musím sa dostať zdravotne do poriadku, lebo mi tá revízia narobila poriadnu šarapatu.
držkajte sa, nech len všetko výnde v najlepšom.

minka051
8. feb 2010

Ahojte
tak ja som v práci. Zatial u mňa všetko po starom mrcha zatial neprišla ale netestovala som. V stredu idem na krv a uvidím.

denis19
8. feb 2010

minka..tak to je super v práci jen zlehka......holka 🙂

afrika...nejdu to ani komentovat, jen ti skutečne preji štestí a pevné nervy! máš toho za sebou nejak moc!!!!!

guginenka
8. feb 2010

ahojte baby,
tak stimulácia zatiaľ v pohode. v sobote sme boli na kontrole, máme desať folikulov po 10 mm. od dnes picháme aj cetrotide a ku koncu týždňa je naplánový odber. uvidíme zajtra. naberá to rýchly spád. tak sa veľmi teším. dúfam, že to všetko dobre dopadne.
do štatistiky - som z pezinka, centrum - ISCARE.

strašne vám držím palce, nech to všetky dotiahneme do šťastného konca

afrika
8. feb 2010

denis bolo a je toho moc, ale verím v šťastný koniec. príde mi ale nespravodlivé, že sa to vždy udeje behom vianočných sviatkov. úplne som na ne zanevrela a nebudem oslavovať, kým nebudem mať pri sebe narodené dieťatko.
držkaj sa.
inak môj typ u teba je dievčatko 😀 . malá denisočka

denis19
8. feb 2010

afrika...ale jak jsi na to prišla, že dievčatko?? i já si to myslím...
jdete zkusit adopci? držím palec, my se s mnž do tohoto adopčního kolotoče pred IVf dostali, nebyla jsem stotožnená s IVF a tak jsem šli na adopci,ale tu v BB mne na odboru soc. vecí a rodiny tak super demotivovali, že to nepreji nikomu a veím, že vám se to podarí s tím nejmenším miminkem, pokud do toho pujdete 🙂 kamarádce se v ČR podarilo adoptovat do dvou let od podání žádosti 6 mesíční holčičku....je na povzbuzení 😕

afrika
8. feb 2010

denis neviem prečo myslím, že budeš mať kočku, ale väčšinou sa vždy trafím v tíchto veciach. sestre som povedala, že bude mať chlapca, lekári jej stále hovorili, že to je dievčatko a teraz bola na 4D a bum chlapec. ja som jej vravela, že pipík dorastie 😀 .
podľa mňa máš ty dievčatko.
adopciu už vybavujeme. dúfam, že nás úspešne zapíšu, lebo ma... ☹
denis prečo vás odradili v BB? mali nejaké hlúpe reči alebo? 😕

kefalinek
8. feb 2010

babenky ahojte ,
afrika prajem skoré uzdravenie a vela pevných nervov.
schcela som sa spýtať mám ziadost este len na poistovni len je 3 tyzden a nikto nic, nemam im tam zavolat mam vseobecnu

afrika
8. feb 2010

kefalinek počkaj ešte týždeň a brnkni do CAR kde chodíš, či už nemajú vyjadrenie. alebo skús aj hneď. mne prišla presne za mesiac. 😉

luko
8. feb 2010

minkaaaa. supeeeeeer, ze nedosla, stale mozes byt tehu 🙂

minka051
8. feb 2010

luko bodaj by si mala pravdu 🙂

denis19
8. feb 2010

afrika...ano, lustrovali nás jako podvodníky, vadilo jim, že nai jeden z manželu nemá nic s pedagogickým vzdeláním a to jsem oba vysokoškoláci a oba máme dve vysoké školy! vadilo jim, že jsem si stanovili, vek a rasu dítete a ,že chceme aby bylo zdravé, ne postihnuté....a to je fakt nasralo, že když chceme preci díte, vezmemem jakékoliv!!!! no des!!!!!

minka051
8. feb 2010

Afrika a nad darovanými vajíčkami alebo embryjkami ste nerozmýšlali?

denis19
8. feb 2010

minka...jasne, že luko má pravdu!!!! ty už asi i jsi tehuhu 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre