Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
25. feb 2010

tak a sme vyhrali, semifinale je nase ... huraaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀

Denis- no ta starnka je riadne stedra aj ceny aj tak ale vyber pekny ..... len sa bojim, ze ked si to objednam a bez vyskusania sa bojim, ze mi to pride bud male alebo velke... da sa to potom vratit a vymenit ci ?

brmbolcek
25. feb 2010

denis- tak s tym spucovanim nie si sama 😀 😀 😀 😀 moja mamina je taka ergeg a som rada ze ju mam ale to spucovanie to ti teda poviem, ale v dobrom aj sa nasmejem , velmi sa tesia na vnucatka 🙂 🙂 🙂 , uz mas vybranu porodnicu ? uz si nad tym rozmyslala ? a ozaj dorazili ti uz tie paradne plienky ?????

denis19
25. feb 2010

takže..plenky ješte nedorazily, paní psala, že je posílá zítra.....tak pohoda...objednávat veci na sebe pres net je riziko,ale ríkám v BB má complicité obchod a mužeš to vyzkoušet,omakat a tak a má i neco na víc, co není na internete...jo ceny jsou vyšší,ale na tech kalhotech to stojí za to...co se týče triček, to bych asi tolik nedala, to mužeš koupiut i jinde a nemusí to byt tehuhu trička, že ano 🙂 🙂 bríško je treba i ukázat 🙂 🙂
no a porodnice...to je kalpitola sama o sobe.....v BB bych nerada,ale asi mne to nemine, prý je dobrá i ve Zvolene, tak uvidím....já se s mojim gynekologem i bavila o tom, že budeme uvažovat nad plánovoanou sekcí tak na tech 50%..uvidíme ci se bude dít tak kolem toho 32tt a pokud by to mela být plánovaná sekce, tak jdu do BB,ale s vybraným lékarem...tak ješte uvidím a pokud by to byl klasika porod...tak také vybraný lékar,ale Zvolen......už ted mne nekdy chytne lehká panika..... 🙂 ty už nad tím dumáš?????

romy01
25. feb 2010

dobre ranko kocky

brmbolcek to potvrdzujem , v BB je bohovsky obchod s tehu vecami. Mne sa tam moc pacili komplety - nohavice plus top a za super ceny - myslim ze to bolo nejak okolo 30 eur - oritom tu v MT kupis akurat tak rifle za 46 eur. Plus tam mali aj pekne rifle a aj na leto bluzky a tristvrtove nohavice. Oplati sa tam ist. Ja som potrebovala surne este jedny nohavice lebo tie sakra drahe rifle co stali 46 eur sa mi medzi nohami vydrali - no kvalita za tie prachy stoji za dve veci. Tak som vcera kupovala dalsie a zes boli drahe- 42 eur. No ale letne veci kupim bud v BB alebo mozno ak na nejake natrafim v polsku.

Inak k hokeju - to boli ale nervy, som sa nemohla kukat musela som ist do spalne. 😀

krivka5
25. feb 2010

ahojte!
no konecne som vas za vcera docitala,mali sme pokazeny notebook a mnz musel preinstalovat win.
cukotka...netreba panikarit,kocky maju pravdu ,testovat skus veru az ten piatok...
sanris...velka gratulacia k //,vitaj medzi tehulkami 🙂
denis...ja som mala cisarsky pri synovy,ale chcela by som si aj normalny porod vyskusat.no zalezi na tom co odporuci lekar...
brmbolcek...veru,pri pohlade na vahu a moju zvacsujucu velkost,uz aby som aj ja pomaly rozmyslala nad tehu satami...

brmbolcek
25. feb 2010

denis- ale vies ako sa to vravi RISK je ZISK 🙂 🙂 🙂 a ty to ziskas uz coskoro 😀 😀 😀 , este trosku trpezlivosti a uz to budeme okukavat v tvojom albumiku 😀 😀 😀 a ty sa citis viac nad plan. sekciou ci klas.porodom ? ja som len tak v utrzkach nad tym premyslala je to u mna este skoro ale aj nad tym sa musi premysliet patri to k tomu 🙂 🙂 🙂

krivka5
25. feb 2010

brmbolcek...ale aj v ZA su dobre obchody s tehu oblecenim. Kusok od VUB je jeden,v takej pasazi(neviem ako sa ta ulica vola)...

leoni1503
25. feb 2010

ahojte, zelam vsetkym krasny tehotny den 🙂
kajka39 dakujem, ja som sa nestazovala, to len tak akoze 😉 zelam peknu lyzovacku 😎
tuto noc sami snivalo ze sa mi narodilo dievcatko, to uz asi na nic ine nemyslim, len na deti 🙂)) inak som si vsimla, ze som stale hladna, a ked si nic nedam, zacina mi byt zle, je to mozne ze uz tak skoro?som len 16.den po ET. inak vcera som si bola v iscare po dalsie lieky a vraj moja hodnota hcg je super, ale ze dvojicky to teda nie su.sestricky sa tam vytesovali ze dalsi uspech, uplne taka uprimna radost, ma to tak potesilo 🙂

brmbolcek
25. feb 2010

romy- zdravim ta, mi hovor o hokeji ja som trpla ani nevravim 🙂 🙂 🙂 ale uspesne sme vyharli no uvidime ci nas nabije Canada 😉 😉 😉

Krivka- a uz zohnali za teba nahradu ? za mna uz ano 😉 😉 😉 a ten obchod ani ja neviem ako sa vola ale asi tusim co myslis pojdem to omrknut 🙂 🙂 🙂

krivka5
25. feb 2010

LEONI...ty tehulka,profil si pekne dopis 🙂
brmbolcek...ved dnes idem do robotky na chvilu fakturky porobit.ja som urcila moju pokladnicku ako nahradu za mna, ale omarodila mi aj kucharocka tak teraz zhanam aj nahradu za nu a aj za tu pokladnicku co bude zastupovat mna bo v pondelok nebude mat kto varit.idem dnes trolejbusom ,lebo mnz keby vedel ze idem do roboty cez vychadzku by bol na mna nahnevany...

romy01
25. feb 2010

leoni aj mne byvalo na zaciatku zle ked som sa hned nenajedla akonahle som zacitila hlad. Tieto stavy ma presli az na zac 5teho mesiaca, dovtedy som aj rychlejsie priberala. Teraz uz priberam menej a zle z hladu mi nebyva.

krivka kde presnejsie je ten obchod s tehu vecami ? Kde je tam VUBcka ? Ja chodievam do ziliny pomerne casto a uz som pobehala centrum ale nenatrafila som na taky obchod

krivka5
25. feb 2010

romy...na hornom vale smerom k mestskemu divadlu 🙂 ja tu v ZA dlho nebyvam,ale tam som chodila odovzdavat stravne listky vasa stravovacia tak som to tam videla.aj ja sa tam coskoro chystam...

krivka5
25. feb 2010

romy...dalsi je nad nemocnicou v takej ulicke,ale lepsi je ten na hornom vale...

denis19
25. feb 2010

Romy...ty sleduješ hokej????? na to nemám nervy!!!

ahoj krivka....čo nového???????

leoni1503
25. feb 2010

Krivka vyplnene! 🙂 inak ta stranka s oblecenim je paradna, len sa mi zacina tocit hlava z toho co vsetko treba pokupit a na co vsetko treba mysliet...a co to bude stat 😒

cukotka
25. feb 2010

dobré ráno dievčatá 🙂 takže dnes som odolala, a testovať budem zase zajtra, tak som zvedavá či sa Nemo prejaví

krivka5
25. feb 2010

no idem sa ja pomaly chystat na trolejbus,nechce sa mi dvakrat ale uz mi volali ze potrebuju uz aj fakturky tak tam idem 😒 a aspon vyplaty dievcatam porobim uz ked tam budem...

denis19
25. feb 2010

Ahoj cukotka......jsi hrdinka!!!!!! Na zítra držím co mužu a Nemovi posílám energii 😀

leoni a už jsi tehuhu.............hurááááááááááááááááááááááááááááá.....hezky se nám to rozrustá 😝

denis19
25. feb 2010

krivka.....neprehánaj to s tou robotou!!!!!!!! 🙂

krivka5
25. feb 2010

denis 😉 ...u mna vsetko v pohodicke,aspon rano mi tie nevolnosti prestali ,ale poobede ked ma to zase chyti ziadne sranda...ten hokej dnes bol riadny nervak 🙂
leoni...no pekne 🙂 tak november 🙂
cukotka...spravne,ja som mala PK a az na deviaty den bola ciarocka trosku jasnejsia.a to mi vkladali dve embryjka...
no ale uz fakt bezim,zatial sa majte pekne,na obed som zase tu 😉

brmbolcek
25. feb 2010

krivka- to mi uz sme teraz, lebo zase pojdes do prace a budes sa rozculovat 😠 😠 😠 😠 😠 😠 a to je v tvojej kompent. si zhanat za seba nahradu ? ved nad tebou je veduci ci veduca ktora by si to mala zabezpecit nie ? pozri na DENIS ako sa jej to pomaly mina a uz iba zajtra do prace a od pondelka je nasa doma, bude 🙂 🙂 🙂 🙂 , trosku si to tam dnes daj do poriadku a uz sa venuj drobcovi 🙂 🙂 🙂

Denis- dnes ste nemali armadny nastup ? 😀 😀 😀

Cuki- ty si teda silna zienka to sa nam paci 😀 😀 😀

sanris
25. feb 2010

ahojte kočky 🙂

včera som sa nestihla rozlučit ale bolo mi eee 😖
teda stale mi je eee či sa najem alebo nenajem, a ešte tie pachute v ústach 😝

cuki...zajtra držkám palce

zdravím všetky ostatné tehulky aj čakajúce 🙂 🙂

leoni1503
25. feb 2010

sanris tak gratulujem 😉 ja nemam nejak extra pachute, len vsade citim zemiaky varene v supke, je mi z toho riadne eeeeeeeeee 🙄

sanris
25. feb 2010

leoni.... gratulujem 🙂 no máme sa načo tešit 😝

denis19
25. feb 2010

hm...devčata...tak je to tu tehuhu porádne...já také stále cítila smrádeček a jediné co jsem snedla bylo zeleninové rizoto,ale ted mi to už je jedno....drvím co príjde 😀 😀

brmbi...nejak se v armáde vyznáš....ale dnes bez nástupu!!!!!

viera6
25. feb 2010

ahojte dievčatá 😉

novým tehulkam ........gratulujem// 😵

tak tie tehu príznaky potvrdzujem i ja.........ale su to prijemne priznaky 😝 😀

denis19
25. feb 2010

ahoj vierka.....co okna???? 🙂

viera6
25. feb 2010

ahoj denis....ale.......... v utorok to boli posledne ktore som asi umyla.Včera som nestíhala si utierat nos čo mi z neho tak tieklo ☹ mam poriadnu natku nedá sa mi ani dychat môj imunitný systém je na 0 😠

denis19
25. feb 2010

vierka...tak už konečne prd na opkna a bereš nejaké tehuhu vitamíny??????

viera6
25. feb 2010

denis.....iba femibion 400 nič ine mi gyn.ani nekázal.Každoročne sa dávam zaočkovať a tohto roku to nevošlo.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre