Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
26. feb 2010

jo já vím,ale když vím, že budeme mít jen karolínku a brácha se do rodinky nežene, tak mi je líto tech penez 🙂 ale teším se na nej.

brmbolcek
26. feb 2010

denis- sam mi ho manzel nosi, no jeden mi nestaci tak musim mat dva 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sanris
26. feb 2010

hlavné je že budeš spokojná 🙂 je moc pekný

denis19
26. feb 2010

no to je videt to mládí 😀 😀 😀

brmbolcek
26. feb 2010

denis- ty si vrtaku , 😀 😀 😀 😀 😀 ved i ty si zazila take bananove obdobie , ci nie ?

minka051
26. feb 2010

Ahojte
Tak práve som volala do Brna čo je zlé na tom UTZ sliznice. Takže velkosť 8,6mm je dobrá len štruktúra má byť triple line čo neviem čo znamená ale to je jedno a mne ten zastupujúci doktor čo som u neho bola napísal že sekrečne zmenená a pred 4 dňami zas prolifer. Tolko nad tým rozmýšlal čo tam napísať a kým to odmeral tak ma porážalo. Moja doktorka má dovolenku tak som musela k tomuto čo sa mi vôbec nepáči a neverím že je to zlé. Meral to ako magor asi 10 min. Neviem čo tam tolko do mňa čumel.Moja doktorka to mala za pár sekúnd a bolo to OK. No už to nezmením. Asi bol ten doktor nasratý že som sa neobjednala za peniaze a čakala som kým niekto nepríde kto je objednaný. A to som si tam odsedela pol dňa. Tak teraz všetko od znovu. Už mám pocit že nevládzem.

denis19
26. feb 2010

jéjé holka to je let dozadu 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
26. feb 2010

denis- no hlavne ze bolo to jejej obdobicko 😀 😀 😀 😀 a az taku starenku so seba nerob , no no 😀 😀 😀 😀

Minka- a kolko by mala merat sliznica pred ket ?

tuzimpobabatku
26. feb 2010

ahojte, ktorej z Vás bral manžel profertil? prosím vás, ako to užíval? pretože v letáku je napísané že 2 tbl naraz ráno pred jedlom a na krabičke zase 2 x denne 1 tbl. ....a ešte by ma zaujímal Váš názor na profertil ďakujem

brmbolcek
26. feb 2010

tuzimpoba....- pisala som ti 3-4 strany dozadu tak kukni ...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
26. feb 2010

Minka......tak to je na zvážení.......k sakru a jít do Brna a ríct Ti tam to samé...no nevím,ale možná bych tucestu i riskla....

luko
26. feb 2010

tuzim...moj muz ho bral ale strasne nepravidelne 😖
Volala som do GF, a davky mi zostali rovnake, takze je to asi OK 😉
minka...uuha, treba predychat

tuzimpobabatku
26. feb 2010

brmbolcek: áno našla som to🙂 díky, takže 2 tbl ráno. Ale naraz 2 tic tac je trochu moc nie? 😀

tuzimpobabatku
26. feb 2010

luko: na you tube som našla video zákroku IVF a ICSI. Celkom zaujímavé. Ináč či spravia IVF alebo ICSI záleží od spermii muža. Ked ich má lenivučké, tak lekár navrhne ICSI sám.

brmbolcek
26. feb 2010

tuzim...- to je v poho tak nam kazali, a tak sme to aj brali 😉 😉 😉 😉 😉 😉 tak sa nebojkaj je to v poriadku len to musi prehltnut aby sa mu to rozpustilo az v zaludku 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
26. feb 2010

denis- ja viem ze by sa to dalo risknut , len na jednej strane je dolezite aby ta sliznica bola vysoka,..... pred ivf ju tiez kontroluju a je to ozaj dolezite ......

sanris
26. feb 2010

pri vkladaní pri ET je potrebná sliznica 7 čím viac tým lepšie, ale čo sa týka tej štruktúry to neviem 😒

neviem či je potrebný rozdiel sliznice pri ET a KET ale asi nie

tuzimpobabatku
26. feb 2010

brblolcek....ánooo, veď on to papá ako cukríky 😀 ....nemá žiadne námietky 😀

luko
26. feb 2010

tuzim: no moj ich teda lenive mal...a kedze neprestal jest, fajcit ani robit od rana do vecera tak nemyslim, ze zrazu dostanu Warp pohon 😀 on ma problem tabltetku prehltnut tak preto ich nebral 😠

sanris
26. feb 2010

baby ešte otázka aj vy stále pijete veľa vody? 😀

tuzimpobabatku
26. feb 2010

luko: treba mu ich dať do šunky, neboj, hneď ich zlopne na šupáka 😀

luko
26. feb 2010

alebo do klobasy ako som pisala 😀

luko
26. feb 2010

sanris...ani mi nevrav...utekam z autobusu jak šalena aby som dobehla na WC,,,,pijem poctivo 😀

tuzimpobabatku
26. feb 2010

no veru veru 😀

tuzimpobabatku
26. feb 2010

luko: dnes som volala do BA na MHD, prvý krát idem do gyn fivu trolejbusom. Že sa mám zviesť k saleziánom a odtial aj pešo jednu zastávku zájdem. Ktorým smerom, ak mi vieš poradiť?

brmbolcek
26. feb 2010

tuzimpobab...- tak potom je zlaty ked ich papa cele ..... je dolezite ze to prehltne a sa mu to rozpusti v ustach 🙂

sanris- ci mas et alebo ket, je potrebne aby si mala sliznicu dost vysoku , ma to svoj ucinok, 🙂 preto davaju aj lieky na rast sliznice 🙂 🙂

luko
26. feb 2010

ano, prejdes cez prechod ktory vedie od Salezianov/je oproti/ a hned vpravo za rohom je zastavka trolejbusu, mozes ist 205 alebo 212 a jednu zastavku, tusim Kuliskova to je 😉

denis19
26. feb 2010

sanris....je dobré pít tak do dvou litru denne,ale stejne to nutkání je tak či onak, to jak nám miminka tlačí na všechno 🙂

sanris
26. feb 2010

luko a do kedy to budeme musiet takto pit jak... 😀

luko
26. feb 2010

tuzim: nie Kuliskova, tusim Kvacalova...Kuliskova je az po nej 😉 ale ano, je to jedna zastavka od Salezianov, aj pesi sa da prejst, ale naco nohy drat 😀

ja pijem koli tomu OHSS a mam dost teda

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre