Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
5. mar 2010

janula...ja som mala tiez vklad na 23 DC a mavam pravidelny 28 dnovy cyklus.neboj bublinka sa stihne uchytit 😉

cisielko
5. mar 2010

Krivka..nebud netrpezlivá, hlavne, že ste ok no nie, čo tam po nejakej knižke 😉

Denis..tak super, že neter odovzdaná neorušená v pôvodnom obale 😀 😀 😀 v práci celkom fajn, som aj rada, že to nieje každý deň lebo je to naozaj zaberák 😖

viera6
5. mar 2010

ahojte kočky...

prajem všetkým kárasny pitoček 😎

romy ,denis to trpnutie som mala aj ja v rukách,no ulavilo mi to po magnéziu...

naš mala je stále ako mali futbalista.... tiež ma svoje hodinky kopania a je to super pocit 😵 😵

denis....tak aký bol týžden?...a čo plienočky už dorazili?

krivka.....ja som dostala knižku dokonca až po 12tt,hlavne je,že je všetko v poriadku 😉

viera6
5. mar 2010

cisielko....ahoj 🙂

denis19
5. mar 2010

Ahoj Vierka....plienky dorazily...jsou super, o víkendu udelám fotečku....a týden utekl jako voda a byl super, stále jsem se nekde potulovaly a bylo nám hej, mnž byl i s neterí v kine na žabe a princovi..či jak se to jmenuje a byli oba nadšeni 😀
tento týden byl i takový rekonstrukční, delali jsem obyvák, co nám prišel nábytek, prala jsem výbavičku a ted se chystám to žehlit a rovna a myslím, že to bude trvat aspoň mesíc...na ty ruky zkusím to magnézko...kolik ho bereš?

Cisielko...NO VIDíš...a kolik dnív týdnu tam pracuješ?

krivka a jsi stále na PN, ne?

krivka5
5. mar 2010

ciselko,denis,vierka...presne tak,hlavne ze sa ma maly bubacik k svetu 🙂 ved 18.3. to budem 12tt idem na odbery a UZ tak mi uz urcite aj knizocku vypisu.
no idem si ja nejake ranajky urobit 😝

luko
5. mar 2010

ahojte,
kocky tehulky...vy ste si davali asistovany hatching?

viera6
5. mar 2010

krivka....len sa pekne nepapaj 😵

denis.....tak to si mala super tyžden 😵 ja som ešte nič neprala,ale zato som robila poriadok v skriniach, aby bolo nejake to miestečko a uvažovali sme o prehodený nábytku v spalný.Už som si písala aj zoznam do lekárne alebo drogérii,ale mam z toho nejaký zmätok táka mastička, taký púder.......
magnézia...beriem jednu tabletu aspoň tak mi kazal doktor a klop,klop,stačí to.No mna ti trápi spanie, zobudím sa niekedy o 3hod alebo o5 hod a už potom nespím iba sa prevaľujem a to mam problém zaspat ešte večer.A poobede sa mi nedá tiež podriemat..teda nechce sa mi spat.

viera6
5. mar 2010

luko.......ja som si nedávala asistovany hatching.Robi sa to pri vyššom veku ženy, pri opakovaných pokusoch o umelé oplodnenie, pri využití kryokonzervovaných vajíčok.Ty si to ideš davat?

luko
5. mar 2010

neviem...? len nam vysvetlili co to je ale nic vic....

luko
5. mar 2010

ale asi nie..citam anozaj ze sa to odporuca az pri veku nad 37 alebo pri opakovanych neuspechoch

luko
5. mar 2010

ale PK asik dame

viera6
5. mar 2010

luko........no PK mame a podarilo sa na prví krát 🙂 i keď bola endoment.4stup.

luko
5. mar 2010

vierka...ja mam tiez 4 stupen endo...aj ked posledne mi zas lekar tvrdil, ze to bolo hlavne na vajecnikua to odstranil..tak ked pojdem na kotnrolu tak sa ho opytam, akot o s tou moju endoskou vlastne je...urcite viem, ze mam jeden vajickovod nepriechodny a muz ma blby Spg...no kombinacia jak svina 😀
vierka: ty si mala aj liecbu endosky? ja len 2 krat inj Lucrin a potom Stop a priprava na iVF

viera6
5. mar 2010

luko......tak ta kombinacia to hej.Ale určite to vyjde 😉 ved už len ten počet 9 si mala super 😵
mala som polročnú liečbu endomet.Lucrinu hneď po laparke.Potom sme vyskúšali 4IUI no neúspešne a po 4 mesiacoch IVF z PK úspešne 😵 Po laparke mi doktor hned povedal,že inak sa to nepodari iba IVF.Ja mam vajcovody priechodne,no endom.som mala až v dutine brušnej.
A kedy voláš do centra?

cisielko
5. mar 2010

Vierka ahoj..videla som ti fotečky a bruško aké už máš krásne 😀

Denis..ako treba..tak 2-3x do týždňa...ta len pofoť som zvedavá čo nové zase pribudne 😉

Luko ja som mala PK...je to na tebe ako sa rozhodneš 😉

luko
5. mar 2010

od 11 stej mam volat,
mne najskor povedal, ze bude liecba a potom mi dava tri mesiace na snazenie a potom IUI, ale po zrejme konzultacii s dr. stenovou, ktora je z gyn fivu a bola aj pri mojej op. (cysty) stopli tu liecbu a navrhli IVF.

luko
5. mar 2010

inak my sme sa snazili prirodzene asi 7 mesiacov, potom uz mi nasli cystu a od op. sme mali len jeden mesiac na prirodzene snazenie a to nevyslo...

viera6
5. mar 2010

cisielko...............dakujem...no poriadne narástlo 😅 😅

viera6
5. mar 2010

luko....cysty som mala a dosť,ale vôbec neprerušili liečbu.My sme sa snažili 5rokov a na 6r.našli edo.Teraz je to už zo štastnym koncom a určite to bude aj u teba 😵 😵 😉
Už si volala?

luko
5. mar 2010

mame 8 embryjok 😵 😵 zlatička moje...dufam, ze vydržíte do pondelka, to mam volať a transfer v utorok...to vtedy aj mamu operuju...my sme teda prepojene 😅 PK som dala

viera6
5. mar 2010

Halooooooooooo...denis ,krivka 😵 😵 ,kde ste sa vytratili 😕

viera6
5. mar 2010

luko.......teším sa s tebou 🙂 🙂 🙂

kajticko
5. mar 2010

ahojte kočky 🙂 ,ale to tu stále pribúda už som není ani v obraze 😠

najlepšie mi je ked ležím tak som leníva aj PC zapnúť 😠

včera som bola na kontrole tak máme tam krásne dve srdiečka a detičky nám rovnako rastú 🙂

bála som sa ,lebo som trošku krvácala,ale všetko naštastie prešlo 😉

luko
5. mar 2010

dakujem...dalsi krocik mame za sebou...to hlavne nas este len caka...

kajticko
5. mar 2010

luko držím palce 😉 všetko dobre dopadne 😉

luko
5. mar 2010

kajticko...krasna sprava, len tak dalej 🙂

viera6
5. mar 2010

kajticko.......no toto,že leniva zapnut PC 😵 a čo už ked budeš v takom 20tt 😅 😅 Inak aj mne je lepšie ked ležím už od15tt,lebo už vtedy ma všetko omínalo 😝
Tešim sa ,že je všetko ok 😵a fotečky su?

cisielko
5. mar 2010

Luko..super, len tak dalej 😉

Kajtičko..takže bublinkyrastú..júj opatrujte sa 😉

Wodanka, Danka, Kajka...vy ste sa kde povytrácali, ste OK?

kajticko
5. mar 2010

vierka neviem ja osm teraz uplne bez síl ☹ a len zle a zle ble 😒

ty máš už aké krásne bruško 😉 fotečky nemám žiadne dr to nefungovalo ,ale už som skončila v centre a idem k mojej dr a tá mi snád urobí potom ich sem dám 😉

cisielko dakujem a ty ako pokračuješ??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre