Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
10. mar 2010

Denis- v skutocnosti som 10tt-11tt tu to akosi inak ukazuje 😒 😒 😒 ..... a ty mas uz teda riadnu polovicu za sebou vaauuuuuuuu.. uz sa tesim ked aj ja pojdem na taky ultrazvuk ako si bola ty .. A ozaj a preco si nesla nan do heliku ????

Vierocka tak ked prides daj nam vediet ako si povybavovala 😉 😉 😉 uz teraz drzim palce 😉

denis19
10. mar 2010

Vierka...tak to držím palec!!!! A i ted vás Karolínka zdraví 😀 😀 🙂

Brmbolček no ono se to totož to tehuhu počítá od poslední menstruace a to potom zavádí na špatnou cestu,ale to je v podstate jedno....já si to počítám od OPU a mám klid!!!!

viera6
10. mar 2010

brmbolcek.........ja už teraz viem ,že sa idem odhlasit.Včera som natrafila v telefóne na velmi prijemnu pani a ta mi to do podrobne vysvetlila.Takže pani, ktorá mi to vysvetlila v októbri tam už vraj nepracuje, takže za jej super vysvetlenie teraz som platila nadarmo 😖 😠

viera6
10. mar 2010

denis.....ďakujeme, aj my vás zdravime 😀 😉

brmbolcek
10. mar 2010

dneis- takze ked si mala Opu tak to bol prvy den tehotenstva tak si to ratala ?

Vierka clovek nikdy nevie na co natrafi keby sa to dalo spatne doplatit tak by si mala vyhrate ...

viera6
10. mar 2010

brmbolcek.....to by nebolo zle,ale čo už stavajú sa aj horšie veci...

lúčim sa a prajem pekný den 😎 🙂 😉

denis19
10. mar 2010

Vierka....ale pokud plánuješ po materské jít do práce, tak je dobré si to zase začít platit, nemáš potom ztrátu na príjmu, kdzyž bude malá nemocná a to je asi za začátku často.....

brmbolcek...ano tak jsem si to počítala sama pro sebe já...a hotovo napočítala jsem si od toho dne 270 dní a hotovo 😕

brmbolcek
10. mar 2010

Denis i ja tak ratam od zaciatku ako ty 🙂 🙂 🙂

denis19
10. mar 2010

no a máš také klid.......mne se nejak nic nechce, kolegyne mi prinesla koláček, moooc dobrý a co ted? 😕

brmbolcek
10. mar 2010

denis- tak si uvar taku dobru kavicku ak si este nemala a k tomu kolacik, pootvor okienko a pusti slniecku dnu 😉 😉 😉 zajtra ides ku lekarovi, pravda

denis19
10. mar 2010

jojo zítra mám poradnu a jsem zvedavá jak karolínka vyrostla, neboť ji cítím víc a víc jak jsem psala 😀 jupíííííííí 🙂

brmbolcek
10. mar 2010

...uz sa nevies dockat.... 🙂 🙂 🙂 uplne ti rozumiem 🙂 🙂 🙂 ja idem o dva tyzdne na sono vcera mi brali krv - genetika a este mam ist na sono, tak neviem co ma tam caka.......

denis19
10. mar 2010

no co...samé príjemné setkaní s bublinkou 🙂 🙂

luko
10. mar 2010

tak sa zas hlasim na moment,
bojovnici nasi zabojovali a mame 4 mrazacikov 😵
takzre zhnutie....9 vajicok, 8 oplodnenych, 2 v brušku a 4 v chladničke 😀
vcera som sa citila strasne tehotno 😀 a dnes sa necitim nijak verim ze lososova pizza to zmeni 😉

cisielko
10. mar 2010

Ahojte

Máme niečo nové?

Luko, nádhera... tak už máš ja 2 v brušku..tak pfuj pfuj

luko
10. mar 2010

dakujem...ja dufam, ze na KET nedojde..tam je predsa len mensia sanca...ale co uz...co ma byt, nech sa stane 😉
pekny den vsetkym 🙂

luko
10. mar 2010

ozaj...mamina uz je po operacii...takze to zvladla...dufajme, ze zvladne aj dalsiu liecbu 😉

zlatanka30
10. mar 2010

luko ahoj to je super nadhera kiez by som mala ja tolko sa strasne bojim kolko vyprodukuje ten moj vajecnik ach boze

brmbolcek
10. mar 2010

odchadzam na postu poplatit seky 😎 😎 😎 😎 😎 😎 bay bay

luko
10. mar 2010

zlatanka..nestresuj...dahra mala len jedno vajko a je tehu..nezavisi na kvantite, ale na kvalite 😉

denis19
10. mar 2010

luko.....ahoj...jak se držíš???? čtu, že jsi se cítila super tehotno, to je parádička.....jen tak dál..... 😀 už máš nakoupené testíky????? ale neprehánej to 🙂
já zarezávám v práci a čekám na pul tretí a hurá do mesta, venku je celkem príjemne, tak se zlehka projdu a hurá domu, budeme mít návštevu tak se teším na společnost! 😝

luko
10. mar 2010

nemam 😉 tehotno som sa citila...vsak ked ich tam vlozili...tak som logicky musela byt tehu 😀 aspon ten jeden den no 😀 dnes uz sa citim ako predtym..normalne,
testike nemam...dnes som este doma, zajtra idem za maminou do nemocky, v piatok mam so svagrinkou babsky vecer pri DVD filmoch, v sobotu ideme s priatelmi (nikto z nich deti neriesi, takze na to nemusim mysliet) na veceru...tak verim, ze to troska pustim z hlavy...aj ked ono to tam niekde v hlbke stale bude 😉

luko
10. mar 2010

nemam...som myslela na tie testy 😉

romy01
10. mar 2010

ahojte kočandy

denis tak ty uz zajtra poradnu ? Boze ja sa asi ani nedozijem - mam az o tyzden.

luko - to si napisala strasne rozkosne, ze tehotno 😀 😀 😀

Vierka a neda sa poziadat aby ti tie peniazky vratili ?

luko
10. mar 2010

romy...to mi poradila scarlettka...jej vyslo sice az druhe IVF (dvojicky)...ze sa mam od zaciatku citit tehotno 😀

pekny den kocky...idem si troska pospinkat..som vstavala o siedmej 😉 a lososova pizza dala zabrat...ale vyhrala som nad nou a uz je spolu s bublinkami v brušku....len na inom mieste 😀

inak...vcera ked som isla po transfere cikat...tak som mala taky blby pocit...ze aby som si ich nevycikala 😀 no uuuplne mimo 😀

sanris
10. mar 2010

Ahojte tehulky a čakateľly.... 🙂

luko držím palce 🙂

po dlhšej absencii sa znovu hlásim 🙂 je mi dost eee 😖 zohánala som lízatka na internete ale su vypredané idem ešte do lekárne sa popýtat, no hrôza 😝
už aby prešiel 12 t 😀

krivka5
10. mar 2010

ahojte 🙂
luko...gratulujem k bublinkam,a ten pocit pri cikani som mala aj ja 😀
romy...aj ja mam o tyzden poradnu a uz aj knizocku dostanem 😝
brmbolcek...mne to na sone vyratal podla velkosti plodu.presne pred tyzdnom som bola 9+1tt. 🙂
denis...ved sa ti to uz v praci krati 🙂 ja stale rozmyslam ci sa uz mam dat vypisat do prace,ale cim dlhsie som doma tym viac sa mi nechce do prace 😒

denis19
10. mar 2010

ahoj romy...no už zítra a nejvíc se teším, že se optám na to trnutí rukou, neboť jsem kvuli tomu celou noc nespala,ale v práci nic, ťukot mapy mužu vesele dál 😀 😀

ahoj sanris...a ako ináč mimo eee????

krivka5
10. mar 2010

sanris...ja som tie lizatka kupila v cechach,ale mne nejak nezaberali. to musi prejst samo,mne je najviac ee vecer to sa snazim sikovno zaspat ,lebo viem ze ked sa zobudim mi bude chvilku fajn.

krivka5
10. mar 2010

no idem ja pomaly na doucovanie z uctovnictva. vobec tomu nerozumiem a strasne ma uctovnictvo nebavi 😝

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre