Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
31. mar 2010

no ja uvidím deniska, nejdem sľubovať dopredu a čo maš dnes na plane po práci? 😵

tuzimpobabatku
31. mar 2010

ahojte, tak som spať, umyla som celú kúpelňu, ešte ma čaká vysávanie a potom neskôr upečiem calzone na večeru. Dnes sa môj drahý vracia zo služobky, tak nech sa dobre napapá🙂

denis19
31. mar 2010

tužim...ty pred OPU nedelej fyzicky náročné veci!!!! Je to nebezpečné!!

vierka....chtela jsem se jít projít do mesta,ale prší tak prímo domu, nachýstám spaní pro návštevu, upekla jsem včera a varit nebudu, neboť dorazí až po deváté večer, tak dají jen nejaké pití a spát. takže mohu odpočívat 😀 😀

tuzimpobabatku
31. mar 2010

denis: neboj, nerobím nič náročné. Veď umyť vaňu a toaletu nie je také fyz. náročné. Pravdupovediac celé dni nič nerobím. Tak ok, vysávanie nechám na zajtra 😉

viera6
31. mar 2010

tuzim........ netreba sa teraz moc namahat,ale oddychovať 😉 a čo je to to calzone?
denis.......a čo si dobrého upiekla a koho čakáš tak pozde ku večeru?

denis19
31. mar 2010

vierka..udelala jsem mazanec!!!! herodický výkon pro mne!!!!! a prijede kamarádka z česka i s rodinou, je to spolužačka ješte z gymplu a oni k nám 2x ročne jezdí a my k ním na statek také 2x roče, jen ted s malou to vynechápe tento rok!

tužim...no já už ted tu naší rohovou vanu neumyju!!!!!! drív do ní spadnu 😀

tuzimpobabatku
31. mar 2010

calzone sú kuracie prsia také na spôsob soté plnené v lístkovom ceste
denis: tak to ti verím, ja už aj teraz s tým mám problém. Tiež mám rohovú

viera6
31. mar 2010

kočky same dobre mnamky mazanec,calzone 😝
no ja mam normálnu vanu a sprchový,ale ten je teda za 10van,kým ho umyjem 😵

viera6
31. mar 2010

a kde mam foto??? 😒

tuzimpobabatku
31. mar 2010

viera: akurát čítam na druhom fore, baby píšu že im vymazávajú fotky..

denis19
31. mar 2010

vierka.....už si te našli, oni adminky vymazávají fotky pokud Ti není dobre videt do tváre...kravina jako mraky..ale co nadeláme! snad si kvuli koníkovi nebudu delat detail ksichtu!!!!!

viera6
31. mar 2010

no to su spôsoby a ani na to neupozornia jednoducho to dajú preč 😖 😖

denis19
31. mar 2010

no katastrofa´!!!!!!
A co deláš Ty?

tuzimpobabatku
31. mar 2010

čo sme na pokeci, keď potrebujú celú tvár? no nie?? 😀 😀

denis19
31. mar 2010

no také si myslím, dyť je to blbost, už jsem se podle tech fotek či zblízka či zdaleka dobre poznali a ted jen nejaké priblblé obrázky stejné pro každou,ale co nadeláme......
tak vana hotova???? 😀 😀 😀 😀

viera6
31. mar 2010

ako ja čo robim ?no mala by som žehlit no nejak sa mi nechce a urobila som foto tak kuk 😵

tuzimpobabatku
31. mar 2010

denis: ja si ťa pamatám na fotke stále tak, že stojíš pri peci haha

viera6
31. mar 2010

denis......to čo si dala za fotku normálne som zostala nemo kukat 😀 😀

tuzimpobabatku
31. mar 2010

denis: wau, tu si nejaká iná...ale super foto 😵

denis19
31. mar 2010

jéééé Vierka...parádní fotečka a tunika, kam holky na ty tuniky chodíte????? Tak musím neco s brichofotkou porešit i já!!!
No já tu v PC v práci našla jedinou svoji fotečku a to tutu z konference v Permone z baru, príhodné, tak jsem ji tam šupla a pec se už nekoná!!!!! Prý mne není videt!!!!

tuzimpobabatku
31. mar 2010

denis: hmm, škoda tej pece.... 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
31. mar 2010

tužim....delám co mužu a stále to není dokonalost 😀 😀 ale ted vtipkuji 😀 😀 😀 😀 no na odlehčení upršeného odpoledne,aspoň u nás!

tuzimpobabatku
31. mar 2010

denis: aká dokonalosť?? dobrá si, čo chceš? super 🙂

viera6
31. mar 2010

denis.....dakujem,tuniku mam ešte od vlani teraz som nič take nepobada, čo by ma oslovilo a keď aj máju tak su škarede farby
inak ta foto je super,len si nejak musím na nu zvyknut predsa len piecka bola piecka 😀 😀

denis19
31. mar 2010

jo jo piecka je piecka, ale na tuto si moc nezvykejte, doma to asi zmením 🙂 preci jenom být na koníkovi, na foru o rodine s pivkem v ruce není úplne v porádku 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
31. mar 2010

túžim a kdy nám šupneš do svého alba i Ty nejakou podobizenku????? 😉

tuzimpobabatku
31. mar 2010

denis: bude aj to, len ja sa tak nerada fotím, ale dám tam foto 😉

viera6
31. mar 2010

dievčatá lúčim sa idem niečo robiť,žehlenie vola 😝
užite si ešte dnešného dna,zajtra to bude už 1aprila 😀

tuzimpobabatku
31. mar 2010

ani by som sa nečudovala, keby nám prvého apríla vypli koníka....že zo srandy....možno to je znamení na zajtra, že vám miznú fotečky 😀 😀 😀

majaja75
31. mar 2010

ahojte apekný deň všetkým.....
denis, vidím že si zmenila foto.....v prvom momente som nevedela že kto mi píše, väčšinou sa nepozerám na meno ale na foto....

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre