Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
10. apr 2010

Ty máš teda dobrého manžela, že ti robí depiláciu 🙂 Voskom?

Joolz je stále môj favorit, ale neviem zistiť ako je sklopná tá športová časť kočíka. A zvažujem aj Quinny, čítala som tu na neho samé dobré recenzie. Ja mám od kamošky Quinny šporťák už.

Podľa mňa máš od vorvaňa ďaleko.

denis19
10. apr 2010

Ano voskem...jinak to asi nemá cenu v prípade mé predispozice chlupatosti opičky 😀 😀 😀 😀 A cukotka..nemám k nemu daleko fakt,že ne......nekdyse desím , kam se až dostanu do porodu!!!!! 😀 Ale nevadí, to potom pri kojení pujde dolu 😀 😀 😀 😀
Quinny je fajn, jen je to trojkolka a nedá se otáčet sedačka ve smeru a protismeru a to mne vadí....kámoška co rodí jakojá si ho ted kupila.....

cukotka
10. apr 2010

No u mňa ten Joolz splňa všetky kritéria, ale musmím zistiť ako je to s tým polohovaním. Chceme ísť na výstavu dieťa a rodina, tak snáď ho tam budú mať.

Uff voskom by som to asi ja nezvládla,mám doma depilátor, ale s tým ma to nebaví, dlho mi to trvá. Takže žiletka to istí 🙂)

denis19
10. apr 2010

No práve, také mám depilátor a je to des, žiletka je náročná na frekvenci a tak vyhrál vosk,je to otázka zvyku a mne to potom vydrží!
Jako máš na mysli polohování zad pri eventuálním spánku v kočáku??? A tam není francouzská sedačka???

cukotka
10. apr 2010

Áno myslela som polohovanie v prípade spánku. Čo je to francúzska sedačka? Nerozumiem tomu.

denis19
10. apr 2010

No to je v podstate sedačka,která se polohuje najednou zádička a najednou i nožičky,nedosáhneš tam úplného lehu,teda 80 stupňu,ale jen neco kolem 150stupnu a mimčomá stále jako kdyby skrčené nohy, ríká se tomu francouzský sed! Má to hodne kočárku v součastnosti, hlavne ty které mají otočnou sedačku jako i tento!

denis19
10. apr 2010

myslela jsem 180stupňu

cukotka
10. apr 2010

uff tak to neviem, pozerám to na internete ale nerozumiem tomu :( toto som našla: Ergonomické sedátko – poskytuje ideální dokonalou podporu komfortu vašeho miminka/batolete.
Jídelní židle a kočárek – vaše miminko / batole může sedět vysoko u stolu
4 odpružená kola s možností aretace – poskytují velmi pohodlnou jízdu různým terénem. Návštěva rušného velkoměsta, procházky v parku nebo písečné pláže.
Nastavitelná výška rukojeti – pro vysoké i drobnější, pro táty i mámy do 2 metrů.
Nastavitelná podpěrka nohou – roste s vašim batoletem až do věku 36 měsíců (přibližně).
Dokonalé skládání – kočárek Joolz se velmi lehce skládá, do minimální velikosti; velmi šikovný pro skladování

denis19
10. apr 2010

Také jsem to práve čučela na nete,ale když chceš náš kamarád prodává kočárky, od nej budeme mít BRIO GO a optám se ho jak je to s polohováním zádiček. Jinak také moc fajn kočárek a také lehký a skladný.
A kdy a kde je ta výstava o rodine?

cukotka
10. apr 2010

tak už som našla je polohovateľné do 150 stupňov, myslíš že je to málo alebo to stačí?

cukotka
10. apr 2010

tá výstava je od 30. apríla v Inchebe v BA. Ak ťa môžem poprosiť tak sa ho popýtaj, to by sa mi celkom hodilo.

denis19
10. apr 2010

Myslím, že to není málo, málokterý kočár má 180 stupňu a prý pri ježdení venku se sporťákem je lepší ne úplný leh pro spaní dítete,ale to je vec co jsem jen četla nemám odzkoušenou......myslím,že ani náš nemá úplný leh.

denis19
10. apr 2010

Jasan, optám se ho. 🙂

cukotka
10. apr 2010

ten Joolz sa mi veľmi páči, a hlavne to, že je taký skladný, tak neviem čo mám spraviť. Času síce ešte mám, ale aj tak.

denis19
10. apr 2010

HM, tak to už výstavu nestihnu ☹

denis19
10. apr 2010

No času máš,ale ten tak letí a je treba to i videt na reál a odzkoušet si to,naložit do auta, vubec si ho složit a tak ,zkusit jak se Ti s ním jezdí venku, to je duležité!

denis19
10. apr 2010

A co je s Kajtičko, jak to vše zvládá?????

cukotka
10. apr 2010

prečo nestíhaš tú výstavu?

Kajtíčko sa ma fajn, myslím, že už jej ani nebýva tak zle. Musím sa za ňou zastaviť, posunie mi utrogestan.

denis19
10. apr 2010

No to budu mít bricho jako kotlíka z BB do BA to je preci pres dve hodinky a to mi delá problém už i ted 😀 😀 Ale určo podáš zprávy jako to tam bylo.
Tak potom pozdrav kajičko a ať k nám nekdy prijde pokecat holka jedna 😀

denis19
10. apr 2010

Cuki...budu končit, jdu hodit spršáka a potom TV kultura. tak hezký večer a zítra ahoj! 😀

cukotka
10. apr 2010

tak ahoj a pekný večer 🙂

viera6
11. apr 2010

Prajem peknú nedeľu! 😵

denis19
11. apr 2010

no není možné, nekdo se vykutálel z postýlky!!!

viera6
11. apr 2010

ahoj Deniska,no presne tak 😵 nejak sa mi nič nechce skoro ani zapnut ps,ale napokon som ho zapla 😝
Ako sa mate?

denis19
11. apr 2010

Pohoda, dá se to, jense budu opakovat, stále mne morduje to zavodňování orgsnismu a už nevím co s tím...ale jinak fajn...a vy?

viera6
11. apr 2010

V piatok sme dopadli dobre,trošku sme o 3 dni menšie mame 1332g,ale je to v norme.Mame viac jest tak za chvilu sa budem kotulat 😅 tym našim kopčekom 😀
Mala bola akčná ako vždy píšem,ale v spánku 🙂 dokto. vravím aka je aktívna a on aj bruškom triasol aby sa nam usmiala a Sárinka nič podriemkavala,zívala,jazyk nam vyplazila 🙂 a nakoniec aj trošku očko pootvorila.Takže ked aj býva táka aktívna je to v spánku vraj mame kľudne dievčatko 😅 tak uvidime 😵
Deniska a vykladáš si nohy na stoličku?

denis19
11. apr 2010

Vierka...tak to je super a tri dny není nic a víc teda maminko papej,aby Sárinka dorostla 😀 😀 😀
Vierka a nohy mám stále nekde vyložené,ale kdyžjdu s manžou na procházku a vrátime se po hodince domu, tak nohy odteklé, ne dokonale,ale jsou podstatne lepší.
Nedal ti Grochál i fotečku????

viera6
11. apr 2010

Tak potom ti chybaju tie turí Deniska, mala by si chodiť častejšie na prechádzky 😉
Mame aj fotku,len ju musím spracovať 🙂

denis19
11. apr 2010

Tak ji zpracuj,jsem zvedavá. A začnu asi více chodit, jen se u toho zadýchávám jako lokomotiva 😀 😀 😀 😀
Mám kontrolu ve stredu tak jsemzvedavá co mi ten muj dr rekne a už asi musím začít rešit porodníka a porod!!!!

viera6
11. apr 2010

Už je tam 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre