Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
15. sep 2009

Kajti, s tema dvema týdnama ani nestraš!!!!!

cukotka
15. sep 2009

denis to bol vtip 😉

kajticko
15. sep 2009

mne gynekologička robila krvné všetky a tie trvali týžden. a ekg,rongen,moč to mi robili v pezinku za den.

zdeja
15. sep 2009

Ahoj sisi30, my sme sa tiez snazili rok .....potom ma prestalo bavit si robit testy tak sme zahajili tvrdy utok trva to cca 5 mesiace ale buduci tyzden je posledny

denis19
15. sep 2009

kajti, gynekolog muže delat tyto vyšetreni? mimo ekg ?

sasko25579
autor
15. sep 2009

Caute BABY.
aký bol vikendik?teda pre mna predlžený.

zdeja
15. sep 2009

halo babenky, ktora je tu tesne pred ivf a picha gonal 450???

denis19
15. sep 2009

Tak to vidíme 3aško, že predlžený, bylo tu bey tebe smutno!!!!! tak povídej jak ????

denis19
15. sep 2009

Já jsem tesne pred IVF,ale pichám si dacapeptyl a menopur

kajticko
15. sep 2009

😉 deni ano mne krvné robila gynda.

denis19
15. sep 2009

Šaško,promiň ten preklep v jménu ☹

denis19
15. sep 2009

Kajti, tak zkusím zítra gyndu nejdrív,možná to pujde.

sasko25579
autor
15. sep 2009

o akých vysledkoch sa tu bavite?mne robila gyn, len 3x krvne testy a raz stery kde zistovala chlamydie.v centre mi nerobili nic. len muzovi spemiogram,Mam taky pocit ako keby v mojom centre to nejako nerobili tak dôkladne ako inde.

sasko25579
autor
15. sep 2009

DENIS
to je ok , preklepy robim aj ja 🙂

zdeja
15. sep 2009

denis19 pekny den- vies mam z toho chaos a troska sa bojim v piatok picham poslednu. takze sa mi to krati. kedy ides na ivf ????

denis19
15. sep 2009

Klid Šaško, bavíme se o predoperačním vyšetreni, které už potrrebuji a nejak jsem zaspala,protže to prý trvá i dva týdny a já mám jít asi koncem príštího na odber a nemám ani ťuk!!!!!

sasko25579
autor
15. sep 2009

Bojim sa aby nieco nezanedbali.Mam z toho divný pocit ☹

sasko25579
autor
15. sep 2009

DENIS
a ako ti dopadol ten lekar vcera?

denis19
15. sep 2009

Zdeja, nevím, já si dnes píchla první menopur, maximálne jeich je 14 a jdu opet v pátek na kontrolu, tak to tak vidím na konec príštího týdne,ale neboj nic, v pondelí tam byla jedna kočka na odber a vše šlo hladce a jedna na transfer a to byla fakt minutová záležitost. kam chodíš?

denis19
15. sep 2009

Šaško, myslím, že ne, udelali spg, máš poslanou žádost, tebe omrkli ze spodu 🙂 a udelali ti hormonální obraz z krve? ne?

zdeja
15. sep 2009

denis19-predoperacne trva par hodin na internom odd.krv, moc, vaha, vyska, ekg, snimok nebol potrebny......vsetko na jednom mieste

denis19
15. sep 2009

ŠAŠKo
beru další injekce, takžedve denn, v pátek další kontrola, to je krev a sono a už se mi to blíží, jen jsem zanedbla to predoperační, takverím, že jsem to neposr....už se ale na to všechno teším.
dnes tu byla má 4 mesíční neter také díte HELIOSu a je famózní!

denis19
15. sep 2009

Zdeja,
bodejť by jsi mela pravdu, a odkud jsi???Pokud to není tajemství 🙂 Ty už máš neco za sebou, či te čekají ty vajíčka??

sasko25579
autor
15. sep 2009

spermiogram ano, krvne testy ano kuk zo spodu ano a ziadost tiez ano.snad mas DENIS pravdu.uz mam z toho chaos a paniku 😖

zdeja
15. sep 2009

denis19-chodim do Kosic- Sanatorium SPLN, maju aj svoju stranku
picham gonal- 10 dni, vybrala som 5 pier a 1 je na 2 dni, cize polovicka

denis19
15. sep 2009

Já nekdy ŠAŠKO taky, nekdy mám pocit, že čím víc toho čtu tím je to horší.

sasko25579
autor
15. sep 2009

DENIS
tak ti budem v piatok držať palceky a to predoperacne zvladnes.uvdis,ved my sa nevzdavame..... 😵

cukotka
15. sep 2009

no sasko ja som tiež dnes písala, že mám pocit že centrám ide len o peniaze, že to nejako flákajú 😒

denis19
15. sep 2009

ZDEJA
Tak verím, že interné v BB bude stejne promtní jako v KE 😀 Tak teda už vajíčka, máš už termín?

denis19
15. sep 2009

NEVZDÁVÁME!!!!!! Už abychom fakt byly tehotné a kvákali o plínkách!!!!

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre