Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
4. sep 2009

kajticko, tak to jsem rád, že Ti to pomáhá,mne to také od švagrové pomáhalo. Ted letím na poradu a potom se ozvu,pá 🙂

kajticko
4. sep 2009

myslím,že to pamáha nám všetkým 🙂 s kým som sa o tom do teraz rozprávala nevedeli to pochopiť ,lebo to nezažili. Väčšinou každý k tomu prišiel ani nevedeli ako a ani si to nevedia vážiť. Ja ti poviem jedno: ja som aj na jednej strane rada,že sa nám to ešte nepodarilo. Lebo začali sme ked som mala 22 a neužila by som si tehotenstvo tak ako teraz. Po prvé máme vlastný dom a sme starší! Teraz už ked som si tolko preskákala a mám skoro 28 rokov viem,že si celé tehotenstvo a materskú budem úplne vychutnávať 🙂 🙂

denis19
4. sep 2009

kajticko, tak tomu plne rozumím, já mám o deset let víc a mám pocit, že ted je ten nejlepší čas, možná i proto jsme s manželem čekali do poslední chvíle,abychom byli stoprocentne pripraveni a díte ve vyšším veku mne omladí, že ano???? 😀
Porada byla únavná a vyčerpávající,ale prežila jsem to! 😠

kajticko
4. sep 2009

teším sa ,že si prežila poradu 🙂 ,ale ved je tu už víkend a môžeš odichovať 🙂 ja som bola dnes trošku rotlietana ,ale už som tu 😉

denis19
4. sep 2009

Super, nám tu začalo pršet, vrátil se mi manžel z práve o debatujeme, co s načatým víkendem a opet jsem mu pripomela, že zítra ráno mi pichá první injekce decapeptylu!!! 😕

sasko25579
autor
4. sep 2009

Caute baby
CUKOTKA KAJTICKO ako dopadli konzultacie vcera?

kajticko
4. sep 2009

denis aj u nás prší 🙂 aléééééééééééé nééééééééé 😀 naša kamarátka sa nam ukázala 😝 sasko to až budúci štvrtok

denis19
4. sep 2009

Vítej Sasko, kde jsi se toulala????
No vy jste príští čtvrtek a já potom v pondelí na první sono po brání injekcí a léku,mrknou na mne jna tom 😀 a jede se dál, už počítám dny.....

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS KAJTICKo uz som tu ,prepacte mi vcerajsiu absenciu 🙂
DENIS ty byvas v Banskej BXstrrici?ja som tam bola z roboty na skoleni a este na jedno by sme mali istm,ale neviem kedy.....

sasko25579
autor
4. sep 2009

Denis drzim palceky,neuveris ale ja som tiez BLIZENEC ale tolko energie a optimizmu teda nemam ako ty 😠

denis19
4. sep 2009

Sasko, ano v BB, na jaké školení sem jezdíš? Dej vedet, mužeme skočit na kafčo a podebatovat, co Ty na to????

denis19
4. sep 2009

Také bliženec???Super, to Ti blahopreji, musíš ji vydolovat tam ze spodu,ona tam je, nic se neboj.Sasko a kdyjsi konkrétne narozená????

kajticko
4. sep 2009

sasko mne je jasne už dávno že si blíženec. 25.5.79 je to tak?? aj môj muž je 79 rok. 😝

denis19
4. sep 2009

kajticko, jsi vedma či co??? To jsi vedela odkud?????

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS
kajticko to uhadla 25.5 ale neviem odkial.

denis19
4. sep 2009

Tak to si počkám na vysvetlení!!! Kajticko vysvetluj 😀 😀

kajticko
4. sep 2009

sasko 25579!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Vám niečo hovorí?????????????????? 😝

sasko25579
autor
4. sep 2009

KAJTICKO
no teda to zaujima aj mna.ved ja som tu to nikomu nevravela.no tak hovor......... 😠 😠 😠

sasko25579
autor
4. sep 2009

KAJTICKO si hlava klobuk dole.vidis a to mna nenapadlo 🙂

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS aty si kedy narodena?19ho??????????

denis19
4. sep 2009

Kajticko,smekam!!!!! Nikdy jsem tem číslum nevenovala pozornost a ted si trískám hlavou o zed!!!!! 😠

denis19
4. sep 2009

Ano 😀 😀 19.06.1972

sasko25579
autor
4. sep 2009

DENIS
tu hlavu si netrieskaj, ako to potom tomu malemu drobcovi vysvetlis?Mama bez hlavy to nie je dobreeeeeee 😀

wodanka
4. sep 2009

pekne popoludnie vsetkym.. 🙂 celkom sa mi pozdáva tá Vaša téma.. aj mňa s mm čaká prvá návšteva v CARe a tiež sa snažím zistiť, že ako to celé prebieha..

denis19
4. sep 2009

Ahoj Wodanka, tak jsi to už asi i zjistila z našich rádku, že????? 🙂

denis19
4. sep 2009

Sasko, máš pravdu, radeji si nechám celou na krku. Tak jak je to s tema tvýma školeníma???holka 🙂

wodanka
4. sep 2009

noo niečo som stihla už prečitať 😉

denis19
4. sep 2009

Wodanka, tak hezky čti a pokud budeš neco potrebovat klidne se ptej, jsem tu takové zvídavé ženušky 🙂 ale celkem jsem si myslím káply do noty, co ríkáte?????

kajticko
4. sep 2009

wodanka vitaj 🙂 sasko tak ja som strelec 29.11.1981. najmadšia z Vás 😠

sasko25579
autor
4. sep 2009

WODANKA
sme radi ze sa u nas citis fajn,pytaj na hocico,kto vie odpovie,,,,,,,,,, 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre