Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
28. jún 2010

@denis19 ..... prave som urobila kuk do albumu Karolinka je strašne roztomilá už sa teším, kedy uvidím tu moju žabku 😵 😵 nejak sa jej nemôžem dočkať 😔

krivka5
28. jún 2010

@viera6 ...tak predsa bude Sarinka julova 🙂

denis19
28. jún 2010

holky no vy jste ale chytré....kam na ty rozumy chodíte...dáme teda silnejší mléčko, budeme nosit na ručičkách a uvidíme co a jak 😀 😀 vidím, že vám se také super darí, tehulkujete jedna báseň...ale to letí co
krivka...dávej si pozor a radeji konzultuj s dr, není to sranda......
vierka.....tak stále doma....no i tak dobre...ale polehoučku už sárniku tlač🙂 😀
brmbolcek...ako?

denis19
28. jún 2010

vierka...neboj...dáme nejaké rande a uvidíme se navzájem...... 🙂 jen sárinka se už musí narodit 🙂

brmbolcek
28. jún 2010

@viera6- teda ty to budes mat veruze julove 😀 😀 😀 7 mesic ti to uz asi isti 🙂 🙂 🙂 a pocity, bolesti, kontrakcie , krize , nie su ? ked zacnes upratovat staci jeden jediny pohyb , moc sa nenatahuj lebo ani sa nenazdas a pride to skor nez bY si cakala 🙂 🙂 🙂 1.termin uz mas za sebou , kedy ti povedali ten dalsi ? . Ja si myslim ze tento tyzden to caka teba a uz si ta tam s pasov nechaju 🙂 🙂 🙂

Ja sa tesim uz na Sarinku 😀 😀 😀 uz aby uzrela svetlo sveta 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
28. jún 2010

@denis19-mas IP 🙂 🙂 🙂 dakujem mam sa fajn , uzivam si to tehuhu obdobicko 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
28. jún 2010

brmbolcek...tak to je super.....jen si to užívej, potom je to náročnejší!

viera6
28. jún 2010

dievčata......... ved sa tak snažím a jej sa nechce ešte aj na kamenoch som bola a nič....

@brmbolcek ....dalši termín som už nemala 😒 bud to bude v stredu na moje kristove roky alebo teda v júli 😅 😅

denis19
28. jún 2010

vierka..neboj ona ví co delá🙂🙂🙂🙂holka jedna.....šikovná 😅

brmbolcek
28. jún 2010

@viera6- vsetko ide tak ako ma 😉 😉 😉

@denis19- mas IP 🙂 🙂 🙂

krivka5
28. jún 2010

@denis19 no a este nam aj maly nejak pomalsie rastie. asi ma malo vyzivy s pupocnika. ved uvidime na dalsej poradni ci sa to zlepsilo. 🙂
@viera6 jeej vierka, asi chce mat Sarinka narodky s tebou 🙂

denis19
28. jún 2010

krivka...tak pozor na to a co tvuj tlak?????? není to fakt sranda!! 🙂

brmbolcek
28. jún 2010

... tak to by bola ina sranda 2v1 by spolu oslavovali 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 wauuuu, super 😀 😀 😀 😀

@denis19- mas IP 🙂 🙂 🙂

..a coskoro uvidime noveho clena nasho Timotejka - Timiho od ROMY 😉 😉 😉 😉 😉 😉 uz sa tesikujem e na foto 😉 😉

krivka5
28. jún 2010

@denis19 tlak mam zatial v pohode a ani bielkovina neni v moci. mala som len horsie pecenove testy. no dufam ze to bude v pohode, ved uvidime 8.7...
idem ja nieco robit. este ma cakaju tri okna na umytie 😒 tak pekny dnik vam prajem vsetkym 🙂

brmbolcek
28. jún 2010

u mna neboli bielkoviny ale sestricka mi povedala ze su to stopy, no neviem ci tym myslela to iste alebo co , u mna je tlak 65/111

....a objavila sa mi jemnucka ciarocka cez brusko ........

@krivka5-ako to vyzera u teba ? mas ju taktiez ? hm, pecenove testy - beries nejake lieky ?

krivka5
28. jún 2010

@brmbolcek ...beriem len to magnezko. tu ciarku cez brusko mam uz davno 🙂 tlak som mala naposledy 100/65...
a co ti meria to brusko metrom a zapisuje sa to do tehu knizky ,mas tie hodnoty nad tou ciernou ciarou alebo pod ciarou. mne uz idu kriziky pod ten modry pas ...

brmbolcek
28. jún 2010

@krivka- tak mne este nemeria brusko metrom , este nie..... a zatial neviem o ziadnych normach pod ciarov atd..... 😒 😒 😒

brmbolcek
28. jún 2010

@krivka5- ale ten tlak ozaj nemas najlepsi.....davaj si na seba bacha .... normalne si mi nahnala strach z tvojho tlaku....nahodov do nemocky ta neposielaju ?

sisi30
28. jún 2010

Ahojte, no tak po dlhej dobe pozerám a tu už sa kŕmi vo veľkom. V apríli sme mali ísť na 1.IVF a ono to prišlo prirodzene 😀 Som v 19.týždni a je to niečo prekrásne 😉 Psychicky som sa s tým zmierila,že vyskúšame to IVF keď to nejde prirodzene a ono to vyšlo 🙂 Fakt je vo väčšine prípadou ako ste na tom psychicky. To nám v ISCARE povedali, že normálne neotehotniem mm mal zlý spmg ...

annamary27
28. jún 2010

@sisi30 tak ty si žienka šťasteny.gratulujem Ti 😵

jejo
29. jún 2010

@annamary27 dobre ranko, neboj aj my sa dockame, tak kedy letite?

annamary27
29. jún 2010

@jejo v piatok o šiestej ráno poletíme-poletíme-poletíme.Chystám sa teraz na vychádzku,ešte mám PN do zajtra .Idem urobiť tržbu do lekárne,doma mám skoro všetko staré v tej mojej cestovnej lekárničke a mrknem plavky,tých nikdy nie je dosť,lebo ja sa po každom okúpaní prezliekam do suchého,aby som odspodu nenachladla,stačí mi chvílka v mokrom a už cítim,že je zle nedobre.

jejo
29. jún 2010

jaajjj ale vam zavidim, hned by som bola zbalena 🙂 🙂 🙂 a ked vypnes a si teraz taka plna hormonov mozno sa zadari aj prirodzene, len to asi naozaj treba nechat tak, aj ked sa to lahsie hovori ako realizuje ked este nemame deticky ze ano

denis19
29. jún 2010

Dobré dopoledne preji devčata......jak se máte v toto teplé dopoledne??? U nás je momentálne klid, Karolínka se najedla a nebrečí a konečne spinká, byla z toho brečení tak unavená, že ani nevedela jestli má hlad holka jedna 🙂

Zdraví Romy a odpoledne se ukáže na koníkovi......

krivka5
29. jún 2010

@brmbolcek ...ako to ze ti to nemeria 😨 ten tlak mam prave nizky celkom. pri prvom tehu som mala aj 150/100 to uz bolo zle. do nemocky pojdem ak maly nezacne poriadne rast. ale aj to je este v norme, tak sa zbytocne nestresujem. pohyby uz citim celkom fajn, tak je drobcek urco v pohode 🙂

krivka5
29. jún 2010

@denis19 dobre ranko 🙂 tak Karolinka sa konecne poriadne napapkala a teraz uz bude len spokojnucka 🙂 ona naozaj potrebovala silnejsie mliecko 🙂

denis19
29. jún 2010

krivka...asi to tak vypadá,ale já se toho bojím,abyebolelo bríško,ale asi ji nebolí.....jen když večer tak brečela...tak jsem byla zmatená!!!

majaja75
29. jún 2010

@denis19 ahoj nDeniska...ďakujem za tip na Chrochála, včera sme tam boli a sme nad mieru spokojný, všetko nám poukazoval, povysvetľoval. Som rada, že je všetko ok,. no a už konečne vieme čo to bude---budeme mať dievčatko, tak sa vytešujem.
Pozerala som že Karolínka pekne rastie...no a stým že sa jej nechce byť samej v postieľke, tak to tiež poznám, nato mi zabralo len jedno, že som dala malu do postele, z dialky som sa na ňu pozerala aby sa jej nič nestalo a nechala som ju tak revať, no a po 3 dňoch už pekne zaspávala sama....asi to treba ráane, len keď človeku trhá srdce keď bábo plače...

denis19
29. jún 2010

majaja75...jsem moc ráda,že jsi spokojená!!!!! dle mne je úplne super a ten pístup...a jak se cítíš a co tlak?

majaja75
29. jún 2010

@denis19 tlak je zatiaľ v pohode, len mám veľmi opuchnuté nohy hneď ráno ( také papuče). A trochu mi trpnu ruky..ale inak v poho. Konečne končí školský rok, takže budem mať dovolenku a potom len vydržať september a idem na materskú

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre