Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
2. júl 2010

@denis19 ...synatora neprijali ani na druhu fakultu tak piseme odvolanie 😒 ako sa vam s Karolinkou dari v tomto teple?
@romy01 ...neboj maly bude v pohode. teraz je krasne slnecno tak ho davaj co najviac na slniecko...

denis19
2. júl 2010

@krivka5 nevadí, uvidíte co odvolání a bude, když tak príští rok 🙂 karolínka se drží hrdinsky , určo ji to teplo znervoznuje a na to vše je to ješte ok..ikdyž brečlativne dosti,ale nevadí, je to jen behem dne a v noci už hezky spinká 🙂

majaja75
2. júl 2010

@romy01 neboj bude to dobré..hlavne treba aby bol malý na slniečku, aby bilirubín vyšiel rýchlo z tela.....moja dcéra mala ešte žltačku v nemocnici, ale mala ťažšiu formu, kvôli krvnej skupine,(mali jej dokonca meniť krv) no našťastie to netrvalo dlho.....
Malinký je moc zlatučký a aké ksichtíky hádže. Musím uznať že na tie naše ",,zaslúžené" deti sa oplatilo čakať

matakrok
2. júl 2010

@romy01 , blahozelaaam!!! tesim/e sa s tebou a prajem rychlu adaptaciu na novy zivotny styl 😉

denis19
2. júl 2010

Ahoj holky.....tak vás ve jménu Romy zdravím , je s malým Timotim v nemocnici kvuli žloutence....a Vierka rodí.... 😲

krivka5
3. júl 2010

@denis19 ahojky 🙂
romy... nech je Timko cim skor fit a nech ste domka 🙂
vierka...tak Sarinka uz je asi na svete. moc sa jej nechcelo, ale asi ju uz konecne zlakalo letne slniecko 🙂

majaja75
3. júl 2010

@denis19 Ahoj a prajem pekný dník

romy..nech je malinký čím skôr ok a nech si to spolu doma užívate

Vierka.....gratulujem k malinkej. Tak už to máte za sebou, prajem veľa zdravíčka...

denis19
3. júl 2010

Tak devčata...Sárinka je ješte v domečkumnejak se ji nechce 😲
Zdravím vás v tuto nechutne teplou sobotu!!!

krivka5
4. júl 2010

@denis19 ahoj deniska 🙂 co chce sarinka pockat na nase babatka ci co 😀 nech sa nam uz ukaze potvorka 🙂

denis19
4. júl 2010

no krivka já ti nevím a ted vierka nereaguje na telefon...tak možná.....a dr jí ríkal,že má špatne vypočítaný termín 😀 😀 taková blbost co 😕 😕

krivka5
4. júl 2010

@denis19 tak to je fakt blbost, ze zle vyratany termin 😀 ved mi vieme presne kedy nam oplodnili vajicko 😀 no drzim jej palce nech uz ma sarinku pri sebe a su obe v poriadku 🙂

denis19
4. júl 2010

no presne tak a stále mi to nebere..snad ji nedali nakonec císarem anabírá sil?? už mám všelijaké myšlenky..... 😨

krivka5
5. júl 2010

@denis19 no verim ze vierka uz ma sarinku pri sebe 🙂

denis19
5. júl 2010

@krivka5 no zatím je Sárinka v domečku a Vierka asi na nervy..... 🙂

majaja75
5. júl 2010

@denis19 fuha, tak to Vierke nezávidím.....su nejaké komplikácie?

denis19
5. júl 2010

@majaja75...no nejsou, jen sárince se nejak nechce, lékari vierku presvedčují, že má špatne vypočítaný termín a tak je nadopovaná vyvolávačkama a nic, ted nebylo nic do včera večera a dnešní zprávičky ješte nemám,ale kdyby neco bylo, určo se vierka ozve..... 😕

majaja75
5. júl 2010

mňa tiež pri malej dopovali vyvolávačkami a trvalo to veľmi dlho.....( od pol 5 večer a malá sa narodila na druhý deň naobed o pol 12

brmbolcek
6. júl 2010

pekne zdravim po dlhsej dobe sa hlasim zas 😉 😉 😉

tak ako Vierka dufam, ze uz neni kinderko a Sarinka sa umudrila a uz sa nam prisla ukazat ..... 😉 😉 😉

Romy pozdravujeme aj s Timkom 😉 😉 😉
@denis19- vidim, ze Karolinke sa dnes bude celkom fajne darit lebo nemame az take teplo tak to by sa dalo 😉 😉 😉 ako sa mate ?
@krivka5- odvolanie napisane ? a skusate a cakate stale , pravda 🙂 🙂 🙂 ako sa ma malicke v brusku ? uz vies tie vysledky ? uz nam to leti 😵 😵 😵 uz sme v 3 trimestri 🙂 🙂 🙂

mi sme boli v tu sobotu v polsku , velmi dobre sme nakupili ci oblecko ci detske vecicky atd.... a bolo super ze bolo celkom fajn ludi tak akurat 🙂 🙂 🙂 , inak sme robili obrubniky okolo domceku .....

zdravim vsetky a zelam pekny skrateny tyzden 😵 😵 😵

kuspitka
6. júl 2010

Ahojte.
ako sa mate dievcata?
my uz mame 2 zuby:::: 😀

jejo
6. júl 2010

ahojte babule, mam otazocku, skusali ste niektora na sebe a manzelovi nejaky bylinky - caje na podporu tvorby vajicok a podporu kvality spermiciek? Mne jedna pani liecitelka dala taky navod _ baza - nechtik - lipa a neviem ci sa do toho pustit.

krivka5
6. júl 2010

@brmbolcek .no ahoj tulacka 🙂 dlho sme ta tu veru necitali. vysledky z cukru su o.k. a aj protilatky 🙂 odvolanie napisane,tak len cakat 🙂 tak vy uz finisujete s domcekom? to je fajn, maly brmbolcek sa uz narodi asi do domceka, ze?
ja idem vo stvrtok na poradnu tak dufam ze ma nezdzube ze som zase pribrala 😒
pekny dnik 🙂

krivka5
6. júl 2010

@kuspitka jeej gratulujem k zubkom 🙂

denis19
6. júl 2010

Sárinka je na svete........................ 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
6. júl 2010

@krivka5- NO SUPER, TO SOM RADA ZE TAK DOPADLI 🙂 🙂 🙂 super a gratulujem , mozes navstivit nejaku cukraren a dobre kaloricku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Do domceka pojdeme byvat este pred porodom aby som vsetko mala nachystane a taky pokoj mesiac pred porodom. Nech sa potom nezeniem ....... Do septembra este par mesiacikov 😀 😀 😀 Tak v august uz len hore nohy a cakat s miminkom v brusku 🙂 🙂 🙂

no konecneeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, super mame Sarinku na svete 🙂 🙂 🙂
@viera6-gratulujem , ale ta musela moc potrapit hlavne ze ju mame medzi nami 😀 😀 😀

@denis19-pozdravuj ju od nas 🙂 🙂 🙂 a vsetko dobre dopadlo ? dufam, ze uz je vsetko ok 😉 😉 😉

Takze tu mame nase krasne novorodeniatka a to
Karolinku od @denis19 🙂 🙂 🙂
Timotej Michal @od Romy01 🙂 🙂 🙂
Sarinka od @viera6 🙂 🙂 🙂

tesime sa s vami maminy nase a novorodeniatkam zelame ten najspravnejsi krocik do zivota 🙂 🙂 🙂

a ktoze bude dalsi nasledovat ? ? ? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

denis19
6. júl 2010

brmbolcek..ano melo by být vše ok, vierka nakonec rodila císarem, neboť sárinka chtela býti stále v domečku 😕

brmbolcek
6. júl 2010

@denis19- aj som si myslela , ze to pojde nakoniec cisarom....... hlavne ze je vsetko ok 😉 😉 😉 a uz to maju za sebou 😵 😵 😵

a ako Karolinka ako sa ma ?

denis19
6. júl 2010

brmbi...co ti p Karolínka se má výborne, horší je to s maminkou dnes 😀

brmbolcek
6. júl 2010

@denis19 - preco ? co sa Karolinke nepaci ? 😲 😲 😲

denis19
6. júl 2010

no nevím co se jí nelíbí ,ale dnes je od 00:39 vzhuru a usnula až ted odpoledne v 15:15 a spí nočním spánkem, takže nevím co zase bude v noci,asi ji budu muset probrat...

cisielko
6. júl 2010

Čo to moje oči nevidia 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Sárinka je tu už tiež snami 😀 😀 😀 😀 😀 😀 @viera6 gratulujem ti a želám vám veľa zdravíčka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre