Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
16. okt 2009

Romy, já taky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jen aby byly kvalitní ty lekárenské testy!!!

denis19
16. okt 2009

To je nedostatek testum, neukazuje to počet detí a pohlaví 😀 😀

denis19
16. okt 2009

martinka ahoj, tak jak je dnes?

denis19
16. okt 2009

No romy,ale jsou tam dve, tak klid, jako čárečky 😀 ale možná i dušičky 😀

kajka39
16. okt 2009

denis- super, velmi velmi krasne // 🙂 GRATULUJEM 🙂 to su ale kolajnice!!!!! Tak ste to s romy pekne nastartovali, prajem krasne tehulkovanie a uzivajte si tie krasne pocity!!!!!!! Tesim sa, uz skoro rano som myslela na teba denis, ci odolas alebo to dnes skusis testnut.... 😉

denis19
16. okt 2009

Kajka,
zkusila jsem to za pomoci milovaného a bylo to tam, jen jak ríkám, ješte by to mohlo ukazovat počet detí apohlací a jakou to vystuduje školu 😀 😀 😀

romy01
16. okt 2009

deni kukla som si termin púrúdu ny som mala mať 24.6.2010 ty by si mala mat skor asi 😀
ja som taká šťastnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

denis19
16. okt 2009

To já také!!!!!Tak už máme termín porodu, super!!!!! To ani nemusíme ke krajkovi 😀 😀 Také mi to neskutečne dlo náladu!!

romy01
16. okt 2009

denis napis aj do temy helios nech sa baby pokochaju, vcera tam bolo kopu dobrych sprav

denis19
16. okt 2009

Ok, já je čtu,jen se nepripájím....

kajka39
16. okt 2009

denis - tolko skromnosti naraz ???? 😀 pohlavie, pocet,skola.....vsetko pride len to ma svoj cas!!!!!! 😉
Baby - ved ja sa citim, akoby som bola tehotna ja, tak ste mi dvihli naladu od vcera..... 🙂 ze by mi zacalo hrabkat??? ale tesim sa a velmi vam to prajem !!!! Uvidime co dnes gall a vierka

viera6
16. okt 2009

Ahojte dievčata,
DENIS ,To je pekná fotečka// Gratulujem !!! 😀 😀

romy01
16. okt 2009

dnes tu nudem nakukavať len zriedkavo - nudem upratovať a tieý budem chystať večeru pri sviečkach 😀 😀 😀

denis19
16. okt 2009

Jasan romy, jsi omluvená!!!!
Ahoj Vierka
tak jak dnes, lépe? a dekuji za gratulace, potvrzené to bude v pondelí!

viera6
16. okt 2009

Celkom to ide, teda aspon to nejdem zahriaknut,klop,klop.Uvidím počas dna.

evulka777
16. okt 2009

ahojte dievčatá,
baby, gratulujem!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

na koľký pokus vám vyšlo IVF?

denis19
16. okt 2009

Takže je už čisto? 😀

romy01
16. okt 2009

ahoj vierka, ustalilo sa to ?

evulka777
16. okt 2009

holky, som totálne na prášky, dr. nám dnes oznámil, že prirodzene to s naším SPG nepôjde, aj IUI je zbytočná. Jediná cesta je IVF.

denis19
16. okt 2009

evulka,
nemáš být proč na prašky, tak to tak má být a hotovo, co te na tom tak zničilo??? jsme v tom všechny společne tak klid.

kajka39
16. okt 2009

ahojte, prajem vsetkym pekny dnik, pa odchadzam do prace... 🙂 🙂 🙂

viera6
16. okt 2009

Baby,to ešte neviem či sa ustalilo alebo či je čisté 😀 .Ked som bola na wc tak to bolo ok,ale to je ešte len ráno.A predomnou ešte dl.....hy den.

denis19
16. okt 2009

Kajka hezkou práci!!!
Vierka,ale je to dobrý start do dalšího dne!

romy01
16. okt 2009

pa kajka
evulka mne aj denis to zda sa vyslo na prvy pokus
vierka to je pozitívna správa

viera6
16. okt 2009

Ešte mam pred sebou dva dni kriticke na ms.Ale inač dobrý start 😉

romy01
16. okt 2009

vierka vcerajsi poplach mohlo sposobit milion veci, treba zachovat klud

evulka777
16. okt 2009

denis, iste aj tebe keď lekár povedal ortieľ tak si nebola šťastná...proste to definitívne rozhodnutie, že už je len takáto cesta je krutá. Už som si aj poplakala. Ale už je OK, už hľadím pozitívne, raz to mimi mať budem! Už sa nemôžem dočkať, kedy začnem stimulovať. Koľko cca trvá schválenie žiadosti na poisťovni? Mám VZP.

romy01
16. okt 2009

kde je gall?
gall ozvi sa

denis19
16. okt 2009

Evulka, mesíc, to trvá,ale to je to nejmíň.
já vedela že mi nic jiného než IVF nezustane, nijak jsem to extra s mnž nerešila a pokud se za deset let manželství nic chytlo, tak jsme vedeli, že je problé a šli jsem do CARu a hned na IVF, bez nejakédiskuse, jen jsme našli príčinu proč a bylo hotovo! Tak vu vzhuru , bude dobre!!!!!

No gall to prehání s prací!!!!dle mne

viera6
16. okt 2009

Ja som taka štastna s vami romy, denis 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre