Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
18. okt 2009

a dame si aj rande potom 🙂 denis o kolkej tam asi budete ?

cukotka
18. okt 2009

ahojte dievčatá, všetky Vás pozdravujem a prajem všetko dobré do ďalšieho týždňa, hlavne samé dobré správy 😉

DENIS a ROMY tak nech zajtra dopadne všetko tak ako ste si to vysnívali a želali 🙂

evulka777
18. okt 2009

ahojte baby, tak my sme dnes s mm urobili def. rozhodnutie. Ideme do Heliosu v Martine, ale až v novembri. Takže tu v tejto téme budem strašiť s vami, dúfam, že ma dovtedy neporazí, už normálne počítam dni, kedy tam pôjdeme.

Romy? Už to máš potvrdené? SUPEEEEEER. Gratulujem, neboj, o pár mesiacov budeš mať mimčo v náručí. Toto si mala 1.IVF?

denis19
18. okt 2009

Romy,panujeme vyrazit neco po seste, tak kolem štvrt na osm bychom tam chteli byt!

denis19
18. okt 2009

cukotka, ta skola se ti nejak protahla,ne???? 😀

romy01
18. okt 2009

evulka ano to bolo moje prve IVFko a ak tam chces ist v novembri pre istotu sa objednaj skor, niekedy maju dosť narvané 🙂
ok denis aj my tam budeme tak nejak

dúfam že vierka a gall sú OK

denis19
18. okt 2009

No Evulka, to se ani nenadáš, a je tu november! A Helios je dobrá volba! Mezi čím jste se rozhodovali, myslím jako CAR?

denis19
18. okt 2009

Romy, tak to já také, GALL by tam zítra mela být, tak uvidíme!!!

minka051
18. okt 2009

Tak ja idem majte sa a zajtra napíšte 🙂

romy01
18. okt 2009

papa minka

cukotka
18. okt 2009

denis prišla som včera o piatej večer domov, a bola som hotová, čurva ja nejako absolutne nestíham. Ja som úplne z hlavy vypustila nejaké IVF, testy, injekcie, transfer, lieky a všetko čo s tým súvisí. Ja už ani nesledujem kedy mám plodné a neplodné dni a už vôbec kedy mám alebo nemám dostať ms. 🙂

denis19
18. okt 2009

cukotka tak to je ale paráda, to je to nejlepší co mužeš udelat, vubec na nic nemyslet, jen konat! a co skola, dá se???
já už žiju zítrkem a jsem zvedavá kolik a jestli tam ujo dr napočítá 😀

cukotka
18. okt 2009

ja myslm, že napočíta dva alebo štyri 🙂 budem na Vás myslieť zajtra, určite dajte vedieť, že čo a ako

a škola je zaberák, čo ti budem hovoriť ☹

romy01
18. okt 2009

denis obavam sa ze pocet ti povedia az na utz v 6tom týždni ale možno z HCG budu vedieť povedať nejaky odhad
babenky idem sa venovat mm a večeri. Dobrú noc

cukotka
18. okt 2009

papa romy, samozrejme drž sa aj ty zajtra 😉

denis19
18. okt 2009

Ahoj Romy zítra.
CUKOTKA vidím, žed kola ti optimismus nevzala, čtyťi??? Chceš potom dve poslat kuriérem 😀

denis19
18. okt 2009

Cukotka, melo to být, že vidím, že škola....mám tam hrozný preklep!

cisielko
18. okt 2009

Romy, Denis..držte sa a doneste od dokiho len samé krásne správy a veľa tehu vírusikov 😀 😀 😀 😀

Cukotka..naozaj si urobila veľmi dobre..ja som to tiež pravila, nesledujem, nerátam úproste nič..len mám ešte problém so sledovaním M..to skor vždy viem kedy príde a to ma hnevá 😠 😠 😠 😠 😠 😠

Evulka..viem presne ako sa cítiš..ja som čakal niečo vyše mesiaca a to len preto, že keď som sa išla začiatkom augusta do Helíku objednať tak mali úplne navané a voľný termín bol až v septembri..vtedy som mylsela, že ma porazí, lebo stále musíme len čakať 😠

denis19
18. okt 2009

Taky se rozloučím, meli jsemtu moje rodiče, tak to jdu trochu poklidt a hurá na kute a zátra na cestu!
CUKOTKA preji hezké pondelí a doufám, že tu zítra budeš???? Budeme mít novinky 😀

denis19
18. okt 2009

cisielko, to čekání na termíny je neuprosné a únavné, také mne to nekdy zneklidnovalo,ale už jsi na dobré ceste!

cukotka
18. okt 2009

No zajtra mám celodenné školenie, a večer idem cvičiť, ale keď sa vrátim, tak sa tu mrknem, že čo a ako. Tak ešte raz pekný večer, dobrú noc, krásne ráno, všetko dobré v CARe, atď. 🙂

viera6
19. okt 2009

Ahojte dievčata !!!!
Tak ako ste dnes dopadli a ako sa cítite?

viera6
19. okt 2009

Šup,šup s vírusikmi 😅

martinkasman
19. okt 2009

ahojte babenky. Tak ako ktorá dalšia je tehu 🙂

romy01
19. okt 2009

ahojte babenky
tak musim pockat do tretej na vysledky. Mam dobre aj zle spravy. Bolo mi vidiet zacinajuci plodovy vacok - co je fajn ale aj zaciatok odlupujucej sa sliznice co prinesie zrejme krvacanie. Mam preto lieky navyse a keby k tomu doslo mam tam hned volat. Tiez som mala zvacsene vajecniky vraj postimulke a vodu v brusku to neviem ci je OK. Idem si trosku polezat a ozvem sa o tretej. papa
denis este asi cestuje - vraj cest na Šturci nie je bohviečo.
vierka ako moja, ani si sa neozvala. krvacanie ti preslo ?

denis19
19. okt 2009

Ahoj holky , tak jsme docestovali, cesta zpet byla už parádní a jak psala Romy, čekáme na výsledky do trí, Krajko byl spokojen,ale nic zatím nenašel, což ovšem neznamená pozitívu, ve tri budu chytrejší!!!
Vierka, tak co ? JAk se cítíš?

viera6
19. okt 2009

Ahoj romy, tak už som netrpezliva aj mesto teba nebojsa bude to ok treba verit.
Ano,prešlo mam trošku ešte špinenie a po dva dni som mala aj take kusky krvi na papieri.Včera už chvala bohu nič len ma trošku pobolieva v podbrušku a mam stale teplotu.

viera6
19. okt 2009

Ahoj Denis, tak mam napeto s vámi.

denis19
19. okt 2009

Vierka, to my také!!! Ale už je do trí!

kajka39
19. okt 2009

ahojte babulky- pekny dnik prajem, tiez sem tam kuknem a cakam len pozitivne spravy!!!!! Drzim pästicky bude to OK! 🙂 🙂
A co je s gall? nebola s vami, ani sa nehlasi.....
vierka-aj tebe drzim palceky daj vediet, tusim vo stvrtok mas komtrolu, ze? 😉

U mna nic nove, tak nemam ani co pisat, ale citam vas vzdy ked mam cas... 🙂 Verim, ze onedlho aj ja prispejem niecim veeelmi pozitivnym................

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre