Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

alessia22
14. nov 2009

ok, idem sa vzdialit od pc a trochu sa pooddychovat v polohe lezmo 🙂 tak dobru noc vsetkym a pekne sny a zajtra pohodovny den

alessia22
14. nov 2009

ozaj figurka? no vidis, tak moj dojem z neho bol spravny ... ma uzasny pristup ... aj ked sa tam trochu dlhsie caka, ale stoji to za to ... tak vdaka este raz za rady a uz ozaj dobru noc

romy01
14. nov 2009

alessia v MT je na to sono take centrum na prevenciu rakoviny - je to blizko nemocnice a robia sono aj mamografiu, a aj sono tehulkam a aj sono dolnej panvy - proste vsetky sono zenskych veci. A tiez nas tam posiela sestra od gynekologicky

figurka.m
14. nov 2009

dobre idem aj ja olozit toho mojho zbojnika uz vybera ktoru knizku ideme citat 🙂 dobru nocku vsetkym 😵

figurka.m
14. nov 2009

ze olozit.... ulozit 😅

romy01
14. nov 2009

baby dobrú noc. 🙂

denis19
15. nov 2009

Dobré ránko!
Vidím, že jste se večer rozkecaly tehulky a snažilky!!!!!
To já se u ž chystla do hajan......
co nedele?

romy01
15. nov 2009

vidim, ze vsetky pekne nedelkujete - prajem pekny zvysok nedele

mackom
15. nov 2009

Ahojte chcem sa spýtať čo všetko musím absolvovať pri inseminácií?Ako je to spoiťovňou, ako dlho sa čaká kedy sa ísť nahlásiť do poisťovne, aké vyšetrenia robia, ako prebieha zákrok?Mám za sebou potrat, laparo, lieču clostylbegytom, duphaston, pregnyl,genetické testy sme absolvovali a decembri budu výsledky a podľa nich s sa uvidí čo ďalej ale lekár mi spomínal že ka budu dobré výsledky z genetiky tak ta iseminácia by bola dobrá.ďakujem za odpoveď.

romy01
15. nov 2009

ahoj mackom
na inseminaciu nepotrebujes ziadne schvaovanie od poistovne. Poistovna to nepreplaca a v jednotlivych centrach je rozna cena. V Martinskom Heliose to stoji 100 Eut , plus asi 17 eur za spg a asi 7 Eur potom za odber krvi na potvrdenie tehotenstva

alicao
15. nov 2009

romy jej to vysvetlujem do inej temy , ma to stereo🙂))

romy01
15. nov 2009

hej som si vsimla, aj ja to duplujem 😀 😀 😀

miminap
15. nov 2009

ahojte. ako nedela? ja som mala strasnu noc a aj dopoludnie. potom som tu uz nevydrzala adala jeden ibik. 😖 ale od vtedy sa uz da. zajtra idem na krv do car a picham gonal konecneeeeeee.

romy01
15. nov 2009

juj miminap - to nie je bohvieco, ked sa ti urobi tak zle, ale je fajn ze ti je uz lepsie. Takze o dva tyzdne uz otehotnies - super nie ? 😀 😀 😀
tak este par na povzbudenie
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT 😀

cisielko
15. nov 2009

Ahojte 😀

Danka..teším sa, že židosť schválená 😀

Kajtičko..už sa ti to kráti 😀

Alessia..vitak..tak aj ty prvé IVf..aj aj ja som začala stilulovať 6.11. s pRoevrou a od pitaku pichám Dipharelinom..xchodím do Helíku ako ja tu naš baby..som z BB..takže ďaľšie krásne vianoce..ako zvládaš pichanie? ja nič moc aspoň tá prvá hrúza 😝

Lilinka..ahoj..ja ho pichám od 16DC a dnes som pichla tretiu včeličku, čo ťa zaujíma?

Fifurka..dík..snažím sa a Katka o dva dni 😀

Minamp...super a kedy picháš Gonal?

Romy..zobrala som si pár tehu víruskíov hádam sa prilepia 😀

Denis..tak ahj ty segedín xixi

Tak ja už 3 včeličky za sebou..prvá v piatok trvala asi 20min..som revala, zúrila a bála sa že ani zavset som mužovi necchela dovoliť pichnúť..furt som mu rku odtláčala 😠 nakoniec sme to dfoakázali a pichli, chvalabohu v celku ok až nato ako som cítila tú ihlu ako mi ide cez kožu blé..tak teraz pri kaž 😀 a druhá šťípala ako sviňa ale tretia bola zse ok..bože a za chvílu po vde..vystrie ma 😖

romy01
15. nov 2009

ahoj ciselko
moje chudatko ta tvoja prva vcelicka mi pripomenula tu moju , no ja som na to bola sama, tak som funela 20 min, ruka sa mi potila a triasla a tak som si stiskala slaninku na bruchu ze sa mi kompletne odkrvilo 😀 😀 😀 jaaaaj to boli teda casy- ale som sa zabavila pri tom tvojom zazitku hahahahahahaha - neboj ono to pojde stale lahsie a lahsie

romy01
15. nov 2009

baby dobru noc, prajem pekny zvysok nedele

cisielko
15. nov 2009

bože píšem ako maďar...som mylslea, že pri každej včeličke si bud´nahlas spievam alebo kričím na celý byt aby som to necítila..mne to pomáha 😀

Romy dobrú

kajticko
15. nov 2009

ahojte kočky čislielko veru kráti 😝 teším sa 😉 tearaz som zvedavá čo budem doplácať za gonal 😲 vo štvrtok tam už idem viaaaaaaaaaaaaaaanoce salalalalalalalalal 😎

denis19
16. nov 2009

Dobré ráno holky, vidím, že jste dech v nedeli chytly až večer, všeličkám gratuluji!!!!!!!!!Myslím, že všede je to podbné s první včeličkou 😀 😀
jaké máte devčata plány????
Kajti, tak co už jsi nervozni??????

katti77
16. nov 2009

dobré ránko žienky no idem vás prečítať, lebo cez víkend som dáko nestíhala

denis19
16. nov 2009

tak hezky čítaj a potom se ozvy,ale klid o víkendu tu byla nuda 😀

dana10
16. nov 2009

Ahojte dievčatá.No je čas na zaplakanie ☹
Cisielko pobavila som sa, neviem ako to budem zvládať potom ja 😀 😀 😀
vidím že to nie je pichnuté za 5 min., ale 20 min, no to ma potom vystrie z toho.Ja si to budem musieť pichať sama mm my by odpadol pri tom 😕

denis19
16. nov 2009

dana,
neboj, celé pichání dvou včeliček mi zabralo 5 minut a to mi mnž asistoval, sama bych to nezvládla....tak žádná panika 😲

cisielko
16. nov 2009

Ahojte 😀

Danka..žiadna panika..ja som strachoput čo s aihiel týka preto mi to tak dlho trvalo, keby to robila sestrička tak by to bolo hneď ale takto to bolo prvý krát pre násoboch tak to trošku trvalo 😠 ale ďaľšie sú už rýchle také 2 minúty a začnem kričať picháááááááááááááááj a on káým kričím rýchlo pichá..za chvílu už ani hlasivky nebudem mať 😀

Katka..no ako si sa rozhodla, ráno či večer..baby odporúčajú večer kvôli pregnylu ale je to na tebe 😉 ešte jedne deň a si v tom somňou 😀

Densi...ty si iná šikula, oprvá 5 min..páni si dobrá 😀

denis19
16. nov 2009

cisielko
ne prvá pet minut,to až odstupem času!!!!! prvá trvala asi deset minut, nedokázala jsem ,aby mi to zapíchlmnž, tak jsem si to píchla do bricha já a potom jsem už jen zarval,aby to tam vtlačil, to jsem nedokázala....se dívatna tu trčící jehlu z bricha a on to tam vtlačil....úplná erotika, co Ti budu povídat 😀

katti77
16. nov 2009

tak nemohla som vás dočítať, musela som poslať mzdy 🙂
ale vidím, že tu máme nové prispievateľky tak vás vítam
cisielko o tvojom hororovom pichaní som si ešte nestihla prečítať, ale hádam to do konca zmeny stihnem, sa mi zdá, že ste sa dáko rozpísali 😉
no tak ja už mám bobky, ale hádam to mm zvládne, no však potom vám poviem

viera6
16. nov 2009

Ahojte dievčata
😵 😵 no urobila som si pestre rano ked som si vas dočitala 😵tu sa vo velkom pichajú včielky
no u mna to ine ani nebolo s tím rozdielom ,že ja som si to nakoniec pichala radšej sama

tak vam posielam zopár virusikov
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTT 😉

cisielko
16. nov 2009

vIERKA..TAJ AJ TY SAMA 😀 ja sa na ihlu nemôžem ani kuknúť, blé takže sama mám smolu..a dik za tehu vírusík som si uchmatla 😀

Denis..si to viem, živo predtsaviť ako kričíš..ja to oznám bo ja kričím stále..pichaj, štípe, neštípe už to je..no radosť nám vtedy počúvať 😀

Kati...musíš to zvládnuť..proste musíš...čo už narobíme keď musíme.. 😝

katti77
16. nov 2009

cisielko tak tak, ja sa nevzdám, budem bojovať s tou prekliatoch ihlou a hlavne mojím strachom, či to zvládnem...pichanie je v pohode toho sa nebojím, ale toho, že to idem pichať prvý krát, jáj to je strach...

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre