Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

demizon
28. jan 2010

a ešte niečo...dôležité je si zapametať postup do nasledujúcej kontroly, tam ťa usmernia

majaja75
28. jan 2010

demizon...dakujem

minka051
28. jan 2010

Ahojte
Hlásim príchod po 9hodinovom cestovaní v kalamite. No dnes to bolo na zabitie som rada že sme doma. Tak máme dve bublinky v brušku a 1 mrazáčika mali byť dvaja ale jeden to nakoniec vzdal. Všetky sú balstocysty tak dúfam zabojujú. Velmi som unavená zajtra napíšem viac . Dnes bol aj krásny aj stresújúci deň.

majaja75
28. jan 2010

minka....držte sa

cukotka
28. jan 2010

ahojte dievčatá 🙂 všetky Vás prevelice pozdravujem 🙂 a všetkým Vám samozrejme držím palce. Chodím Vás každý deň čítať 🙂 Mne sa to už kráti, dnes som vysadila antikoncepciu, zajtra idem na kontrolný ultrazvuk či tá mala sviňa /cysta/ konečne zmizla, ak áno tak si počkám na ms a idem na tú stimulku.

cisielko
28. jan 2010

Cuki..tak si zajtra budeme navzájom držať palcuchy 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Minka..tak už sú a dve bublinky v bruškua jeden mrazíčik..júj teším sa stebou..len pekne oddychuj a teš sa, lebo o
9 meisacov nebude čas na oddych 😀

cukotka
28. jan 2010

cisielko a Teba čo zajtra čaká? Ja Vás čítam každý deň, ale mám v tom taký hokej že až .... 😉

cisielko
28. jan 2010

Cuki..mňa čaká sono pohovor s embryologičkou...zaktra bny som sa mala dozvedieť kedy na bud. týždeň bude vklad a kedy sa ide rozmrazovať embryjko 😀 😀 😀 😀 😀

cukotka
28. jan 2010

no super, tak si su už pekne ďaleko číselko, tak gratulujem a bude držať palce

kajticko
28. jan 2010

cisielko a tebe ked to nevyšlo v decembri tak sa môže isť hned po mesiaci na dalšie ivf ,alebo ako to je?,

cisielko
28. jan 2010

Cuki dakujem podobne ja tebe 🙂

Kajtičko..áno na KETko môžeš ísť hned na ďaľší cyklus..ja som všaj ejden cyklus mala pausu...na KEt je to dobré, že tam nemusíš čakať a ak máš mrazáčika môžeš ísť hned nato..no uvidíme...däúfam, že je to posledné a uýž viac mi treba nebude 😅

krivka5
28. jan 2010

no tak aj ja sa pripajam k pichaniu 😀 mne muz pichal najprv 1 diphereline a potom v 2 faze aj 3 manopury namiesaval a koordinatorka v heliose mu pekne vsetko vysvetlila a aj ukazala a este aj na papieri sme dostali pokyny...

krivka5
28. jan 2010

minka...gratulujem k bublinkam a teraz uz len oddychovat a oddychovat 😉

krivka5
28. jan 2010

cukotka...prec s cystiskou a sup na stimulku 🙂

kajticko
28. jan 2010

čisielko dakujem 😉 jansé mrazačikov je kopec 😉

už len veriť na úspešný koniec a zabudnúť na našu tekutinu 😀

lubik30
28. jan 2010

ahoj bojovníčky 🙂 smiem sa pridat? ja som momentálne po LSK a genetike 😒 chcela by som sa opýtat aký je postup,musíme čakat dva mesiace na výsledky z genetiky alebo saa do CAR možem objednat aj skor? Dakujem za odpoved.

mimimikk
28. jan 2010

ahoj dievčatá som z Košíc, ak môžem pridám sa v diskusii ku Vám, som nováčik, a neviem čo ma čaká, bojím sa že to nevýjde, mám podané papiere do zdravotnej poistovne a čakám na schválenie, medzitým má moja gynekologička poslala na genetiku a na hematológiu, ako to vsetko bude dalej prebiehat ak mi poistovna schváli papiere a ostane vysledky budú dobré? ďakujem

denis19
29. jan 2010

Dobré ránko!!!!

vítámvnovévprírustky lubika a mimimikk.
Minka....paráda....jen relax, to co jsem nakázala aj kajke 😀
cisielkoa cukotka...zítra veľmo budu myslet 😀
kajticko...hlavu vyhuru venku opet sneží, no paráda,ne??????
krivka....ako...radústka se zvetšuje....
zdravím i ostatní,ale ztrácím prehled.

lubik30
myslím, že se už klidne mužeš do CAR objednat,ať se ti to neprodlužuje....a genetika Ti bude trvat tak dlouho a proč jsi na ní byla????

mimimikk
potom skočíš do CAR, pokud jsi tam ješte nebyla na vyšetrení a nemáte vyspecifikovaný problém,ale to už vlastne máte....takže CAR, pohovory, stimulka, OPU, a transfer...úplná lahodička a potom testík a materskaá 😀 😀 huráááá

krivka5
29. jan 2010

lubik,mimik...ja som na ziadnej genetike nebola,len na laparke a tam mi zistili nepriechodnośt...z vysledkami som sla do car a hned sa davala ziadost do poistovne.po mesiaci mi volali ze som v programe IVF a zacal kolotoc...a dosli sme az do myslim uspesneho konca 😉

kajticko
29. jan 2010

dobré ránko babulky 🙂 krivka a Tebe sa to podarilo pri nepriechodnosti na prvý kráat?? 🙂 🙂

denis mám na Teba prosbu cukotka mi volala a neni pri PC. chcela by sa ta niečo pracovne opýtať. môžem Ti poslať do Ip jej číslo,alebo ty tvoje.,alebo ak sa Ti to nedá dnes pozreť pošlem Ti ho sem???

denis19
29. jan 2010

kajtičko jsem dnes doma, tak klidne piš na ip já ti tam jdu napsat

kajticko
29. jan 2010

jéééé Tebe je dobre dnes 😉 ja som doma už od 1.12 a začína mi z toho šibať 😀

denis19
29. jan 2010

tak to verím, byla jsem na tom podobne,ale ted už to čaro býti doma vidím jako pozitívum, než se serinkat a stresovat v práci!

kajticko
29. jan 2010

tak to ano to dieta si to zuslúži. 🙂 len najhoršie ,že mna sa už do práce nechce 😠 musí sa to podariť!!!! a čo porábaš??

kajka39
29. jan 2010

Krasny dnik vsetkym prajem, len tak na skok vas idem pozdravit.
Mam sa OK, zatial ziadna velka zmena, len citim oblast slabin ako su vajecniky.... brusko hladim a chrustikom sa prihovaram, vsetci kocuri ma doma strazia a hlavne ten moj velky, ktory prave odbehol do obchodu... 😀 😀 😀 😀

gubik
29. jan 2010

Ahojte dievcata,
Kajticko- testovat este nejdes? 😉

Ja som bola na kontrole vcera, folikov je dost, okolo 10? nestihala som to pocitat, takze dalsia kontrola v nedelu. Brucho uz dost boli.
V noci sa mi snivalo, ze som sla na OPU, mala som tam byt 7:45, no a zaspala som. Sla som do nemocnice /tam mala byt akoze OPU/, no a stretla som znamu. Tak som sa jej spytala, kde je gynda, no a ona ma zakerne poslala inde- na krcne. Tak si vravim, nestiham to, furt som rozmyslala, co idem robit, ale nejako som sa na tu gyndu o deviatej dostala, tam uz bol Krajkovic a musel niekomu telefonovat, ci mi este tu OPU spravia. No a potom som sa zobudila. Paneboze, mne uz z toho hrabe. Ale bol to desny sen 😠

Pekny zasnezeny dnik vsetkym! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

denis19
29. jan 2010

kajka.....takto ho okabátiš???? že ležíš a on v obchode????chytrá holka.....tak jen hlad....a povídej si s nima, že jinde jim lépe nebude 🙂

kajticko.....také jsem mela tyto myšlenky,že už do práce do porodu nepujdu,ale nejak mne pracovní zodpovednost zlomila,ale nekdy si ríkam, že to bylo zbytečné, až na ty euríky navíc
a ništo neboj...máš to v suchu

denis19
29. jan 2010

gubik to je zábavné 🙂

figurka.m
29. jan 2010

ahojte bambulky 🙂

minka, kajka velmi silno drzim palceky 😉 po tej hroznej ceste za chrustikmi sa to musi podarit 😎

vitam aj nove kocky medzi nami 🙂

cisielko, dufam, ze stastlivo docestujete

denis, tak si v polovicke cesty, 20tt, super 😎

kajticko
29. jan 2010

figurka ahoj a ty sa sa už testovala???, kedý ideš na krv??? ja vo štvrtok. ako sa cítiš?,

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre