Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

jejo
26. júl 2010

@denis19 aha, idem, dakujem

denis19
26. júl 2010

@jejo tak co našla jsi??? i jsem hledala doma protokol na IVf,ale nejak jsem ho dukladne uklidila,abych ti to napsala 😀

jejo
26. júl 2010

@denis19 ano ano - uz som si to precitala
ale hladam spravu kde si napisala ze si ty teho, aby som sa trochu motivovala 🙂 🙂 🙂 kedy to bolo?

annamary27
26. júl 2010

@jejo ajoj,ja som začínala pichaním injekcií 24DC,potom sa postupne pridávali dalšie injekcie a trvalo to skoro 3týždne kým som mala OPU.To každá sme nastavená podla hormonálneho profilu aký nám v krvičke zistili.

viera6
26. júl 2010

Ahojte dievčata 😉
Tak ako sa máte tehulky a čakatelky?
U nas to je v jednom kole ako písala už Deniska,ale aspon že je už chladnejšie.Už sa teším na ďalšie prírastky 😉

@denis19 ....mame sa fajn Sára nam rastie ako z vody.Zajtra mame tri tyžne a pribrali sme 600g.Spinka nam zatial dobre klop,klop v noci nam prespi 6až 8hod.A cez den je to samozrejme o niečo menej 🙂 Už nam sem tam aj niečo zamrmle 😵 😵 A vy ako Deniska?posielam cmuk Karolinke a pozdrav od Sáry.

annamary27
26. júl 2010

@jejo popis odo mna máš 😉 aj v IP správe,ked sme si začali dopisovať.

jejo
26. júl 2010

@annamary27 ahoojj, no citam to vsetko, snazim sa toho nastudovat co najviac, ja mam velku dilemu co spravit, mame moznosti ist do NY na tyzden za uplne smiesne peniaze ale ja by som dala radsej prednost IVF, len nechcem zase tlacit "na pilu" a ked by sme isli tak sa mi to cele posunie o 2 mesiace, fakt neviem
ty vlastne ides do GF ked aj ja, len ja hned na druhy den idem na dovolenku a vratim sa 31.augusta, to by znamenalo zacat stimul az tak v septembri koncom zrejme
a inak ako sa mas?

brmbolcek
26. júl 2010

@viera6- wau, to mas ukazkove dieta , super Sarinka vie ako ma maminu odbremenit 🙂 🙂 🙂

ostatne zdravim od A po Z 🙂 🙂 🙂

figurka.m
26. júl 2010

ahojte maminy aj skoro maminy 🙂
tak z toho kolotoca okolo babulky mam mierny stres, ale to len preto, ze figurka ide do skoly, uz to vidim, ako budem jedneho kojit a druheho ucit pisat xixi 😀

denis19
26. júl 2010

@figurka.m aspoň se nebudeš nudit,ale nezávidím,ale to zvládneš.....já nejak špatne nesu detský pláč jakéhokoliv druhu,ael už si zvykám 🙂

figurka.m
27. júl 2010

@denis19 no nudit sa asi nebude ziadna z nas 😀

a s tym placom to poznam, ja som kolko krat plakala aj s malym, hlavne v zaciatkoch, ked sme sa este tak nepoznali, a nevedela som co mu chyba, ale to boli este aj hormony, no bolo to uzasne maly plakal a ja s nim, ale caso to preslo 😉

denis19
27. júl 2010

@figurka.m tak to znám,ale také mne to už prechází a presne vím,kdy vydírá a kdy ji neco bolí....treba ted jenvydírá 😀

krivka5
27. júl 2010

@denis19 ahojky 🙂 tak karolinka ti da asi riadne zabrat ked sa tu tak malo ukazes 🙂 ale to je dobre, treba sa jej venovat co najviac, lebo deticky fakt strasne rychlo rastu,tak si treba vychutnat kazdu sekundu 🙂 ja som bola chvilku v nemocke ,ale vlastne mi nic nastastie nebolo a poslali ma domkov 🙂 tak si myslim ze toto tehu bude bezproblemov,akurat je maly otoceny koncom panvovym, tak ma este dva mesiace aby sa pretocil a bude to pohodicka 🙂

viera6
27. júl 2010

Ahojte, prajem krásny den 🙂 😉

denis19
27. júl 2010

@krivka5 no hlavne, že je vše ok a to otočení, to je to nejmenší zlo,podle mne...jinak toje zabíračka to je fakt,ale nestežuji si, naše Karolínka je strašne živá a společenská a to mne nekdy ubíjí,když si chci zdáchnout....ale to asi znáš...
@viera6 ahoj no ako? čo sárinka čo ty a čo všeobecne?????

viera6
27. júl 2010

ahoj deniska nič sa tak nezmenilo od včera ako som ti písala 😉 a čo vy? kolko ste pribrali?

denis19
27. júl 2010

@viera6
no pribrala dosti,má už 4370gr, takže za 10dní nabrala 390gr...holka jedna....dnes na hematologii jsme také dopadli výborne, další kontrola až za mesíc a to paní doktorka nemá ani tucha, že ji ty tabletky co ji predepsala vubec nedávám, je po nich jako divá, rreším to cviklovou šťávou a zabírá to 🙂 včerejší noc byla ta náročnejší, stále se strhávala ze sna,ale ustáli jsme tu a žijeme 🙂 🙂 i ted se jí stále neco honí hlavou a má neklidný spánek,ale je to už kus baby, neskutečne roste!

viera6
27. júl 2010

@denis19 ...tak to ste krásne pribrali 🙂 S tim spánkom je to aj u nas tak,ale len cez den v noc prespi pekne.Občas sa prebere na plač...Nam včera dali kvapky vigantol.Konečne sme boli včera prvi krat na kontrole lekar mal dovolenku.

sobcek
27. júl 2010

Baby, teoretická otázka. Pregnyl ste si pichali do svalu alebo pod kožu??? A pichali ste si same, alebo ste sli na pohotovost? Cely protokol picham vsetko sama a teraz sa v noci hnat do nemocnice?? 😖 😖 Na nete som nasla info, vraj sa moze podavat do svalu, ale to len odbornym personalom, alebo klasika do brucha a to mozem aj sama. Len si nie som ista, ci tam nie je nejaka podmienka 😒

matakrok
28. júl 2010

@sobcek ahoj, ja som si ho pichala vecer, 2 dni pred vkladom. dokonca bol vikend. zasla som za znamou sestrickou. miesa sa tam prasok a olej asi. sama by som to nezvladla, picha sa to do svalu🙂

denis19
28. júl 2010

dobré ránko!
@viera6 a jak jste dopadli na poradne????

kuspitka
28. júl 2010

ahojte.
denis ako sa mate?

viera6
28. júl 2010

Dobre rano 🙂
@denis19 .....všetko je ok odvážili malu, skontrolovali dvíhanie hlavičky a telička predpísali vigantol a to bolo vše.

denis19
28. júl 2010

@viera6
no tak to je všude stejné a kolik sárinka pribrala? a také ti behem dne moc nespí??

denis19
28. júl 2010

kuspitka
jéjo ahoj ako sa máte už doma???? a jaká byla dovča u rodiču?

kuspitka
28. júl 2010

@denis19 bolo dobre.
mala uz zacala lozit.

denis19
28. júl 2010

kuspitka
jé tak to máš veselo,co? ale aspoň se více a je klidnejší ne?

kuspitka
28. júl 2010

@denis19 hej mam.
teraz uz konecne zaspala,ale ked s placom.
a vy co ako sa mate?

mirka7582
28. júl 2010

ahojte som 3den po et a zvikne ma boliet brusko dufam ze to neznamena nic zle

denis19
28. júl 2010

@kuspitka
no také zaspáváme s pláčem,ale si predstav,že už dva dny mi behem dne vubec nespala..ted s tím bojuje...kuspitka ..neposlala by jsi mi prosím tu šatku, asi to fakt zkusím

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre