Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

gall
15. okt 2009

A prsia vás stále bolia? ... a čo bruško, máte ho zväčšené? ... lebo ja ho mám pekne splasnuté 😢

gall
15. okt 2009

Môj test mal citlivosť 10 ...

denis19
15. okt 2009

ješte kdyby ty testy ukázali kolik tam je ďobek? to by byla paráda!!! 😀

romy01
15. okt 2009

mna prsia nebolia ani ma neboleli a brusko mam statocne velke - ale to nie je tymm ale tym ze som nabrala ako prasiatko - uz mam o 3 kila viac ako pred stimulkou

denis19
15. okt 2009

to je v poho Romy, hlvane aby jsi byla tehulka!!!!!tak kila nahoru dolu nás ted nevytočí, já mám dve + 😀

romy01
15. okt 2009

idem do obchodu , o chvilu som naspät

denis19
15. okt 2009

jasan šéfe!!!! 😀

viera6
15. okt 2009

Ahojte Dievčatá,
tak som tu aj ja,. romy gratulujem //
Neozvala som sa lebo mi nebolo bohvie ako už v nedelu a v pondelok som nespala poriadne mala som bolesti brucha ako na ms a tak tiež aj dnes nemam dobrý pocit ako by som mala dostat každu chvílu ms.
Gall ešte to nevzdavaj a uživaj ultroš.

denis19
15. okt 2009

Ahoj Vierka, už jsem si ríkla, že co je s tebou!!!!,ale asi prožíváš normoš pocity jako my!!!

viera6
15. okt 2009

Asi ano denis, len mne to začalo už od 3dna po ET.
Prosím ta, pozri si aj ti moje mená Marko,Artur,Klaudia ,Sara,

evulka777
15. okt 2009

Môžem sa pridať do tejto témy? Zdá sa, podľa všetkého, že aj nás čaká dlhá cesta. Stratila som dôveru v odborné schopnosti môjho gynekológa, ktorý nerobí to, čo má a preto som sa rozhodla pre špecializované centrum. Manžel má zlý SPG (teda zatial mu robili len 1x) a ja verím, že to bol omyl, že bude lepší. Som však realistka a myslím si, že úplne prirodzene to v našom prípade nepôjde. Teším sa však z toho, že medicína pokročila a že môžeme mať aj dieťa zo skúmavky. Pred pár rokmi, a nie je to až tak dávno, boli ženy nútené sa zmieriť so svojim osudom. My môžeme prírode aj pomôcť. A ešte ma teší jedna vec - keby boli dvojičky, tak moja radosť je ešte väčšia. Budem rada, ak sa budem môcť zapojiť do Vašej témy a sledovať ako sa nám darí.

viera6
15. okt 2009

Halooo denis testuješ?

denis19
15. okt 2009

No evulka vitaj!!!
klidne se zapoj a sbírej moudrosti, pokud to tak nazveme, já jsem už pred testováním, v pondelí mámkontrolu a je to první moje IVF a jsem deset dní po ET!
Kam chcete chodit do CARu?

denis19
15. okt 2009

Vierka, netestujem! jsem posero!
Jména mrknu, jen ted mám tu kamarádku, tak splkneme a jdu na to!!!!Trpelivost ruže prináší 😀

viera6
15. okt 2009

Ok denis 😉
vitaj evulka777!

romy01
15. okt 2009

ahojte som tu, nakoniec som zbehla do mesta a teda mam z uší omrzlinky. Vierka ahoj, chýbala si nám, ale som rada že ti je už lepšie. Budeš testovať alebo chceš odolávať ako denis ?
ahoj evulka, vítam ťa medzi nami. Ja som bola na OPU v ten isty deň ako denis a gall a vierka je za nami tusim 2 alebo 3 dni a ja som dnes testla prvy krat a je to tam 😀 😀 😀

denis19
15. okt 2009

no dobrá a co podruhé? to až zítra Romy??

romy01
15. okt 2009

až zajtra - kupila som jeden test rapid s citlivosťou 10 jednotiek ale bol fest drahy- stal 4 eura tak som sa uskromnila a kupila len jeden - na zajtra a na sobotu mam este jeden ako dnes - to bolo balenie 2 v 1 . Inak baby v nedelu mam narodky - to bude oslava 🙂

viera6
15. okt 2009

Joj.. romy ja som už bola schopna testovat včera,len ma odohanala ta boles brucha a že to bol len 7den po ET tak som radšej ešte odložila test do šuplika.

denis19
15. okt 2009

Vierka ,dobre jsi udelala 😀
Romy, i na tech testech nás chtejí zrujnovat,ale pozor na tu oslavu,neprehánej to s alkoholem 😀

kajka39
15. okt 2009

romy,romy,romy 🙂 🙂 🙂 -super tesim sa, ani nevies aku mam radost !!!! Ved to nie je ziadny duch, ale krasna druha //. GRATULUJEM!!!!! 🙂

denis-myslim, ze ty mas tiez take tehulkovske priznaky, tak testni .... 😉 drzim palceky! 🙂

gall-zajtra daj druhy pokus este nic nie je stratene, tiez drzim palceky! 🙂

vierka-mysli pozitivne, este mas zopar dni a tiez mozes cez vikend testnut, vela trpezlivosti a stasticka prajem 🙂

Jaaajjjj nech to vyjde a vsetkym !!!! Dievcata ani neviem opisat aku mam z toho radost, romy mi dnes spravila tou spravila krasny slnieckovy den!!!!!
O hodku letim do prace a vratim sa az vecer, tak zatial papapa...........

denis19
15. okt 2009

Kajka!
super , že jsi se ukázala, já nebudu testovat,jsem rozhodnutá, sice mne to pokouší,ale nebudu, počkám co rekne krajko

viera6
15. okt 2009

Joj...baby,ale je to hrozne odolavat však 😅 😅 😅

denis19
15. okt 2009

Jo je,ale mám podporu v mnž! tak jsem rád!

romy01
15. okt 2009

vierka pre teba je este skoro, pockaj minimalne do 10 teho dna skor to nema zmysel ( ja som chcela pockat az do 12 teho dna ale v teme helios baby trvali na tom aby som si ho urobila hahahaha)
denis neboj, planujem romanticku veceru pri svieckach lebo mm mal narodky 2.10 tak to oslavujeme naraz a decentne len vo dvojici - ale premyslam že to urobim uz zajtra. Pripravim to tak, ze ked pride domov bude mat prekvapko 🙂

denis19
15. okt 2009

Romy, to je fajn nápad, ikdyž oslavovat narozeniny dopredu se nemá,ale je to jen jeden den, máš to schváleno 😀 co budeš varit????

kajka39
15. okt 2009

denis-a ja som typovala, ze ty testnes ako prva 😀 mozno by to ukludnilo vsetky tvoje zmysly ak tam bude // 😉 Obdivujem ta, ja by som to urcite nevydrzala.... tak ako pise vierka

denis19
15. okt 2009

Kajka, už je čtvrtek, do pondelí už je jen chvilka! ale človek nikdy neví 😀 verím vesmíru, že to zarídil tak jak to má být a hotovo!

evulka777
15. okt 2009

baby, nie som veľmi v obraze, ale ak som dobre pochopila, romy je tehu po IVF? Môžem sa opýtať na koľký pokus ti to vyšlo? Gratulujem úprimne z celého srdiečka.

romy01
15. okt 2009

denis robim špagety - ale len so syrom, nechce sa mi babrat s masom. a na veceru budem robit salat s bielym jogurtom

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre