Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
17. sep 2009

ŠAŠKO,
ani já jsem nebyla a také z teho chytám paniku. Asi se v sobotu na to optám v CARu.

sasko25579
autor
17. sep 2009

opytaj a potom povies aj mne ako to je.ta sobota PLATI????????????????????????

denis19
17. sep 2009

A také jsem jim úplne zapomela ríct , že mám krevní faktor Rh mínus!!!!

sasko25579
autor
17. sep 2009

DENIS
co t znamenaked ma RH mionus?to je zle?

denis19
17. sep 2009

Já bych i dorazila,ale uvidím, jak to dopadne v heliku.
V kolik plánuješ dorazit do PK?

denis19
17. sep 2009

No u ženy je to problém, vetšinou se potom musí miminku menit krev, už si ze školy nepamatuji proč,ale muže to zachránit ješte manželova krev,ale nevíme jakou má skupinu, teda Rh.

sasko25579
autor
17. sep 2009

DENIS
ved sme sa bavili okolo 15h.vyste sa tu vcera s cukotkou, kajtickom a inymi nedohodli?

sisi30
17. sep 2009

chceme

vyskúšať IVF ale mám z toho všetkého strach 😒

ale vieš roky pomaly utekajú 😀

sasko25579
autor
17. sep 2009

SISI
aky stary ej manzel?

denis19
17. sep 2009

Ano šaško, jen se ubezpečuji. Vy tri jdete asi určite,že???? Já to mám tri hodky autem z BB,pokud se v heliku vybavím jako bežne , za dve hodky, tak není problém abych to nestihla. Když tak mi do IP pošli tvé numero telefonní a spojíme se v sobotu, co Ty na to?

denis19
17. sep 2009

SISI,no práve.
tak jeden rok tam druhý a najednou máš pred čtyricítkou jako já a s vyplazeným jazykem stíháš IVF. 😝 😝 😝

sasko25579
autor
17. sep 2009

DENIS
dobry napad, uz to ms v int. poste,prezvon ma nech mam tvoje cislo. zajtra asi zavolam Olge a dohodnem sa s nou.

denis19
17. sep 2009

Tak to jsem te prozvonila já 🙂

sasko25579
autor
17. sep 2009

ulozene v telefone.vcera tu kajticko nebola?ako dnes robi?

sisi30
17. sep 2009

manžel má 29 r.

gall
17. sep 2009

DENIS ... ano, mám pero.

sasko25579
autor
17. sep 2009

SISI
tak to ste este mladi.moj ma 41r. to uz v jeho veku nie je sranda.

denis19
17. sep 2009

Nevím, já jsem tu nebyla dluho, brzo vstávám a tak večer toho moc nevydržím 🙂

denis19
17. sep 2009

SISi
a co teda máte za problém, jste oba dosti mladoučcí???? 😉

sasko25579
autor
17. sep 2009

DENIS
chcem sa ta opytat, mozno som sa pytala uz.tie injekcie,merional atd mam ich napisane asi 3druhy, sa beru vzdy medzi mz. teda beriem jedni injekcie dostanem mz, potom druhe a td vsak?nie je to vsetko naraz.alebo hej

denis19
17. sep 2009

Gall, aháá, já mám normoš injekce, mícháme si to,ale mám menopur.

denis19
17. sep 2009

ŠAŠKO

bereš nejdríve tabletky, já proveru, potom injekce decapeptyl(diphereline) do bríška a ty bez prestávky až to neodrekne lékar, potom dostaneš mnz, stále pícháš decapeptyl(diphereline) a potom nastane okamžik, kdy pícháš i decapeptyl(diphereline) a i merional, ten bereš jen do odberu vajíček ,ale co se po odberu vajíček deje s decapeptyl(diphereline) to nevím , já to tu mám psané stále, až do odvolání lékare.

sisi30
17. sep 2009

máme zlý spmg, už cez rok skúšame a stále nič tak sme navštívili iscare a tam nám hneď povedali Ivf tak sme dostali

takú riadnu facku. ☹ podľa mňa by sa to dalo riešiť aj ináč.

keď sme boli na gen.vyšetrení a na základe toho istého spmg genetik nám povedal , že môžme mať deti aj prirodzene tak teraz neviem komu máme veriť? hm?

myslíte že máme ešte počkať?

gall
17. sep 2009

Pichanie decapeptylu skončí spolu s pichanim meerionalu (puregonu) ... už som to raz absolvovala. Ale nevyšlo to.

sasko25579
autor
17. sep 2009

aha takdz vlastne beriem dva injekcie az do mz vsak?asi ty este zavolam niekedy.vies co ma napadlo?keby si dosla do PK, nedonesies so sebou aj ten zoznam?kdo je ako je co je?ten co si si robila? 😖

sasko25579
autor
17. sep 2009

GALL
dakujem

denis19
17. sep 2009

Jasan donesu 🙂
Ne do menzesu bereš jen jednu decapeptyl(diphereline),od menzesu bereš dve a to teda jak rekla Gall jen do odbu vajíček.

Gall, nechci se Te nejak dotknout, jaké to je???

denis19
17. sep 2009

SISI,
tak plánovaný sex???? Nebo pro objektivitu, zkuste jiné centrum???

gall
17. sep 2009

SISI ... tiež máme zlý spg ... mažel prešiel rôznych odborníkov, ale napokon sme sa vrátili k IVF ... absolvovali sme aj genetiku, ale tam sa spg neposudzuje. Boli sme aj u androloga a tam nám povedali, že môžeme mať deti priridzene. Musím však podotknúť, že androlog nám urobil spg do hodiny pod mikroskopom. V sanatóriu používajú modernejšie prístroje a technologie a ich výsledky sú presnejšie.

sasko25579
autor
17. sep 2009

DENIS dik mam z toho bordel v hlave, budem si to musiet napisat ked budem v centreBoli ma brusko dnes asi dostanem mz 😨

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre