Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

mirm
23. feb 2010

ahojte, dlho som tu nebola po neuspesnom ivf. Gratulujem vsetkym //, a tehulkam prajem veeeela zdravicka 🙂
Chcem sa spytat, ci niektora nejdete na KET?

kajka39
23. feb 2010

krivka- asi by to mala velmi daleko do Ziliny, ale s jej varenim by isto nemal nikto problem, vari väcsinou uz len klasiku, ale zato mnam,mnam.....
cuki - budeme cakat 🙂 🙂 🙂

kajka39
23. feb 2010

mirm - danka ide na KET aj minka .Kolko ti ostalo snehuliacikov??

denis19
24. feb 2010

Dobré ránečko....hlásím príchod do práce a čekám na hlášení od cukotky a Nema 🙂

mirm
24. feb 2010

Dobre ranko
ostalo mi 4 mrazaciky. Tak uvidime co z toho bude

denis19
24. feb 2010

mirm..tak to je super....a hurá na KET!!!!!! kdy ho plánuješ,jako KET????

mirm
24. feb 2010

buduci cyklus, teda marec to isti. Ale mam take zmiesane pocity po neuspesnom ivf. Ale treba verit, ze tento raz sa to podari🙂

gubik
24. feb 2010

Dobre ranko,
ta co dievcata, pozerate hokej? Ja som po 3:3 stratila nervy a radsej som to vypla

Cukotka, Sanris- ako testovanie? 🙂 🙂 🙂

Mirm- neboj, ono sa to spravne embryjko uchyti

denis19
24. feb 2010

Mirm...verím Ti To,že je to deprimující,ale znám pár koček z koníka, co jim to na KETku vyšlo, tak držím palec....

gubik ani nemluv o hokeji , já dorazila v sedm do práce a bylo to 3:0 a najednou mi kámoška píše, že ´3:3...no nejsou to magori!

kajka39
24. feb 2010

Dobre ranko vsetkym prajem, uz som zvedava na cuki,sanris testujete????
🙂 🙂 🙂

denis19
24. feb 2010

ahoj kajka...tak to já také, stále se pripínám na net a stále nic....nemuhu být v práci online na nete 😀 😀 to by armáda zkrachovala 😀 😀

kajka39
24. feb 2010

denis- ved prave, aja som si myslela ze net nosis so sebou vo vrecku 😀 😀 😀 😀 😀 😀
...oni asi este spinkaju.... 😒

gubik
24. feb 2010

Denis- Ty si vojak? 🙂
Ja som tiez chcela byt, bola som v Ziline aj na nabore, ale v tom case mi vysla aj LPS, tak som sa na to nakoniec vykaslala. Nakoniec sa ukazalo, ze som aj sparvila dobre, moja praca ma bavi

denis19
24. feb 2010

gubik..tak to jsi udelala dobre, já jsem z vojenské rodiny a naši mne na vojnu nepustili a vedeli co delali, tad pracuji v armáde,ale jako civilní zamestnanec...díky bohu 🙂

Nemo vstávat a čúrat!!!!!!

cukotka
24. feb 2010

Ahojte dievčatá

kajka39
24. feb 2010

baby vyhrali sme hokej 4:3 ....aspon nieco.. 😀 😀 😀

cukotka
24. feb 2010

kajka ako hovoríš, aspoň niečo

cukotka
24. feb 2010

...takže celú noc som nemohla spať, test som si robila ráno o pol štvrtej, a je s jednou čiarkou, takže asi tak...

kajka39
24. feb 2010

cuki- isto? ani maly tienik tam nie je?? 😔

cukotka
24. feb 2010

kajka, nič

minka051
24. feb 2010

Ahojte
Konečne mi je dnes už lepšie tak do konca týždňa to už budem ok

Kajka ahoj ako sa máš?

kajka39
24. feb 2010

cuki- myslela som, ze Nemo sa isto zavrtal a dnes tam budu //..... vyzeralo to velmi nadejne. Este o 2-3dni skus znova testnut, ty si nemala PK tak mozno sa stane zazrak a nadej umiera posledna. Viem, ze to bude pre teba uz tazke, uverit ze by sa to mohlo zmenit... 😔

kajka39
24. feb 2010

ahoj minka - ja som v pohode, mam sa dobre len som akasi leniva... tebe je uz lepsie, konecne. Kedy ides do Brna pre drobca???? 😉

minka051
24. feb 2010

kajka ešte musím v piatok na UTZ sliznice lebo v pondelok nabola ešte dobrá mala len 6mm a to je málo. Tak mi pridali náplaste. No len tá hnusná viroza. Ale som doma drahý mi nakúpil homeopatiká čo môžem , antibiotika som sa bála jesť. Je mi trochu lepšie len z nosa ešte tečie ale už sa cítim lepšie. Ak bude v pitok všetko OK tak asi pondelok alebo v utorok ideme do Brna.

gubik
24. feb 2010

Cukotka- Ty si nemala PK? Tak to je siedmy den fakt skoro. Ja som si robila test 6 den po ET a mala som PK, cize to je ako keby si si Ty robila 8my den a u mna vtedy bola tiez len jedna. Hlavne klud a skus testnut tak o 2 dni 🙂

Minka- super 🙂

4:3 hura, ale chudak ten Bartecko ☹

apple7
24. feb 2010

Ahojte
cukotka...mozno je este skoro na test, nevzdavaj to...pockaj este chvilku, viem ze je to tazke...drz sa

kajka39
24. feb 2010

cuki- tak ako pise gubik, mozno bez PK to bolo ozaj skoro testovat. Az dnes v zozname som si vsimla ze PK si nemala. Budeme drzat palceky aby to vyslo! 😉

minka- niekedy clovek ochorie aj z toho cakania ako na potvoru...tak sa pekne setri a relaxuj, dsaj vediet kedy pojdes.... 🙂

denis19
24. feb 2010

no cukotka.....tak dej Nemovi ješte dva dny....i pro tu PK co jsi nemela..preci jen určo pomaluji vylučuje HCG.....vyderžaj ešte chvilku a nebuť smutná.....

minka051
24. feb 2010

kajka
dám v piatok určite musím silno veriť že to bude dobré a hned ako prídem od doktora tak napíšem. Idem trochu žehliť a potom si lahnem, lebo zajtra musím do práce. Už mi vyvolávajú to je hrozné. Človek nieje 1 deň v robote a všetci sa idú zblázniť.

sanris
24. feb 2010

no ahojte kočky 🙂
testla som ráno a boli tam // koľajničky 🙂 dnes je to 11den od ET po PK 🙂

cuki nevzdávaj sa 😉 je to asi ešte skoro a ešte ked si nemala PK tak je to skoro skús za 2dni určite tam budú *//koľajničky, držím ti moc palce

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre