Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
13. feb 2010

kajti...tak aj tebe je ee?aspon nam aj nase telo konecne dalo dokaz ze sme tehu 🙂 ale uz mu verim tak by to aj mohlo prejst 😒

krivka5
13. feb 2010

cukotka...tak v pondelok budes mat bublinku v domceku,to je supeeeer nech to vyjde 😉

krivka5
13. feb 2010

cukotka...ja som po tom utrose tiez nemohla spavat,ale dost mozne ze to robili nervycky aby to vyslo.teraz by som spala stale a aj na grckanie mi byva stale,takze sa neboj dockas sa aj ty 😀

krivka5
13. feb 2010

luko...ja som mala to iste ,najprv diphereline a potom este merional a ked dosiel a vajka este nedozreli tak aj menopurov par. no a dockali sme sa uspesneho konca z 8 bojovnikov nam po PK ostali dvaja a jeden to nevzdal a uz u mna byva 😉

denis19
13. feb 2010

ahoj krivka...dnes nejak všichni odpočívají,co? 🙂

krivka5
13. feb 2010

denis...ahoj,asi ano,ved aj ja som do teraz spala .ako sa mas? chystate nieco s mnz na valentina?

guginenka
13. feb 2010

ahojte - tak dnes sme boli na OPU. odobratých bolo 5 vajíčok. zajtra volajú z centra, koľko ich bude a v utorok šup do domčeka. 😀

krivka5
13. feb 2010

gugulienka...gratulujem to je celkom pekny pocet 😉 tak v utorok ides na transfer?tak to nemas PK. tak nech sa embryjka podaria a nech ti vyjde ET.drzim silno palceeee 😉

denis19
13. feb 2010

krivka...nic speciálního neplánujeme, nejak si nepotrpíme na tento svátek...tak seuvidí co prinese den......jinak pohodička...práve jsem si objednala detskou deku, nabrala jsem odvahu 🙂

gugi...tak supééér.

guginenka
13. feb 2010

dakujemeeeeeeeeeee. uvidime co zajtra. je to trochu stresujuce ale co ma byt to bude.

denis19
13. feb 2010

romy...ale dokupujete 🙂 🙂 🙂 moooc hezké!

romy01
13. feb 2010

pekny vecer kocky

cukotka, to bude bojovnik ako vyšitý, uvidíš uečite vám namixovali kamoša mojmu drobcovi. 😀
guginnenka, to znie mooooc dobre. Pocet akurat, neprevlada kvantita na ukor kvality. Takze si chystaj pomaly vybavicku 😀

krivka, ked som brala utros, mala som dni kedy som bola ako nastartovana rakera a inokedy som naobed zalomila a spala aj do piatej. Je to rozne, no kvoli tomuto si starost nerob. Urcite je vsetko OK

denis19
14. feb 2010

Bré ránko a hezkého valentoše všem preji 😀

krivka5
14. feb 2010

dobre ranko denis,aj tebe pekneho valentinka 🙂

viera6
14. feb 2010

Ahojte kočky,pekného Valentína prajem všetkým 😉

romy01
14. feb 2010

ahojte a prajem peknu nedelu 🙂

denis19
14. feb 2010

tak to tu máme hezky valentýnovsky naladeno, muj manžel jako dáreček opet varí a co u vás?????

romy01
14. feb 2010

denis u nas sa mm tiez vykruca - teda zatial len pri pc - stahuje nejake rozpravky pre krpca no a potom ide robit rebierka - vcera vecer marinoval tak sa tesim.

denis19
14. feb 2010

jééé tak to je super, my také včera marinovali a mnž to ted dokuchťuje, už to tu voní 😝
práve sjem si objednala pienky...mám z nich takovou radost jako blázen...je normální se tešit na plienky??? 🙂

romy01
14. feb 2010

denis zatial je to OK - ja uz ich mam aj oprate a ozehlene. mam zatial 15 bielych a 3 farebne - no pockaj ked budeš vymienat 180 tu plienku uz to asi strati tu romantiku 😀 😀 😀

denis19
14. feb 2010

no to asi ne, 😀 já si objednala i neco takového to mrkni na to..... http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-shell... švagrová to používá a je z nich nadšená a mne s to také líbí

romy01
14. feb 2010

denis vypada to dobre, no nepoznam tie plienky. Ty si ich uz niekedy videla naživo ? bolo by dobre si ich okuknut

guginenka
14. feb 2010

ahojte baby, prajem peknu nedelu a krasneho valentina.
dnes nam volali z CAR-u. mame dve embrijka, jupiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀 😀 😀 V utorok o dvanastej je ET. uz nech je to tu. manzel sa po vcerajsom opu trochu odviazal, takze teraz ,,oslavuje,, s mineralkou a v perinkach. tolka romantika 😀 😀 😀 vraj ho pobolieva hlava, ale neviem z coho.hihihihihi 😀 😀
ja som sa rozhodla upratat aby som od utorka len oddychovala.
pekny den

denis19
14. feb 2010

romy...jo já je videla i na živo i v akci, i jsme prebalovala malou neterinku a je to super a nejlepší je je to,že se dají používat od 4kg do 15kg....oni rostou díky patentkám s dítetem, nepotrebuješ ruzné velikosti,ale je to onesize 🙂 prese se to v pračce max na 60stupnu a nesmí se žehlit a to je paráda.... 🙂 a jsou rychle schnoucí....doporučují prát jednou za dva dny,teda respektíve použitou plenu je nutno vyprat do 48 hodin...a malá netrinka v nich vypadá super, prdelka je jakoo samet no proste parádička!

gugi...paráda....i s tím úklidem jsi to vmyslela dobre....a potom jen relax..... 😀

viera6
14. feb 2010

romy....bruško sa pekne guľatí 🙂 a včerajší nákup nemá chybu 😉

denis ....tieto plienky som aj ja pozerala,len sa neviem nejak rozhodnut 😵

guginenka....super držim moc,moc palce a s upratovaním si ti dobre vymyslela 😉

denis19
14. feb 2010

vierka....jen doporučuji..jak jsem psala už jsem je i testla na neteri a p a cenove je to dražší na vstupní investice,ale když spočítáš náklady na jednorázovky, tak je to minimální cena!!!! jsou super a takové milounké....

viera6
14. feb 2010

denis ......odporúčaš tu sadu o ktorej oni píšu,alebo aj niečo viac?Ja mam aj obyčajne už kupene len som uvažovala medzi týmito a klasika jednorazovkami.

denis19
14. feb 2010

http://www.ekoplienky.sk/product/bum-genius-org...
http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-wonde...
http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-vklad...
http://www.ekoplienky.sk/product/gro-baby-shell...

vierka, já si objednala ten první rádek...to je set,kde jsou ty vrchní nepromokavé kalhotky a k tomu plenka vkladací a booster vkladací plenka...ta se používá na noc, má zvýšenou sací schopnost...to meli akci, že když jsem si objednala jedn celý ten setík, tak druhý byl zadarmo

potom druhý rádek...to jsou jen ty nepromokavé kalhotky a k tomu tretí rádek......sadu dvou vkladacích plenek a nakonec čtvrtý rádek to jsou ty samé jako první rádek, jen jiná značka.....

toto vše mám odzkoušené na neteri, je to všespolečne kombinovatelné, jedna značka s druhou,plánuji to i prei cestování kombinovat s jednorázovkama..... 🙂

brmbolcek
14. feb 2010

ahojte slniecka- 🙂 🙂 🙂

denis dakujem za link na lizatka 😉

trapia ma zuby a to tak, ze sa mi poskodzuje sklovina s krckou, zajtra idem ku zubarke.....
neviete mi nieco poradit aby sa mi nekazila sklovina ?uz som z toho zufala, vidim ze na konci porodu budem strbava!

denis19
14. feb 2010

brmbolcek....no to je problém hlavne v tehuhu, zkus pastu Lacalut sensitive a zubní kartáček curaprox extra soft.....já to mám také, už mi jeden krček i opravovali a ted se chystají i druhý,ale dám si to až po porodu, tedbych to nevydržela....jinak na to není rada a ješte správné čištení zubu, jako pres dásna zuby dolá a spodní patro naopak.......

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre