Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

guginenka
15. sep 2009

tak jak mi. a ako to zvladas?

wodanka
15. sep 2009

donedavna to bolo dost zle.. ale teraz ako viem co nas caka a ze je tu moznost uz si to tak neberiem

cukotka
15. sep 2009

musíme to zvládnuť 😉

guginenka
15. sep 2009

dievčatá končím,
idem sa skultúrniť aby som zajtra v robote bola čo k čomu.
pekný večer.

cukotka
15. sep 2009

petruštek skultúrni sa, budem Ti ešte volať.Potrebujem s Tebou niečo dohodnúť

wodanka
15. sep 2009

pekny zvysok vecera.. aj ja pre dnes koncim..cafte

cukotka
15. sep 2009

ostáva niekto?

cukotka
15. sep 2009

tak dobrú noc

zdeja
15. sep 2009

halo som tu este ja ...ostal niekto

romy01
16. sep 2009

dobré ránko, nikto tu nie je-?

denis19
16. sep 2009

Halo Romy a Ty jsi už doma????? Jak jsi dopadla?

romy01
16. sep 2009

ahoj denis, no uvidím poobede, zatiaľ ms neprišla no to je divné, lebo už to malo dávno prísť. Poobede mi zavolajú výsledky a ďalší postup. 😀

denis19
16. sep 2009

Super!!!!! jen se obávám, že budeš muset počkat na MS,aby jsi si mohla začít píchat další dávky,alemožná se pletu.
Já dnes stresovala na predoperačním a naštestí budu mít v pondelí výsledky a správu, tak jsem ráda!!!
Byla jsem pro paní dr na interne jako exotické zvírátko, nemela ješte nikoho na IVF a tak mela spoustu zvedavých otázek,ale aspoň mne vzala prednostne 🙂

viera6
16. sep 2009

Prajem pekny den všetkym snažilkam.Konečne som sa rozhodla pridat sa k Vam.Je tu niekto?

denis19
16. sep 2009

Ano, co te brzdilo v rozhodování se pridat???

viera6
16. sep 2009

Ahoj Denis19.Ani sama neviem, asi ti hormony.Picham si decapeptyl a čakam na ms akurat by som mala dostat.

denis19
16. sep 2009

Viera,beru také decapepty, už si druhý den píchám menopur a čekán na vajíčka 😀 ted se mi to zdá, že to nabralo na obrátkách.

viera6
16. sep 2009

Tak ty si hodne predomnou,ja si budem pichat gonal.Mam už dos aj bolesti brucha ,tak by som mohla dostat.Mám za sebou 4krat IUI a teraz už konečne na IVF.Snažime sa otehotniet dobre 3roky,akurat minulý rok mi zistili endomentriozu.Tak som mala 9mesačnu liečbu.

romy01
16. sep 2009

ahoj vierka
denis bola som si odbehnut kupit tehu testy - reku už nevydržím do poobedia - ale je to negatívne 🙂 takže v tom to meskanie nie je 😀 Inak mne dnes povedali, že uvidia podla hormonov v krvi, ak to vraj budu vidieť ze je to na spadnutie tak mi povedia kedy a kolko zacať pichať a ak to este nedosiahne tie spravne hodnoty pojdem na krv ešte raz, preto ma dnes ani embriologicka nevzala, že poobede si s nou pokecam cez telefon. Inak dnes tam bolo veeeela dievčat, asi že včera bol sviatok

denis19
16. sep 2009

No nejsem nejak extra pred tebou,možná pár dnu,ne???? u nás se šlo hnedle na IVF a to ješte ICSI,je to naše první ívéefko a verím, že i poslední 🙂 Jsi na PN? A pokud mohu...kam chodíš a kolik ti je let????

denis19
16. sep 2009

Romy, i v pondelí tam bylo strašne moc lidí!!! A byla jsi na sono???? Dnes jsme opet praskli jednu ampulku, tak doufám,že jich budu mít dostatek.

romy01
16. sep 2009

ano denis bola som aj na sone a komentovala to tak, že nemam žiadnu cystu, takže nic nebude stimulke brániť a endometrium mam 16 mm - to neviem aké má byť ale asi je to ok. Nesppomínala, že či to na ms vypadá, tak uvidím poobede

denis19
16. sep 2009

jsem z tech pojmu už magor, já mám endometrium6mm, prý k daném dni cyklu ok,ale nevím co je normální a co ne!!!!cysta také žádná, tka jsme proste zdravé, už jen sečdo telefonátu....

romy01
16. sep 2009

ja to asi nevydržím,

denis19
16. sep 2009

Vydržíš!!!! Je to za chvilku!!!

gubik
16. sep 2009

Denis a ktorý deň cyklu si? V období okolo ovulácie by malo mať endometrium minim. 8mm. Po MS je najnižšie, do ovulácie narastá, aby sa malo vajíčko kam uhniezdiť a po ovulácii, ak žena neotehotnie, jeho výška znova klesá. Ale otehotneli aj baby s endometriom 6mm počas ovulácie. Príroda si to zariadi 😉

denis19
16. sep 2009

Já se ted na moment odhlásím, jdu na sociálku a k obvodasovi.
Ahoj odpoledne a hlavne tu nekdo budte, jinak mi bude smutno!!!! 😠

ROMY a klid, odpoledne máš telefón i cyklus!!!!! Vybavím Ti to tam nahore 🙂

denis19
16. sep 2009

Gubik, mám , teda v pondelí jsem mela první den cyklu, tak je to normální????

gubik
16. sep 2009

Áno, to je úplne normálne. Super! Sliznica rastie cca o 1 mm za deň, ale to je dosť individuálne. Takže u Teba by to číslo mohlo byť v období ovu pekne vysoké 🙂 Ja som mávala 6 mm okolo ovulácie, teraz po liečbe Estrofemom, je to tak 10mm

romy01
16. sep 2009

ja som si zrovna zohnala kontakt na sociálke, je to kamarátka jednej pani čo sa pozná s mojim, tak dúfam ťe tieto problémy už dnes doriešim.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre