Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
17. feb 2010

no ani mi nehovor tiež som zo všetkého magor a vela si nejak namyšlam.....nakukni do albumu 😅

denis19
17. feb 2010

vierka...no toto...paráda...kam stále na to chodíš??????

viera6
17. feb 2010

denis......bola som na nákupe na nete 😉 tebe už prišli plienočky a deka?

denis19
17. feb 2010

si prestav, že ješte ne ,ale paní mi ríkala, že to asi týden potrvá 🙂

krivka5
17. feb 2010

ahojky
denis...ty chodis este do MT na kontroly?
vierka...pekna vybavicka 🙂 dnes som varila len spagety,nemam na nic chut,jem len preto aby mi nebolo chvilku zle...

viera6
17. feb 2010

aha......a aku deku si si objednávala španielsku?
krivka.....dakujm,a kde si sa túlala dnes?

majaja75
17. feb 2010

janula...ja pichám od 29.1. (čiže 25 dňa cyklu) a na 4 DC som mala pokračovať fostimonom, no lenže mne zblbol cyklus a trval 41 dní, takže sa to všetko posunulo-doteraz som pichala len diherelin

denis19
17. feb 2010

vierka...nevím co je španelská deka???..... 🙂

krivka...ahoj...ne nechodím, jen jsem se objednala na speciálnígenetické sono,abych mela dokonalou jistotu, že je to ok ...dyť víš jak to chodí... 😀

majaja...takže zákon schválnosti zapracoval...... ☹

viera6
17. feb 2010

denis....daj si do vyhladavača 😉 a kde to do MT ideš na sono potom daj vediet asi by som aj ja na to šla...lebo ked som sa včera dozvedela aku chorobu našli kolegyninemu malému tak som ostala ako obarená ☹

denis19
17. feb 2010

vierka .....jdu k dr. Grochálovi http://www.femicare.org/ a co mu našli tomu malému????

krivka5
17. feb 2010

vierka...mala som navstevu a potom som lezkala,dnes mi je nejak viac ee
denis...aha, mne bude moja dokina robit volake specialne sono v 12 ci 13 tt...

kefalinek
17. feb 2010

neviete mi povedat ci mozme ist na trial wash test aj ked nemame este schvalenu ziadost?

viera6
17. feb 2010

denis....a kolko UT vyjde finančne?

viera6
17. feb 2010

krivka......to je teda neprijemne to ee....

romy01
17. feb 2010

ahojte kocky

dnes som mala poradnu a pocuvali sme ozvy drobca- teda srdiecko mu buchalo jedna radost.

denis - moja svagrina bola v tom cntre na sone no nebola spokojna a ani moja dokina mi to tam nedoporucovala. Nie zeby bol lekar zly ale vraj tam robia utz asi dve minuty - urobia ti po bruchu brm brm a ides prec. Moja svagrina potom sla do heliku lebo tomu sonu moc neverila. Teda aspon si myslim podla adresy a mapy na nete ze je to vlastne v tom centre proti rakovine pri nemocnici v MT.

denis19
18. feb 2010

Dobré ránko!

Romy...ano je to asi to centrum ,ale je to specializované nove vyniklé pracovište,které je pobočkou fetalecha z KOšic..tak nevím , já jen vím, že dr. Grochál je jeden z peti certifikovaných lékaru na slovenku,který delá genetický UTZ..uvidíme.....

vierka je to 25€, nejsou zmluvní se žádnou pojišťovnou ☹ ale to nevadí, za 3/4D UTZ v BB bych dala 60€ a nebudu mít podrobný prehled.....večer budu chytrejší.

denis19
18. feb 2010

Romy, oni vznikli jen v januári tohoto roku..... 🙂

janula18
18. feb 2010

majaja, to viem, len ten fostimon teraz začínaš pichach od 1 dc alebo neskôr. Teraz čo ti prišla mrcha, v tomto cykle som myslela kedy začínaš

denis19
18. feb 2010

kefalinek...mužete, stejne si ho hradí klient sám 🙂 jen nevím jestli to má význam, do doby než budete absolvovat IVF se muže SPG zmenit....

brmbolcek
18. feb 2010

.. tak ja zelam pekne ranko, dievcatka 😉 😉 😉

ja uz mam poprane, povesane a aj pozehlene, dobre som sa naranajkovala a uz mi je hned lepsie 😉 😉 😉

vidim, ze Krivka- uz studuje co sa jej narodi, podla cinskeho kalendarika, vravis, ze dievcatko, no nechame sa prekvapit , 😉 😉 😉 ale aj Vierke vyslo to iste tak to uz sa musi splnit 😀 😀 😀

Denis- mi hovor nieco o tych hluchych susedov u nas jedna byva pod nami a tak jej TV ide na plne gule ze keby jej niekto klopal tak to nepocuje ale TV ma inac rozculuje 😠 😠 😠

... idem si objednat ten tehotensky pas cierno biela kombinacia... manzelovi sa to velmi lubi 😉 😉 😉

sanris- po ET robia aj sono aj odber krvi v heliose 😉 😉 😉

....haloo NEMO ???? ako sa mas ? 🙂 🙂 🙂

Gugi.._ vsetko ok ?

a Romy ta sa asi uci anglinu 😀 😀 😀

zdravim vsetky ostatne dievcence 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
18. feb 2010

Romy- tesim sa s tebou 🙂 ze krasne bilo srdiecko 🙂 🙂 🙂

romy01
18. feb 2010

dobre ranko

brmbolcek, ty si dnes plna enerdie, aj mne posli. Ja som sa akurat stihla naranajkovat a chystam sa upratovat v špajzi - to bude tak na pol dne minimalne. No a popri tom poperiem periny.

denis, vidis to som nevedela, tak sa tam zrejme udiali zmeny v tom centre. Tak kedy si vravela ze ides? Dnes ?

baby ako sa to robi ta predpoved podla toho cinskeho kalendara ? zaujimalo by ma ci by mi tam vysiel chlapec, ako tvrdi utl .

viera6
18. feb 2010

dobre ránko kočky.....

brbolček .......taj aj vy hlučných susedou 🙂 a aka si šikulka no mne sa do ničoho nechce čas tak na spanie 😔

denis .........dakujem včera som to pozerala aj s drahým,tak sme prišli k názoru,že ak by som mala dat peniaze za 3D/ 4Dtak radšej toto a je to priatelna suma.Neni to až take strašne.V heliku nas cice teraz pozerali ale neni to až take ako tu a nepozeral nas ani Krajko ani Gatova,ale taký iní.Len neviem, či ked som nemala amino to tiež urobia.

brmbolcek
18. feb 2010

Romy- no to ja mam teraz spajzu v brusku 😀 😀 😀 ta nasa je upratana stihla som aj to , ved kde mi bude lepsie ako v spajzi, ja som teraz bez jedla stratena 😀 😀 😀 😀 😀 😀

no davaj si pozor ked ju budes upratovat , moc sa nenatahuj a v klude ...a to iste aj s perinami....inak to ti neporadim s tym cinskym kalendarom ani ja neviem .....

romy01
18. feb 2010

jej vierka mas nove vecicky - jej tie sandalky su na spapanie ??? 😀 😀 😀

brmbolcek to aj ja - ja mam ale vyjedenu chladnicku, no poctivo si ju pravidelne doplnam 😀

romy01
18. feb 2010

no podla toho kalendara by som mala mat dievcatko, takze u mna to nefunguje. No mozno budem v soku po porode 😀 😀 😀

brmbolcek
18. feb 2010

vierka- dakujeme za link..... mne vysiel chlapec 🙂 🙂 🙂 a nasi to tvrdia od zaciatku tak neviem neviem co je na tom pravda 😀 😀 😀

Romy- to sa mi paci, ze si doplnas zasoby, i ja som vcera sla s mm na nakup a to bolo mnam , mnam , hned sme si urobili slahacku s jahodami , a potom ostatne co som mohla som pojedla 😀 😀 😀

Denis- haloooooooooooo armada, ta vola ? asi ta zanepraznila tak ze makas o stoset 😀 😀 😀

dievcatka idem si kuknut fil a dohackovat poslednu decku , tak sa s vami zatial lucim pa pa ja este pridem 🙂 🙂 🙂

viera6
18. feb 2010

romy.......dakujem ,už si nakukla do kalendara 🙂

brbolček..........tak chlapček,ale to bude jedno len nech je zdrave to je podstatne 🙂 😉 ,že dohačkovat dečku no pani brbolček to na stôl alebo okrasnú 😵

viera6
18. feb 2010

haloooo..............kde ste kto?????

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre