Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

viera6
19. okt 2009

denis nakukni do albumu ,žeby sa podarilo?

denis19
19. okt 2009

vierka, to vypadá pozitívne!!!! tak už jen vydržet do 14-tého dnes a hurá ke krajkovi!!!
já trpelive čekám do trí!!!!

denis19
19. okt 2009

Ahoj Kajka, Gall mela být dnes s námi,ale nevidlei jsem ji tam, tak nevím co se deje a už ani dlouho nebyla na konkovi!!!Jen delala test a byl ☹ tak nevíme!

viera6
19. okt 2009

Vyzerá pozitivne ,ale aj tak neviem robila som si aj v9 den a je to to isté.

denis19
19. okt 2009

tak to je dobre, ne!!! já jsem zase zmatená z toho že na sone nebylo nic videt, tak nestresujme!!! a vydržme!

viera6
19. okt 2009

Denis,ja som niekde čítala,že na sone nevidno ešte hned až v takom 5-6tt,tak bud kludná.

romy01
19. okt 2009

vierkaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
ja mám radoooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooosť 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀
Baby ja som tak za vierku šťastnááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

aj som si dobre pospala uz bude pol druhej.
Vierka mne dne p. Gaťova vravela že sa nemám báť že možno budem krvácať tak si mi dodala nádej, ono to krvacanie fakt nemusí znamenať katastrofu 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

je mi luto gall že sa neozýva , bud sa jej pokazil pc alebo jej to nevyšlo čo by mi bolo moooc luto, ona je fakt zlatá baba, mala by mať miminko

minka051
19. okt 2009

Ahojte denis romy vierka 🙂
Tak silno držím palce a napísať len dobré správy 🙂 My ideme zajtra na tretiu do helíku tak som strašne zvedavá čo nám Krajko povie.

romy01
19. okt 2009

minka ides tam na pohovor ? ohladne toho vajicka? Drzím ti palceky

minka051
19. okt 2009

romy ano ale už do predu mám strach že to bude na dlho a ked som pozerala cenník tak musím ešte vyhrať v lote. No možno ma prekvapia 🙂

viera6
19. okt 2009

Ahoj romy,minka 😉
Minka,netreba vyhru v loterií,stačí mat okolo seba vela dobrých a chápavích ludí a hlavne treba verit,a hlavna vec je ,že prvú lotériu maš po svojom boku,a to ostatné príde s ním.

minka051
19. okt 2009

viera no tú už mám, len ja vela času nemám.

viera6
19. okt 2009

To ja viem minka,budem na teba zajtra myslet a držat palčeky aby to bolo čím skor.

romy01
19. okt 2009

minka aj ja ti budem drzat palce a uvidis, mozno to nebude zas tak dlho a mozno sa ti podari ist dopredu, ved dve vajicka mas slubene od zuzky, len nezufaj a ako hovori vierka uz si vyhrala

romy01
19. okt 2009

denis este ti nevolali ? ja som uz aj celkom zvedava

viera6
19. okt 2009

Romy....ja že už telefonovali no ja som ako na ihláááách

minka051
19. okt 2009

Baby nestresujte bude to dobréééééééé 😀 😀 😀 😀

romy01
19. okt 2009

minka baby vraveli že tehulkam volaju skor tak som hotova že mi este nevolali a ani dnisa nic nepise, no ja sa tu asi picnem dovtedy

viera6
19. okt 2009

Ale...Romy určite vás tam bolo dnes hojne a zober si ,že volavaju aj tim čo stimulujú

kajka39
19. okt 2009

ahojte- prisla som kuknut, nooo napätie riadne stupa 🙂 aj ja som zvedava, drzim palceky a myslim, ze ste spravne pozitivne // tehulky. 🙂 🙂 🙂

viera-gratulujem k // tiez je to na dobrej ceste pekne ciarocky! 😉

minka-som velmi zvedava co sa dozviete zajtra, vela stasticka!!! 🙂

viera6
19. okt 2009

Ahoj kajka!dakujem, dufam len, že to bude tak aj vo štvrtok.

romy01
19. okt 2009

ahoj kajka 🙂 🙂 🙂
vierka dnes to bolo fakt sila b heliku o tristvrte na osem tam boli rad 🙂 na všetkych frontoch normalne vsade bolo aspon 8 dievcar a neodbudali aj ked to tam slo ako na beziacom pase, furt chodili nove a nove

minka051
19. okt 2009

Kajka tak to mi ver že aj ja.. Ale tu je to teraz ako na ihlách 😵 Strašne vám všetkým držkám palce Bude to OK 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

romy01
19. okt 2009

pred chvilouj volala jedna kocka z inej temy do heliku a ze tam toho mali tak moc ze este nemaju vysledky

viera6
19. okt 2009

Tak to bude v pohode ako si aj písala,že vas tam bolo vela.

romy01
19. okt 2009

denisa ma hneva ze tu nie je mohla travit cakanie s nami

minka051
19. okt 2009

No to som si všimla naposledy ked som tam bola na kontrole, že ich tam poriadne pribudlo...

viera6
19. okt 2009

no fakt ,kde si Denis?
Romy - v inej teme si písala ,že bublinkova voda sa nemože a to ani jemne perlivá?

minka051
19. okt 2009

denis si asi hodila šlofíka 😀 😀 😀 😀

romy01
19. okt 2009

neviem vierka, ja som to uz kdesi pocula ale nevenovala som tomu pozornost a denis mi dnes potvrdila ze ziadna mineralka, len vraj fatra alebbo sa mi zda ze lucka - tu pila aj svagrina ked bola tehotna

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre