Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
9. jan 2010

tak tak veríme že budeš pichanda 😉 😉 😉

denis19
9. jan 2010

cukotka...tak to je paráda!!!
ahok kajti...ako?????

majka21
9. jan 2010

Cukotka, mne dr.vysvetlovala, že keď mrchu dostanem v piatok ráno, treba si zavolať a objednať sa na sobotu alebo nedelu a ak ju dostanem v piatok poobede, sobotu alebo nedelu, automaticky mám prísť pondelok ráno nalačno na krv, ultrazvuk a pichnutie prvej injekcie.Budem mať tiež krátky protokol. Chodím do iscare BA.

kajticko
9. jan 2010

ahoj paradne . síce ma manželik nahneval moc som ho prechválila. 😠 al pichačka bez problemov. a ty ako??? ja už chcem kočar vyberať 😝

cukotka
9. jan 2010

majuška dakujem za info 🙂

zatiaľ sa lúčim, ideme k svokrovcom a potom na nákup 😒

denis19
9. jan 2010

vidíš tak to je super...zdravím všechny!
kajticko jak se vede?

denis19
9. jan 2010

kajticko...tak vybírej...my s mnž vybíráme i ted za PC a já mám hlavu jako meloun!!!! 😀

kajka39
9. jan 2010

cukotka, pri kratkom protokole pichas 1DC ak mrcha dorzi hned rano, aspon v MT je to tak. Ak nenzes... dorazi poobede napr. po 13-14hod, tak 1DC sa berie az nasledujuci den. Napisala som IP 🙂

Ja som dnes rano 1DC a zacala pichat prvu vcelicku podla planu...... 🙂 🙂 kratky protokol a druhy uspesny pokus!!!! 😀 😀 😀

minka- posielam mrskove virusiky - vela stasticka prajem!!!!!!
MMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
/to su len pre teba, take tu este asi nikto neposielal, ze? / 🙂 🙂 🙂

kajka39
9. jan 2010

prepacte, to som teda dala tomu riadkovaniu. Sorry,sorry 😨

denis19
9. jan 2010

kajka neva to je ta radost ze života,my to chápeme 😀

mariamaria
9. jan 2010

pekny sobotny den zelam..baby potrebujem radu...stimulujem Puregonom a dnes ideme na party..mozem si dat 2pohare vinka?bieleho?ci je alkohol pocas stimualacie zakazany?dakujem

denis19
9. jan 2010

u nás alkohol počas stimulace úplne nezakázali,ptala jsem se na to,ale jen skutečne jedem pohár 😀 hezkou zábavu!

kajticko
9. jan 2010

denis ja nemäžem ešte vyberať až ked sa to podarí nechcem sa zbytočne tešiť

wodanka
9. jan 2010

ahojte kocandy.. tak uz som doma z dnesnej navstevy Heliku.. folikulov mam az-az, nieco cez 20.. a tak sa aj citim, vajecniky ma bolia z hodiny na hodinu viac a viac.. len tie mrsky su este male cca 15-17, takze musim cakat este do utorka, potom idem znova na krv a ultrazvuk a odber by mal byt vo stvrtok.. neviem ako to dovtedy vydrzim 😝

kajticko
9. jan 2010

ahoj wodanka vydržíš neboj 😉 ako velke maju byť na odber??

kajticko
9. jan 2010

kajka gratulujem je to neskutočny pocit ked sa staneš pichandou že,?

wodanka
9. jan 2010

mali by mat cez 20.. brucho mam ako balon, uz pomaly nemozem zapnut ani rifle.. som nervozna z toho, ze ich mam tak vela 😒

kajticko
9. jan 2010

a to ich nemá byt tak vela ??, kolko by malo byt??ešte sa ti može zväčšiť počet?? pytam sa jak blbec ,ale už sa tp týka za chvilu aj mna

wodanka
9. jan 2010

no je to tak uz na hrane.. ak by ich bolo este viac, tak hrozi OHSS.. a este stale mozu pribudat dalsie, nakolko nadalej pokracujem v stimulacii 😖 chcem byt kludna, ale nedari sa mi to..

kajticko
9. jan 2010

v erim Ti aj ja by som bola v strese. ,ale zvládneme to uvidíš. už sme aj tak do zvládli . aj to bolo ťažke čakať o mesiac dlhšie a kukaj už sme pichandy a sedíme na vajíčkach ani sa nenazdáme a budeme dávať fotečky ako sme veľky 😉

wodanka
9. jan 2010

len keby toho nemam tak vela.. a najviac ma desi, ze idem na kontrolu az v utorok.. to su este dalsie tri injekcie

kajticko
9. jan 2010

aj ja idem v utorok mne budu prave vtedy pridávat injekcie. neboj zvládneš to 😉

wodanka
9. jan 2010

budem musiet.. snazim sa nieco si nastudovat este o tom, ale moc tu na MK nie je..

kajticko
9. jan 2010

ok wodanka drž sa. ja idem ku kamoške robí akciu ,že čaj o piatej tak sa idem trošku odreagovať a pochvaliť s akamoškam ,že som pichanda 😉 😝

wodanka
9. jan 2010

tak si to uzi.. a ja sa pojdem asi prebehnut von, nech pridem na ine myslienky

demizon
9. jan 2010

Ahojte, dlhšie som tu nebola...tak teda všetko naj do roku 2010 😉 V stredu som 24. DC a začínam pichať Diphereline, som zvedavá ako na to zareagujem všetko...aké sú vaše skúsenosti ? Dik za odpovede 😉

wodanka
10. jan 2010

dobre rano... kde ste vsetky?

kajticko
10. jan 2010

ahoj wodanka ja Ta nesklamem 😉 ako sa cítiš??? ja mám úspešne 4 včeličku za seebou 😎 už sa teším na utorok 😉

wodanka
10. jan 2010

ahoj kajticko 🙂 az na to ze ma stale boli brusko a mam ho zvacsene, je to fajn.. stale zvazujem, ci neist na kontrolu o den skor ako mi povedala dokina.. podla nej mi staci prist v utorok ale ja by som isla predsa len zajtra.. to budem uz 13DC..

kajticko
10. jan 2010

no neviem Ti poradiť nezavoláš jej hned ráno,?? 😒 ja inak nič necítim ani ty si v začiatkoch necítila??

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre