Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
16. jan 2010

ano dostali sme ich.... a boli to tieto pokyny :

1.- nenamahat sa
2.- uzivat pravidelne utrogestan
3.- lezat
4.- a otehotniet !

kajka39
16. jan 2010

brmbolcek,danka - dobre spravicky Gratulujem!!!!! Satrajte sa o svojich drobcekov, aby sa im u vas v domceku pacilo a ostali tam spokojnucko celych 9mesiacov!! 🙂 🙂 🙂

kajka39
16. jan 2010

danka- vysvetlili ti co je to ,,expandovane,, podrobnejsie. Demizom to pekne vysvetlila ake su stadia, ale chcem vediet ci aj tebe nieco k tomu vraveli.

kajticko
16. jan 2010

dievčatá ahojte 🙂 🙂

brmbolcek, danka prajem kvalitné uhniezdenie 😉 😉 hlavne sa nerozčulujte nad manželmi nech o to neprídete 😉 ležeť ležeť a ležať

dúfam,že budú nadalej len dobre správičky 🙂

wodanka
16. jan 2010

danka, brmbolcek moooooc na vas myslim a aj na vasich drobcov, aby u vas vydrzali pekne celych 9 mesiacov 🙂 🙂 pekne oddychujte, ziaden stres a ani namaha, jasne 😉

denis19
16. jan 2010

hezké odpoledne preji vše!!!! a jak tak čtu tak je to celkem plodné odpoledne a to doslova, všem moc blahopereji a wodanka nebuť smutná...to máš úplne super výsledek!!!!!! zustávají ti nejlepší!!!!tak klid...já začínala na stejném počtu jak ty a dve skončili v bríšku a dve jsou zmrazené...tak pohodička!!!!!

kajka39
16. jan 2010

ahoj denis- kde sa tulas? Tiez pekny dnik prajem 🙂

denis19
16. jan 2010

no dnes jsme opet u našich, mnž stále pomáhá tátovi ,aby se úplne nesedrel 😝 a já jsem tu jako pozorovatel a máme je v práci, nekdo na tu presavbu musí vydelat 😀 😀 😀
a ty???? už stimuluješ????

kajka39
16. jan 2010

ano dnes, je to uz 8den stimulky, prave som si pichla davku, a ked tak hodnotim, tak vyrabam si male modrinky, nie je to nic strasne su ako znamienka. Predtym som nemala ani jednu a to som bola zaciatocnicka.... No, neviem ze by profesionalna deformacia?? 😀 😀 😀

wodanka
16. jan 2010

ahoj denis, uz nie som smutna, bola som sa prejst s mm a so svokrom v lese na styri hodky, tak sa mi kde-co ulezalo v hlave 😉 nechavam to na prirodu, ona vie co robi, a ak ma nejake embryjko prezit tak to prezije 🙂

kajka39
16. jan 2010

wodanka- presne tak, ako to citis tak je to spravne. Silny bojovnik vydrzi na sklicku aj v brusku a v pondelok pojdes pre toho najlepsieho bojovnicka!!! 🙂
Ja tiez velmi silno rozmyslam nad tym, ako sa rozhodneme v danej situacii. Ja by som dala vlozit aj 2chrustikov, ale muz velmi nechce, tak uvidime ..... mame este nejaky cas a samozrejme neviem kolko bude zivota- schopnych chrustov v den D 😉

wodanka
16. jan 2010

kajka aj ja uvidim podla toho ake budu v pondelok, ak by mali byt slabsie, tak si dam radsej dve.. v opacnom pripade len jedno.. neviem si predstavit mat dve deti naraz 😝

kajka39
16. jan 2010

wodanka- nikto kto nema dvojicky si to nevie predstavit. Nasa susedka mala ked som bola este mladsia a chodila som sa pozerat na ne pri kupani skoro kazdy vecer. Myslim, ze ked su zdrave da sa to zvladnut.
Ja ak mozem za seba radsej dvoch malych chrustikov ako ziadneho. Mne uz vela casu neostava na spekulovanie, len keby muz s tym suhlasil...

wodanka
16. jan 2010

kajka a kolko mas rockov? mne dnes embryologicka povedala, ked som sa jej pytala ake su sance, ze vsak ja som este mlada a ze je to este len nase prve IVF 😖

denis19
16. jan 2010

wodanka...ano je to první IVF..ale jeho predstava není až tk úžasná na pocity....jinak, koho znám z ivf a dal si dve tak mu zustalo v domečku jedno...tak to dle mne pekne zvyšuje šanci , že otehotníš....

mariamaria
16. jan 2010

tak ahojte

wodanka drzim palce!!urcite sa bambulky drzia 🙂

dana brmbolcek nech su uz len vase ti drobcekovia drzkaju u vas!!!

ja mam teda 15happy eggs 😀 tak to skonstatoval Dr. a je na nich ako sa to bude vyvijat..vraj oplodnili vsetky...a v pondelok az pondelok rano ☹ mam volat...tak zatial takto..je mi zle..idem spat

wodanka
16. jan 2010

maria, gratulujem.. krasna uroda 😉 neboj nedela ubehne ani nevies ako a budes vediet co je s Tvojimi babulkami

kajka39
16. jan 2010

maria-dobra spravicka, tiez sa pripajam Gratulujem
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

mariamaria
16. jan 2010

dakujem baby..uz v pondelok alebo utorok bude transfer..rano v pondelok o 8.30 sa dozviem verdit..ci PO alebo UT .uff..

drzim vsetkym snazilkam,pichackam,cakatelkam na OPU ci ET palce!!! 😉 🙂 😵 😅 😝

romy01
16. jan 2010

pekny vecer kocky - tak je tu kopa buducich tehuliek, mooooc gratulujem k urodickam. Hlavne sa kočky teraz šetrite a po transfere si dajte aspon 3 dni postelnu kulturu a lezte. AJ ked sa hovori ze uz na druhy den mozete mat normalny rezim, mne sa oplatilo este dva tri dni polezat. A hlavne verte svojim bojovnickom, ten najlepsi sa ujme a bude vas strasit este hoooodne rokov 😀 😀 😀

Su tu aj nove kocky, tak vas vitam a drzim palce

a pre vytrvale snazilky TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

dana10
17. jan 2010

Dievčatá ahojte ďakujeme za povzbudivé slová . 🙂
Mariamaria, dobrá úroda 😉 😉
Maria,wodanka,kajtičko držím palce tfuj, tfuj,... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Ja som dnes volala a zostalo len jedno embryo, kt.by mohlo ísť na zamrazenie ale so známkou 2
Pýtala som sa na tie ostatné a lajcky mi povedala že jena bunka ničí tú druhú a postupne sa degenerujú.Upozornila nás že tá šanca pri rozmrazení je 50 na 50.Aj tak sme to dali zmraziť.

kajticko
17. jan 2010

ahojte kočky držím všetkým snažilkam palčeky 🙂

ja mám zajtra opu a nechapem ja nemám žiedne bolesti brucha nič necítim včera bola posledná injekcia 🙂

dúfam,že tam budú neaké vajíčka. len mám trošku z toho strach neviem čo má čaka 😠

wodanka
17. jan 2010

ahoj kajticko.. nemas sa coho bat, je to uplne v pohode 😉 budem na Teba zajtra mysliet a silnooo drzat palceky 🙂

kajticko
17. jan 2010

oki dakujem wodanka 🙂 a ty ako teraz pokračuješ??

kajticko
17. jan 2010

inak ako si sa potom v ten den cítila?? boli to bolesti velke??

wodanka
17. jan 2010

kajticko ja teraz cakam do zajtra, ci nasi drobci prreziju a ak ano, mala by som ist bud zajtra alebo v utorok na ET.. Ti poviem, to su riadne nervy 😕

po OPU ma bolelo brusko, ale nebolo to az take zle.. len pekne potom oddychuj a na druhy dne by to malo byt uz lepsie.. 😉

kajticko
17. jan 2010

no super.

jasné ,že prežiju 😉 za chvílu budeme písať pocity tehuliek 🙂 tie nervy verím ja myslím,že ich budem mať tie dva týždne to budu asi najhoršie a najdlhšie v mojom živote a myslím ,že aj prvý trimester. ,lebo ja môžem kedykolvek o to prísť pri tých mojích chorích vajcovodoch 😠

wodanka
17. jan 2010

nad tym teraz ani nerozmyslaj a zbytocne sa nestrestuj... vsetko bude tak, ako ma byt.. a my budeme o chvilu stastne tehulky 😉

kajticko
17. jan 2010

🙂 🙂 🙂 jasne len treba myslieť pozitívne a veriť ja to celkom dobre zvládam zatím

wodanka
17. jan 2010

Ty budes mat PK alebo nie?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre