Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
17. jan 2010

nie pokial to nebude treba tak určite nie. ty ano??

wodanka
17. jan 2010

ja mam PK.. zajtra to bude uz piaty den od OPU

kajticko
17. jan 2010

a tebe to oporučili alebo si to chcela??

wodanka
17. jan 2010

ja som mala na zaciatku dost vajicok, preto bolo lepsie ich dat na PK, aby sa vyseparovali tie najlepsie 🙂 vcera sme mali este troch jednotkovych a jedneho dvojkoveho bojovnicka, tak uvidime co bude zajtra

kajticko
17. jan 2010

super tak budeme mať skoro rovnako staré detičky. už aby nám ich tam vložili a nech su aj dvojičky je mi jedno

soni1
17. jan 2010

Ahojte, wodanka a za PK ste si niečo doplácali?

wodanka
17. jan 2010

v oktobri bude v porodniciach "narváno" 😀

soni1
17. jan 2010

halóóóóóó

wodanka
17. jan 2010

soni, ano doplacali sme.. bolo to 165 EUR

kajticko
17. jan 2010

soni ty si myslím v Iscare neni?? tam sa 150 eur plati

mirm
17. jan 2010

ahojte
ano v iscare a plati 150

mirm
17. jan 2010

kajticko tak ja idem az vo stvrtok, na jednej strane musia este dorast🙂 komu si davas pichat pregnyl?

soni1
17. jan 2010

Ano, chodím do Iscare. Ale v čom je vlastne rozdiel? Myslím, čo sa týka tej PK.
My sme boli na 1.IVF 23.11., ale bolo neúspešné. Máme ešte troch mrazáčikov, mala som sa hlásiť u svojho doktora, ale zatiaľ som tak neurobila.

kajticko
17. jan 2010

mirm ja už zajtra a vo štvrtom možno bude vklad tak sa možno aj stretneme na izbe 🙂

kajticko
17. jan 2010

ja tomu pk nerozumiem vcene je rozdiel len medzi centrami. a komu patríš Soni ?

mirm
17. jan 2010

kajticko a ty si platila za stimulacny protokol? lebo ked som teraz pozerala na ich stranku tak tam moju novy cennik a tam su dost rozdielne ceny ako mam doma cennik

soni1
17. jan 2010

Ja chodím do Iscare k doc. Válkymu. A ty?

kajticko
17. jan 2010

mirm nie ,lebo ten 200 eur poplatok v tomto roku zrušili 🙂

mirm
17. jan 2010

no my sme ho platili :( resp 17.12 som im ho posielala na ucet. no parada

kajka39
17. jan 2010

ahojte babulky tehulky snazilky a stimulky........ 🙂

Pred chvilou som sa vratila z kontroly. Vzali mi krv a sono dopadlo OK, dnes je 9DC folikov je tam dost, akurat ta velkost je od 19 do 6mm , OPU bude vo stvrtok alebo piatok.
Pohovor s embriolog. dopadol podla ocakavania, ak bude dost oplodnenych vajicok tak musime ist na PK, a doporucila vlozit 2embrijka urcite!!!
Vsetko zalezi od poctu a kvality vajok, ak by sme s PK nesuhlasili, tak sanca na uspech bude vraj minimalna ....... Myslim, ze nam to velmi dobre vysvetlila, rozhodovat sa budeme podla situacie neskor.
Muz je z tych dvoch embrijok vyplaseny ako ,,vrabec v klietke,, myslim, ze to bude este chvilu predychavat 😀 😀 😀 😝 poriadne a z hlboka.....

danka- aj tak super, ze je aspon nejaky nanucik do zasoby a dvaja chrustici v domceku 🙂 🙂

kajticko - drzim palceky na zajtra! 😉

wodanka- zajtra pojdes nato, rano este daj vediet co a ako. Myslim na teba. 😵

maria- tiez drzim palceky velmi 🙂 V mojom pripade rec alebo debata, tak ako som chcela ..... ze by sme skusili bez PK vklad.... vraj nepripada do uvahy, iba ak by sme mali 1-2vajka a nemali by na vyber, tak by ich vlozili.

brmbolcek
17. jan 2010

........ 😉 😉 😉 ahojteeeeeeeeeeeee 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Do noveho tyzdna vam drzim palceky aby ste vstupili s tou spravnou nozickou....... 😉 😉 😉 nech kazda z nas ma len a len tie dobre spravicky, radosti aq chvile....... drzim vam palce i na vklad i na opu.......

kajka39
17. jan 2010

brmbolcek- ahoj, konecne sa niekto ohlasil... Ako sa mas?

figurka.m
17. jan 2010

ahojte babky 😀

brmb, danka tak uz mate fazulky v brusku, drzim palceky, nech sa dobre zahryznu a nepustia 😀

wodanka, neboj, urcite sa embrijka drzia a cakaju, kedy si maminka po ne pride 😉

kajticko, mna tiez vobec brucho neboli, ani ho nemam nafuknute, citim sa uplne normalne 😕 o ktorej mas odber?

kajka, super, tak aj tebe sa to blizi

wodanka
17. jan 2010

ahoje kocandy... ako tak citam, buduci tyzden bude celkom plodny 😉

kajka, figurka, kajticko - drzte sa, nech su Vase babulky co najlepsie 🙂

brmbolcek, dana - ako sa citite?

cisielko, cukotka, co je s Vami?

viera, romy, denis - tehulky nas kde sa tulate, ked potrebujeme od Vas tehu virusiky, ha?

kajticko
17. jan 2010

dakujem za podporu 🙂 figurka ráno o 7.30 tam mam byť odber medzi 8-9.

figurka.m
17. jan 2010

tak to budeme narovnako, ja tam mam byt najneskor do 7.45 😀

kajticko
17. jan 2010

super ,ale ty nie v Iscare že,?? tak budem aj ja na Teba myslieť 🙂 🙂 najlepšie by bolo keby sme sa už v porodnici stretali 😀

wodanka
17. jan 2010

kajticko, Ty si ale nedockava 😀

kajticko
17. jan 2010

🙂 🙂 kurnik ved stále na niečo čakáme 😠

cisielko
17. jan 2010

Ahojte

Prepáčte, že som hned nedala vedieť ale nemala som chuť písať..doapdla som tak, že zarzu sa v Herlíku spamätali a prišli nato, že čo sa mi upchal pri stimulke ten vajíčkovod, že môže spôsobiť, že sa nám to ani teraz nepodarí, že tá tekutina v nom ho môže vyplaviť, nemusí ale môže 😠 😠 😠 😠 😠 tak sa mám rozhodnúť či do toho idem, aj ak pôjdem tak pred 2IVF musím ísť na laparku a tam mi ho odstránia..najviac ma štve to, že zdravá som tam išla a takto som doapdla..vravela mi, že ho nepoterebujem ale jčo ak by sa nám predsa niekedy mohlo aj prirodzene podariť, lae ked nebudem mať vajíčkovod tak to predsa nepôjde..neviem či som sa rozhodla dobre ale idem to risknúť aj stýmtomrazáčikom..beriem lieky a 29.01. idem n akontrolu a tak o 3-4 dni nato bude vjlad..samozrejme ak sa drobec rozmrazí 😉

Maria..tak to čumáňím, že všetkých 15..nádhera, držím palce 🙂

Sandy..a čo ti robil ten vajíčkovod? mala si sním nejaké veľké problémy?

Gabika..vitaj a držím ti palce neielen s Prahou ale aj v centre..hlavne nestrácaj nádej 😉

Brmbolček, Danka..pfuj pfuj aby ste sa o 14 dní tešili z // 😀

Wodanka..to je super, že 3 jednotkové a jwednodvojkové..to sú krásne čísla, neboj všetko bude ok 😉

Kajtičko..drž sa zajtra, silno držím palce pri OPU 🙂

Figurka..tak aj ty zajtra OPU..aj tebe držím aplce nech máš krásne vajá 😀

Demizon..mne vždy chdí mrcha prense akle pri stimilke mi meškala dva dni a op ET prišla presne ko hoduinky, 5 deň po ET 😠

Kajka..trak to je super, že je všetko ok a vajká rastú..len tak dalej..a teda 2 si dáš vložiť, paráda, ja som už teiž za dve 🙂

Romy, Denis, Vierka, pohaldkajte bruško 🙂 🙂 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre