Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

guginenka
4. feb 2010

denis - myslela som v tomto veku. 😕

dobru...

demizon
4. feb 2010

Tak pre objasnenie...s tym ICSI to je tak, že sa naozaj rozhoduje až pri OPU, podľa aktuálneho stavu SPG. Mali sme počet 38mil / 1ml a vetko ostatné OK, tak preto nám nemuseli dávať ICSI... Prosím baby, čo ste prešli cez OPU, ako ste sa cítili? Ja mám pocit, ako keby mi prichádzal menzes, nekrvácam, slipka je úplne čistá, len ma to tak jemne pichá, ako píznak ovulácie - keď to k niečomu prirovnám...Snažím sa piť veľa vody tak dúfam, že OHSS sa mi vyhne...

Ahojte a držte sa všetky

kajka39
4. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok = neg.
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?
11. CISIELKO *** MT- HEL ** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?

UZ STIMULKY:

12. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. ? * OPU 3.2. ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
13. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. ? * OPU 4.2 ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
14. MAJAJA75 ** BA - GF ** EMB. ? * OPU ?? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 35 ** výsledok ?
15. CUKOTKA *** BA - ISC ** EMB. ? * OPU ?? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 27 ** výsledok ?

- LUKO ******* ??-???* ** v stadiu stimulacie od 5.2 2010 **************** VEK: 30 ** výsledok ?
- GUGINENKA * BA - ISC ** v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne *************** VEK: ?? ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 21tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 33 ** výsledok 21tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 21tt / 1

denis19
5. feb 2010

dobré ránko!!!

kajka co tak dlouho vzhuru???? 🙂
demizon po OPU je bríško zvláštne bolavé, jako po intenzivním cvičení, píchá v nem a nevím co ješte, je oteklé a podobne....tak bud klidná je to normoš stav...jen hodne vody, bílkovin a klidu!!!

všechny zdravím!!!!!

kajka39
5. feb 2010

dobre ranko vsetkym 🙂 🙂 🙂 tak ja len na skok, lebo odchadzam do prace.....
krasny dnik vsetkym prajem
cisielko - ako ? v pohode ket,drzim palceky!!! 🙂
denis-chystala som si do noci nejake veci do prace tak ponocujem a chcela som vlozit este tasb. Posielam ju este raz, s vloz.udajmi mirm

kajka39
5. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
03. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
04. MARIAMARIA * ZAHRA **EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1. ** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok //
06. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
07. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. FIGURKA **** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok //
09. KAJKA ****** MT - HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok = neg.
10. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok ?
11. CISIELKO *** MT- HEL ** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
12. MIRM ****** BA – ISC ** EMB.2 * OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mrazacik ** VEK: 26 ** výsledok ?

UZ STIMULKY:

13. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. ? * OPU 3.2. ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
14. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. ? * OPU 4.2 ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK:29 ** výsledok ?
15. MAJAJA75 ** BA – GF ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 35 ** výsledok ?
16. CUKOTKA *** BA - ISC ** EMB. ? * OPU ? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 27 ** výsledok ?

- LUKO ******* ??-???* ** v stadiu stimulacie od 5.2 2010 **************** VEK: 30 ** výsledok ?
- GUGINENKA * BA - ISC ** v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne ************* VEK: ?? ** výsledok ?

NASE POKROCILE TEHULKY:

1T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 21tt / 1
2T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 33 ** výsledok 21tt / 1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU .???? ** ET: 7.10. ** 1 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 21tt / 1

denis19
5. feb 2010

kajka...ahoj...tak už v plném nasazení a do práce, nedáš si ani malou pauzičku???? no toto..... 😲

kajka...pustíte se do toho ješte jednou? pokud bude skutečne i krev negativní?

brmbolcek
5. feb 2010

Dobr ranko 🙂

FIGURKA- tak to je super HCG 😉 hlavne, ze to tam je 😉 , ja som mala HCG 1760 a vkladali mi jedno 😉 a tiez idem o tyzden na kontrolu , tak sa nemas coho bat 🙂

Demizon- tak u vas su asi spermie tej lepsej kvapity a preto nejdete cez metodu icsi... 😉

Kajka- ma IP aj Minka- ma IP 🙂

KRIVKA- ahoj ako sa citis ??? vidim ze si si uz nahodila tt.., ja sa este bojim.... ja az ked bude srdiecko pocut skor nechcem....

denis19
5. feb 2010

brmbi...ahoj...máš recht..počkej na srdíčko 🙂 a mz ostatné prečo nemáme IP 😀 😀 😀 žertuji 🙂
jak se cítíš? a co tak brzo vzhuru, když jsi doma???

brmbolcek
5. feb 2010

ahoj moja- nemohla som odolat a musela som kukat v tvojom albume satocky 😀 😀 😀 😀 😀 su uzasne , preto tak skoro hore 😀 😀 😀

kajka39
5. feb 2010

denis-ja som oddychovala skoro 12dni, tak uz by sa patrilo ist do prace aspon kuknut..... Krasna fotecka, svedci vam to maminky!! Ja mam presne taku tasku ako ty.. 😀
bublinka kope?? 😉 😉 😉

denis19
5. feb 2010

ale neblázni kvuli šatum jsi si privstala, nejsi ty klasická ženská 😀 😀 😀 😀
já ti v práci s elánem, že jdu pracovat a on nám tu padl server, ne jako na zem,ale jeho životaschopnost nám spadla nekam na dno, tak je tu takový nejaký zvláštní ruch na chodbe....všichni chtejí v pátek makat a nemohou 😀 😀 😀
co dnes plánuješ delat?

kajka39
5. feb 2010

denis mas ip

brmbolcek
5. feb 2010

tak to poznam s tym serverom- ja ked nieco potrebujem v praci cez net objednat a spadne server tak to je hruuuzaaaaaaaaaaa, tak sa riesi telef.

ja idem dnes oprat biele pradlo, pozehlit, idem vytahovat hackovane decky ktore som uhackovala.... 😉 a inak v noci som mala take tlaky v brusku take akoby roztahovanie, ... natahovanie.... co to moze byt ? zeby roztahovanie maternice ci placenty ? inak ma nic neboli az na tie prsia a citim sa fajn aj napriek tomu ze kazdu chvilku dolujem stravu do seba , no sme hladny 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Kajka- IP

minka051
5. feb 2010

Ahojte pekné ránko 🙂
taktuší všetky pekne pracujeme ja som sa už tiež do toho pustila. Dnes budem v práci tak do 13:30 potom ma už berú domov. Syn aj s drahým išli lyžovať no a ja makám. U mňa všetko po starom už ani neviem či aj to je dobre.

denis19
5. feb 2010

kajka...v práci nemohu odpovídat na IP máme to blokované, mohu jen prijímat, odpoved znám,když tak pošli telefon na IP pošlu ti sms 🙂

brmbi....ty tlaky to je úplne v porádku, já to mela nejvíc prvních 10tt a potom to ustálo...tak je to OK 🙂

minka...v práci a chlopi lyžují...ti se teda mají,ale my krehké ženušky to preci samotné v práci nevytrhneme 🙂

minka051
5. feb 2010

denis iné neostáva. No priznám sa dnes ked som mala vyliezt z postele do tej hnusnej zimy tak sa mi strašne nechcelo. 😝 Len iné nezostáva. Ešte aj ten môj múdry šéf sa ma pýta či nebudem mať problém ked som na PN že som v práci. Tak som sa ho opýtala či to za mňa urobí. Pozeral ako puk a už bol radšej ticho. je to taký ťuťmák. 🙂

denis19
5. feb 2010

😀 😀 to byla trefná otázka z tvé strany minka!!!!! ale máš pravdu a co když dorazí kontorla???? nebojíš?

minka051
5. feb 2010

No ešte dnes nedorazí ..Tie papiere robím ja a sebe si na kontrolu radšej nezájdem. 😀 😀 Má to aj svoje výhody. 🙂

denis19
5. feb 2010

Tak to je promakané!!!!!! 😀 Pracuji asi na špatné pozici 😝

minka051
5. feb 2010

No má to aj výhody aj nevýhody 🙂 prečo myslíš že si na špatnej pozicii 🙂

brmbolcek
5. feb 2010

dievcence mozem pit kavu a to nescafe 3v1 na zvysenie tlaku ako som zistila ze je drobec na ceste tak som ju nepila, no momentalne sa to prejavuje v tom ze negrcam ale mavam velmi nizky tlak , vody dost pijem, a stale som slaba ale zjem za sto konou 😀 😀 😀
pocula som ze niekto pije cierne pivo ze mu to pomaha, co mi doporucujete ?

denis19
5. feb 2010

brmbi...klidne si pij i tu kávičku, ničím bublince s tím neuškodíš, já se ptala na to krajka i svého gynekologa....a myslíš, že grckáš z toho, že piješ kafčo? a vubec ty grckáš????? pivko je také fajn a neublíží,ale v malém množství do toho 12tt potom i trochen více mužeš 😀 a to že si slabá se do 12tt vytratí, hurá na tehotenství 😀 😀 😀

brmbolcek
5. feb 2010

denis- chvalabohu negrckam, len bojujem z nizkym tlakom, 😉 tak teda si dnes tu kavu urobim a budem ju vychutnavat v tvojom mene, ze si mi ju tak sladko doporuila 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

mirm
5. feb 2010

dobre ranko
brmbolcek aj ja mam hrozne nizky tlak. Po ET pijem len caro a to nie je ziadny kofein a citim sa hrozne. Tak dnes som si nakombinovala caro a trosku kavy a aky pocit, no fantazia 🙂

brmbolcek
5. feb 2010

tak i ja uz pijem po odporucani 3v1 😀 😀 😀 , denis som si spavila riadny pollitrak aj s mlieckom 😀 😀 😀

a co planujete na vikend ?????

denis19
5. feb 2010

mirm....také jsem vymelnila kafo za caro...ale nedalo se to , bolela mne hlava a nejradeji bych šla spát se slepicema,ale ted si dávám ráno jedno presso a pohoda.....tak klidne si dej kávu, pokud je jedna nikomu to neublíží a hlavne mamince to pomuže 😀
brmbi tak na zdraví... já tu mám ted caro s piškotkama 😀 😀
o víkendu jedem k mojim rodičum a navštívit do domova svokru, ona je na tom zdravotne dosti špatne... ☹ a v decodome se ješte poobhlídnu po nejaké komodičce pro bublinku, sice jsem neco našla i v BB,ale to jen pro jistotu 🙂
a co vy devčata a víkend?

my meli práve poradu a to bylo neco na zvednutí tlaku!!!

dana10
5. feb 2010

Ahojte dievčence.
Denis keď ti dvíhajú tlak hor sa domov a hneď na PN 😀 😀 😀 😀
Minka už budeš čoskoro testovať alebo radšej nie 😉
Figurka ty si nás včera dlho nechala čakať s tým napätím. všetko je OK 🙂 🙂 🙂
Brmb.mne na zač.tehotenstva zle robila káva ale potom ma to prešlo.Niekde odporúčajú že káva vedie k potratom a druhí že máš si dať tak kde je pravda? 😉 Vidím že už nasávaš3v1 😀 😀 😀 ,ja som ju mala včera a zdá sa mi strašne sladká
Aké kávy pijete v tehotenstve babeny a koľko a aké veľké porcie?

denis19
5. feb 2010

ahoj dana.
já piji jednu denne a to nejslabší presso, teda nejméne kávy a nejvíce vody,ale takovou kávu já poju bežne 😀 ptala jsem se na to trí doktoru a nikdo mi ji nazakázal a to mám ted trochu vyšší tlak a to prý mi tak káve nemuže ani zpusobit, tak jsem v klidu a moje mamča pila kafe a jsem tu i s brácho 😀 😀 😀

minka051
5. feb 2010

dana no testovať budem 🙂 víkend to istí 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre