Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajticko
15. feb 2010

obidve 🙂 aj tie čo mrazili mali všetky 8

cukotka
15. feb 2010

romy, tvoje embrijko malo koľko buniek?

kajticko
15. feb 2010

dakujeme romy aj Tebe nech všetko dobre dopadne 🙂

cisielko
15. feb 2010

Denis..tak už pomaličky začínaš najkupkovať, ved už by sa pomaličky patrilo..som zvedavá na kočiarik 😀 ámo, Praha platí ale som to myslela, takže ukončím 1IVF 😉

minka..takže tak 10 dní a ideš si po snehuliačika..to je super..držím palce 😉 ja fajn, už len zajtra Helios a koniec 1IVF..dúfam, že to druhé bude lepšie...a aj ja idem v piatok na víkend na chatu, sa teším, že vypadnem 😀

Cuki..silno držím palce 🙂

Demizon..na 6 deň je skoro..takže žiadne stresy...

Kajtičko..tak traja, no som zvedavá 😀

Alesia..ahoj, si na tom presne ako ja..ja idem tiež na lapraku pred 2IVF ale ešte netuším kedy sa do neho pustím..tak veľa šťastia 😉

Vierka..tak super, gratulujem k dievčine 😀

Romy..a ako si zvládla laparku, je to strašné?

romy01
15. feb 2010

moj drobcek mal 8 buniek

kajticko
15. feb 2010

cisielko ahoj 🙂 tak sa pekne odreaguj a potom znovu na to 😉

čisielko aj ja som mala laparku v juli a nebolo to take hrozne

kajticko
15. feb 2010

oki dievčatá všetkým prajem pekný večer 🙂

romy01
15. feb 2010

ciselko, v podstate ta laparka nie je taka hrozna. Samotny zakrok bol v pohode a aj ked som o nom rok predtym nechcela ani pocut, nakoniec som na to bola aj dost dobre pripravena. No po laparke som to psychycky zvladala len velmi zle. Asi som nejaka precitlivena ale este aj po IVF ku sa mi o laparke snivali blbe veci. Nadupali ma liekmi aby som bola v pohode, problem ale je ze si vsetko pamatam - ako som sa pred salou vyzliekala, ako tam pobehoivalo kopa ludi, ako sme si kecali s anesteziologickou ako ma privazovali. Moc zle to nesiem doteraz. Keby som mohla tak to vratim spat. Mna Gatova varovala, ze v mojom pripade si je ista ze vajcovody su OK a ze je to pre mna zbytocne, no vysledky vtedy naznacovali, ze je vlastne vstko relativne OK a malo by sa zadarit aj prirodzene. No po troch rokoch a neuspesnych IUI som tomu davala nadej - reku co ak predsa su tie vajcovody nejak viac zlepene. No ôaparka nic neobjavila, vsetko bolo OK a teda naozaj zbytocne.
Inak baby ja chapem preco chcete tu laparku - aj ja som si ju sama ziadala, ale pokial nemate vysledky na prirodzene otehotnenie a fakt vazne planujete IVFko, potom je laparka strata casu, zbytocne bolesti, zbytocne nocne mory. V case ked som isla na laparku som o IVFku este nepremyslala no keby som to uz vtedy planovala, na laparku nejdemm. Pre samotne IVF su vajcovody k nicomu

cukotka
16. feb 2010

dobré ránko bojovníčky 🙂

kajka39
16. feb 2010

krasny dnik vsetkym tehulkam aj buducim tehulkam prajem... 🙂

cisielko-ja som bola v decembri na HyCoSy -zistenie priechodnosti vajcovodov ultrazvukom. Robili mi to pod narkozou, bolo to bezbolestne ani som o tom nevedela....laparka je ovela narocnejsia oproti tomu.

cukotka-gratulujem,dufam ze Nemo je tem pravy a silny bojovnicek!!!

denis-co je s tebou? Ty zvyknes zobudzat konika.... 😀 😀

denis19
16. feb 2010

ahoj kajka.....ale dnes jsem se od rána pustila do práce s takovu radostí...a nakonec jsem zjistila, že jsem si vše udela na prd a ted mne už nic nebaví...co ti budu povídat....jinak zdravím celý spolek bojovníček a preji hezký den. 🙂

brmbolcek
16. feb 2010

Denis- ty si teda ine cislo, najprv velka chut a sama radost ze ako to dobre ide 🙂 a nakoniec zistis ze to musis vsetko na novo, 😉 😉 😉 To uz tie materske bynky chce to pohov, uz pracujes za dvoch 😉 😉 😉

ja este doperiem a idem do banky vlozit euricka, vychadzka od 10.00 tak to idem vyuzit , potom skocim do obchodu nech som do 12.00 domka 🙂 🙂 🙂

krivka5
16. feb 2010

dobre ranko!
tak konecne som docitala vcerajsok.som bola u zubarky v PD a vecer ma mnz nepustil k PC.
CUKOTKA...super sprava ze je bambulka v brusku.zahniezdovanie je tak do sest dni myslim tak nech sa ti krasne uhniezdi 😉
denis...nakupovanie je uz v plnom prude,aj ja mam uz chut zacat nieco pre babo kupovat,ale to je este skoro...
kajti...dve babatka to by bolo zlate,aj nam doki najprv vravel ze su urcite dve,ale nasiel len jeden vacok a jedno srdiecko co je tiez supeeeer
ciselko...ja som bola tiez 6 mesiacov pred ivf na laparke ,ale mne to neprislo take hrozne.uspali ma ,vysetrili priechodnost,zobudili a na druhy den som sla domkov.
zato teraz mam obrovsky problem s pletou.ci to robi ten utros,alebo pregnium neviem.mam vela podkoznych vredov na tvari fuj ee, celu tvar mam opuchnutu a aj na chrbate to mam.nikdy som to predtym nemala,iba sem tam pred mm nejaky na brade.uz si to vselicim mastim no sila,dufam ze to prejde. idem si o tom nieco vygooglit...
vierka...tak dalsia baba je tu 🙂

brmbolcek
16. feb 2010

Krivka- vravi sa ze ak mas vyhadzanu plet tak to bude syn ako vysity 😀 😀 😀 uz si na PN ? ako si vcera pochodila u zubara ?

denis19
16. feb 2010

krivka..brmbolcek má pravdu, takové jsou babské reči 😀 ..ale zase ,mne se ted také udela jenen podkožák...tak nevím jestli se karolínka rozhdla zmenit 😀 😀 😀

já mám zubare dnes..tak sjem zvedavá, jde i manže..tak budeme opet o nejaké to euríčko lehčí 😀 😀 dnes se optám i na ten prípravek na zuby už jsem i zapomela název!!!

krivka5
16. feb 2010

brmbolcek...u zubara pohoda ,iba klamen mi brusila a preventivka.nastastie mam nekazive zuby(zatial) 🙂 to moje akne je sila ,davam si z avonu taku mast a teraz neviem ci to neobsahuje nejake skodliviny ,aby to babatku neuskodilo. a od dneska som PN.huraaaa
denis...ja som zase pocula ,ze ked zena ma take problemy bude to baba,lebo bere mamine krasu 🙂 tak neviem,necham sa prekvapit. drzim palce u zubara 😉

brmbolcek
16. feb 2010

DENIS- vola sa to DENTOREPARATOR 😀 😀 😀 😀 a dakujem

potom daj vediet co a ako u zubara a Karolinku si uz nedas bude z nej Karolinka a nie Karol 😒 😠 😠 mi chceme Karolinku a bude to tak 😀 😀 😀

Tak ja letim povesat pradlo a do banky zatim sa drzkajte ked sa vratim ozvem sa pa pa

denis19
16. feb 2010

krivka....ale to , že máš pupáčiky neznamaná, že nejsi krásná 🙂 🙂 a mne všichni vychvalují do nebes a hele v domečku karolínka 🙂 🙂

romy01
16. feb 2010

dobre ranko kocky

brmbolcek nesuhlasim. Hovori sa ze prave dievcatko berie mame krasu, a preto aj je zena vyhadzana bude to dievcatko. U mna to plati - ja mam plet lepsiu ako kedykolvek predtym a cakam chlapca.

denis aj ja mam dnes zubarku - bojim bojim

denis19
16. feb 2010

romy....neboj,jste na ní dva 😀 😀 já si dámjen odstranit zubní kámen a hotovo......nic víc...to bych ani nevydržela...
jak se ti vede?

cisielko
16. feb 2010

Ahojte

Tak ja som už po...ešte o 14h výsledky a mám to za sebou...verím, že 2IVf bude mať lešpí úspech..doki mi pole odporučenie na laparku a potom sa ozvem a dáme stretko..začnú zistivať príčinu môjho neúspechu..testy na toxo vyšli teraz negatívne ale vraj som prekonala toxo v minulosri, tak som len tak čumela..takže začíname pomenšej pause od znova...

Dakujem za názory na laprku..verte mi ja ju už rok odsúvam..ale ja tam musím ísť..musia mi odstrániť vajíčkovod, mám to doporučené dokim, vraj je tam nižšia šanca tehu čo v mojom prépade asi niečo na tom bude..a tiež cystu..tak nech mi to dajú do poriadku..a verte, že sa mi tam nechce 😒

Denis nnajprv s chutou a potom toto 😝

kajka..pod narkozou, čo ja viem tak tento zákrok vraj robia normálne 😕

krivka5
16. feb 2010

romy... mne na pohlavy nezalezi,ale bude to krasne babo,ja sa uz s mojou tvarou ani na ulicu nemozem ukazat.moj muz sa mi len smeje,ze ved to je zlatucke a normalne ked som tehu.ja mam syna doma a veru pri nom som take problemy s pletou nemala...
ciselko...mne robili priechodnost vajcovodov tiez pod narkozou...
deni...zubny kamen je pohodicka a dokonca som platila len dve € co sa mi zda malo...

cukotka
16. feb 2010

...ách jaj, ja už neviem ako si mám ľahnúť 😖

denis19
16. feb 2010

cukotka
no to musíš vydržet holka...co by jsi neudelala pro NEMA 😀 😀 jen hezky ležkaj a nedej se ničím rušit...maximálne nejaký romantikuš film v TV a my 😀

cukotka
16. feb 2010

no denis som v polosede na sedačke, notebook na nohách a inak nič. Nič nerobím 🙂 len myslím na Nema 🙂

denis19
16. feb 2010

tak to má být!!!!!!!

cukotka
16. feb 2010

potrebovala by som vedieť, čo sa to tam u mňa deje 🙂

krivka5
16. feb 2010

cukotka...len nedavno som to iste prezivala aj ja.to bolo teda nekonecne cakanie na dve//. ja som si uz na siedmy den urobila testik a ciarocka sice moc nenapadna tam bola. tvoje embryjko sa krasne vyvyjalo tak sa aj krasne uhniezdi 😉

denis19
16. feb 2010

cukotka...no co asi, NEMO se zakousl do sliznice a hotovo 🙂

cukotka
16. feb 2010

dievačatá ja viem, že stresujem, ale ja sa tak teším 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre