Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sanris
24. feb 2010

denis to máš doma?..lebo mne sa to moc páči taka pec

ale na tej foto máš čierne vlasy preto som vahala či to ty 😀

aj ja čakám na ten kočik 😀

denis19
24. feb 2010

šuo už je tam 🙂

ne na chalupe 🙂 je to fakt super. 🙂

denis19
24. feb 2010

a je to foto moc z dálky..ale nejsou černé 🙂

sanris
24. feb 2010

no super a aky je nazov to je aj vanička ?

denis19
24. feb 2010

je to MUTSY 4 RIDER, vaničku nekupujeme, tu si pujčíme od sestrenice, mela casualplayS4 a vajíčko do auta bude toto 😉

sanris
24. feb 2010

casualplay S4 ten sa mi páči 🙂

ale tento tvoj vidím poprve a je pekný 🙂 idem ho mrknut aj s vaničkou ozaj a bude ti pasovat?

kati73
24. feb 2010

Denis, vyborny vyber, sestra ma taky isty mutsik 4 rider..ale bezovy a sportak hnedy, super ovladatelny..a hlavne kvalitny🙂)

denis19
24. feb 2010

ne, já budu mít tu vaničku i s konstrukcí od ní, jen tam nebude pasovat to vajíčko,ale to ani neplánuji tak používat..takže pohoda, já bych si od ní pujčila i sporťák,ale nemá otáčecí sportovní část v smeru i proti smeru jízdy a to je moje jedna z podmínek 🙂
mrkni na www.aladin.sk
nebo www.malvik.sk

kati73
24. feb 2010

da sa tam vlozit vanicka z casual?? tieto dva kociky su aj moje favority..🙂)

denis19
24. feb 2010

nedá....proto mám i konstrukci z casualu 🙂

tak to se poptám a je to v pohode i v terénu, myslím jako sidlíšte,kde je to sama jama, či lesík???? neboť nikoho neznám,kdo má tento kočárek 🙂

kati73
24. feb 2010

mala ma iba 4 mesiace, takze zatial su velmi spokojni, byvaju v BA...takze je zatial skusany len tam. Ma ho aj kamoska ,ale iny podvozok,,Urban rider a tiez si ho velmi chvali, ale 4 rider je este lepsi..vyskusala som aj ja🙂)

kajka39
24. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

V STIMULACI r.2010

09. CUKOTKA ** BA - ISC ** EMB. 1 * OPU 12.2.** ET: 15.2. ** 0 mrazacik ** VEK 27 ** výsledok ?
10. GUGINENKA * BA -ISC ** EMB. 2 * OPU 13.2.** ET: 16.2 ** 0 mrazacik ** VEK: ?? ** výsledok ?
11. MAJAJA75 ** BA - GF ** EMB. ? * OPU ? ??? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK 35 ** výsledok ?
12. LUKO ***** BA - GF ** EMB. ? * OPU ? ??? ** ET: ???? ** ? mrazacik ** VEK: 30 ** výsledok ?

NOVE TEHULKY po IVF r.2010

04.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok 9tt/1
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1.** 0 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 9tt/1
06. MARIAMARIA * ZAHRA ** EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1.** 1 mrazacik ** VEK. ?? ** výsledok //
07. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1 ** 1 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok //
08. KAJTICKO *** BA - ISC**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 7 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok 7tt /2
09. FIGURKA *** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 0 mrazacik ** VEK: 37 ** výsledok 7tt/1
10. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 03.2. ** ET: 8.2. ** 0 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok //
11. SANRIS *** MT -HEL ** EMB. 1 * OPU 08.2. ** ET: 13.2. ** 4 mrazacik ** VEK 35 ** výsledok //

NASE POKROCILE TEHULKY po IVF r.2009

1T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mrazacik ** VEK: 33 ** výsledok 23tt /1
2T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok 23tt /1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU 2.10. ** ET: 8.10. ** 3 mrazacik ** VEK: 32 ** výsledok 23tt /1

PO IVF r.2010 - NEGATIVNE

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 1 mrazacik ** VEK: 38 ** výsledok = neg.
02. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok = neg.
03. KAJKA ***** MT- HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mrazacik ** VEK: 39 ** výsledok = neg.
04. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mrazacik ** VEK: 43 ** výsledok = neg.
05. MIRM ****** BA - ISC ** EMB.2,* OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mrazacik ** VEK: 26 ** výsledok = neg.
06. CISIELKO *** MT- HEL** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mrazacik ** VEK: 29 ** výsledok = neg.
07. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 04.2 ** ET: 09.2. ** 9 mrazacik ** VEK:29 ** výsledok = neg.

denis19
24. feb 2010

no tak to jsem ráda, my do nedávna meli urban ridera,ale já si ho potom zkusila a zdál se mi v nekdterých okamžicích náročný na obsluhu...tak jsem zvolili 4 ridera....tak se na nej teším.....

kajka...nemám,ale smekám klobouk...super informátor jsi, nejsi náhodou IT????

leoni1503
24. feb 2010

kajka39 a na mna si zabudla? ☹

leoni1503
24. feb 2010

sa doplnam, mozem? 🙂
leoni1503 BA - ISC**EMB.2, * OPU 6.2. ** ET: 9.2.** 0 mrazacik ** VEK: 28 ** výsledok pozitivne hcg z krvi
nejak tak? 🙂

kajka39
24. feb 2010

leoni- uz som ta tam dopisala, ale poslem aktualnu tabulku az zajtra. Niekedy nestiham vsetky registrovat, nie som na konikovi stale, tak preto..... babulky musite pisat IP ak chcete doplnit udaje, istota je istota. 😀

Denis... co nemas?? jéjjjjjjjjjjj ty s romi ste uz 24tt , no ved vravim nestííííííham 😀 😀 😀

kajka39
24. feb 2010

leoni a sanris - GRATULUJEM k // 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂
Vsetkym dobru noc!

brmbolcek
25. feb 2010

🙂 🙂 🙂 KUK 🙂 🙂 🙂

denis19
25. feb 2010

No KUK a kde jsi se včera potulovala?????? 🙂

brmbolcek
25. feb 2010

Denis- ja som sa ta tak bala...... ☹ ☹ ☹ ☹

kajka39
25. feb 2010

Ahojte, krasne ranko a pekny dnik vsetkyxm prajem.... 🙂 🙂 🙂

denis19
25. feb 2010

ahoj kajka...i u vás pod tatrami vyhráváme hokej 😀 😀 😀

brmbolcek...a čeho jsi se bála....?

kajka39
25. feb 2010

denis- neviem, hokej nepozeram,som mimo.... Akurat som vychystana na lyzovacku., idem na Roháče - Spálená dolina polyzovat. Troska zmena. Tak papapa dievcata!!! 🙂 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
25. feb 2010

kajka- zdravim ta , ako v praci ? uz si niekoho zohnala ?

Denis, ze som slubila dat album a este neni hotovy mm nestiha.... vcera bol v Banskej B. na porade..., tak ma to mrzi, ze som slubila a nedodrzala..... tak som sa vcera bala prist , ale dnes som uz nevydrzala ..... 😉

kajka39
25. feb 2010

brmbolcek- ahojko, v praci ok, ale ja som nikoho nezhanala. Asi si to mylis s krivkou, ona hlada za seba nahradu do prace... 😀 😀 😀 Ty ako, uz ti je lepsie??
Pre dnesok sa lucim, mozno vecer nakuknem........ 😉

denis19
25. feb 2010

kajka...tak nakukni..budeme rádi...

brmbolcek...neblázni.....dyť to je normálka......tak manžel byl u nás na porade? tak to mu i krásne vyšlo počasí a co delá pokud to není tajemství????a mrkni do mého alba...mám tam kočárek.... 🙂 🙂

brmbolcek
25. feb 2010

Kajka- zelame krasnu lyzovacku 🙂 🙂 🙂

Denis - ten kocik som skor kukla nez som tu napisla , este som nikde taky zaujimavy nevidela, podla foto vyzera byt dost vysoky , aspon sa nemusite krcit 😉 😉 😉 velmi pekna farba uz teraz hovorim, ze sa Karolinke bude pacit 🙂 🙂 🙂 a manzel , vcera bolo u vas nadherne pocasie, chcela som sa s nim zviest ale poradoval cely den a ja som bola u zubarky .... a potom som behala s mamcou po meste ze si kupim tehu gate ale marne nikde nic, nemali vsetko take rifle a ja nechcem rifle. Ono je to tazke ja mam velkost 36-38 a stale som si drzala taku velkost a teraz nemozem zapnut zips .... skusala som aj normalne ale zase sed bol kratky 😒 😒 😒, tak som si povedala ze nakoniec budem chodit s holou ritkou 😀 😀 😀 Mamca mi kupila peknu halenku na leto , taku pistaciovu zelenkavu , no ved sa aj toho leta trosku desim tie horucavy , upeky ale akosi zvladneme 😀 😀 😀 a manzel veli v jednej firme..... tak ma toho momentalne dost same porady BB, Blava,Praha atd..... no som rada ze ho mam cez vikend doma 😉 😉 😉 kazdy den sa modlim aby sa vratil z cesty stastlivo domov 😉 😉 😉

dievcence mne ostalo este to pero na puregon, mam ho vratit do heliku ja by som rada, ale je tam este aj ampulka puregonu v nom a este mam aj diferelinne komplet nove , vezmu mi to v lekarni nazad ci to mam setko odovzdat do heliku ???? poradte mi ak viete co s tym treba ...., dakujeme,

denis19
25. feb 2010

brmbolcek...
v lékárne to vezmou zpet,ale penízky nevrátí, to je normální.....ale pero si nech, co když časem pujdeš do dalšího IVF na sourozence???? 🙂

a co se týše tehuhu vecí...no je to tak, že minimálne jedny kalhoty potrebuješ a je lepší mít origoš tehuhu...než vetší normální a dávej si pozor,aby jsi se ve svých vecech zbytečne neztahovala...není to dobré pro miminko....my jsem byly s Romy ti v BB v jedné prodejne a meli moc hezké kalhoty....takový príjmený materiál na jaro a léto a stály určo do 30€ a meli i krásné blúzy.....já ráda nosím šaty...tak jsem si koupila troje šaty a ty klído mužu nosit i po porodu a po kamarádce mám na léto bíllé tehuhu kalhoty a hotovo.....zkus mrknout na tu stránku www.buducamamicka.sk má tam celkem fajn výber ženská a u nás v BB má i obchod, tak jsem si na začátku tehuhu koupila jedny kalhoty a josu super. 🙂

brmbolcek
25. feb 2010

denis- ved nad tym som i ja rozmyslala, len ono to ma urcitu trvanlivost..... ty brdo to myslis ze ked by som tam prisla a vratim lieky , tak oni mi povedia dakujeme velmipekne a peniazky nevratia ? hm... nemam slov, ved som i ja za ne zaplatila, ale no co z ved mam to pocom tak dlho bazim maleho brmbolca 😉 😉 😉

...aj mamina mi tak vravi, nestahuj sa neni to dobre, akoby som ju pocula ked ta citam 😀 😀 😀 preto chodim v rozopnutom zipse az sa hanbim 😔 😔 😔 , idem kuknut tu starnku.... a mozno sa aj zveziem k vam do BB s mm a omrknem co tam mate dobreho 🙂 🙂 🙂 , dakujem

denis19
25. feb 2010

no to víš..já mám rozumy od maminky a sestrenic,které mne hned za vše spucují 🙂

no a s tema lékama je to tak ..co už,ale je tu téma mám/nemám léky na IVF...a možná by nekomu pomohly....
a pokud dorayíš do BB tak dej vedet,holka jedna.... 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre