Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
25. sep 2009

soni to s tou cystou moze byt problem, zalezi o aky typ cysty ide. Ak by islo o folikularnu cystu, tu by ti zrejme najskor odsali a az potom zacnes s celym kolotocom. Ak by islo o nieco vaznejsie tak neviem, zrejme by ti to najskor liecili, lebo cysta moze branit rastu folikulom. Inak sa divim ze ta poslali na iVF ked mas tu cystu. Ale neboj ta schvalena ziadost by mala mat platnost az rok, takze aj ked nepojdes do IVFka hned nemala by ti prepadnut. O tych problemoch pri cyste viem, lebo som cystu mala a dost som o tom pocitala. ALe este raz hovorim, zalezi od typu cysty.
Co sa tyka tej ziadosti - znamena to ze ti preplatia 1 pokus, ak ti to nevyjde, na dalsi pokus musis zas dat ziadost. Inak aj ked ti to preplacaju, celkovo sa doplaca cca 1000 EUR ako pisala denis - rozne konzultacie, lieky a pod

weronika to je hrozne, bozhe kolko sa natrapime a nakoniec taketo nieco - to je smutné, drzím ti palceky aby sa ti to teraz podarilo bez komplikacii

soni1
25. sep 2009

Kajka a ako by som ju mala poriešiť?
Ja som bola totiž na laparke a vraj som nemala žiadne cysty a keď som išla do BA do centra tak bum, doki hneď zbadal cystu

weronika131
25. sep 2009

romy
dakujem, je to mile........napodobne
Najhorsie je, ze ak ide o niekoho ineho, vzdy sa snazim poradit a ukludnit danu osobu, ale ak ide o moje problemi, strasne sa bojim a stresujem, vtedy ide zdravy rozum bokom

denis19
25. sep 2009

KET - kryoembryotransfer, transfer zmrazených bambulek(embryií), delá se po neúspešném ET a není na nej tak dlouho hormonální príprava a dá se delat temer hned po ET,jak si určíš sama

kajka39
25. sep 2009

soni-to ja neviem, musis sa poradit s lekarom, tak ako pisala romy najskor musia zistit o aku cystu ide a co sa s tym da robit... najlepsie ak by sa dala odstranit. Ale najlepsie to vyssie popisala romy. 🙂 🙂

denis19
25. sep 2009

Kajka, ano ,kolik si dáváš pokusu IVF, je mi jasné , že jeden a ten výjde 😀 ,ale kdyby neco?

romy01
25. sep 2009

tp je fakt ze sa tu povzbudzujeme, ja myslim ze to treba, samozrejme ze to vyjst nemusi a moze to mat milion pricin, ale co ked nie teraz tak neskor, ved dnes je medicina tak daleko ze uz otehotnela v amerike aj 70 rocna babka- tak ked ona tak aj ja 😀 😀 😀

weronika131
25. sep 2009

denis
dakujem za vysvetlenie.....znova som o nieco mudrejsia
A co ty, spoliehas sa, ze to vyjde hned na prvy pokus, alebo si pesimistickejsia???

denis19
25. sep 2009

Tak devčata,preji vám všem krásné sny, hezké sobotní ráno a brzy naprečtenou.
Jdu se svlait k TV,trochu si pokazit oči a náladu z toho, že určite tam nic nebudou dávat a skončím v posteli s knížkou, také dobrá predstava. Jen nechápum proč to tak neudelám hned a mám o starost méne?????

kajka39
25. sep 2009

denis- zatial ten jeden a uspesny!! co bude potom budeme riesit ked to bude aktualne. Ja po transfere asi vycestujem mimo SR, tak budem myslienkami uplne inde. Myslim, ze to bude pre mna najlepsie ak by mi to aj casovo tak vyslo. Aspon sa nebudem pozorovat a vsetko na sebe kontrolovat, lebo nebude nato dostatok volneho casu. A potom sa uvidi, verim na dobry koniec moj aj vsetkych vas, ved sanca je neporovnatelne vyssia ako prirodzene t.j. // 🙂 🙂 🙂

denis19
25. sep 2009

Romy, ANO!!!!!! presne.
Weronika,
ano , verím v první pokus,musím!!!!!Ale tam vzadu v hlave jsem pripravena i na opačnou alternativu,aleverím, že muj andel strážný to zarídí v prospech všech!

denis19
25. sep 2009

Kajka,
souhlasím s Tebou až na to vycestování 🙂
Medicína je tak daleko , že pred rokem nebyly nektré léky a postupy bežné, tak si nestežujme a verme ve vedu!!!!
A prirozene???to bych neotehotnela nikdy, jak mi rekl krajko! ikdyž človek míní a vesmír mení!!!!!!

romy01
25. sep 2009

babenky aj ja uz budem koncit, idem sa venovat mm - 😀 😀 😀 prajem pekný víkend a urcite sem nakuknem aj zajtra a aj v nedelu.

papa babulienky

denis19
25. sep 2009

Romy, dejte vedet s Kajkou,jk jste dopadli i na IP,když tak!!!!
Držím palec a hezký večer a pozdrav manžela.
Ješte ti posílám jednu otázku na IP.

weronika131
25. sep 2009

denis
ja si dost casto zase opakujem, ze som predsa zdrava,mlada a silna, jedno sa nam uz podarilo a jedine co potrebujeme je dostat ho len na spravne miesto

soni1
25. sep 2009

No dúfam, že doktor vie, čo robí, spolieham sa na neho. Keď mi to už navrhol, tak to celé podstúpim.

denis19
25. sep 2009

Soni, to je pro mne nejschudnejší cesta,oddat se doktorovi, když jsem se už pro to rozhodla!!!!
Weronika,
dobrá teorie, mám ji podobnou,jsem no mlada????,ale zdravá, silná, nikdy žádné komplikace ženské, tak proč by to nemelo vyjít!

weronika131
25. sep 2009

denis
mame pravdu, podarilo sa to aj v horsich pripadoch......
proste ho tam len potrebujem dostat a ja si ho uz vynosim a len dufam, ze bez problemov.........

weronika131
25. sep 2009

denis
budem pomalicky koncit, ale bolo tu fajn, takze urcite sa este niekedy vratim..........
Dakujem za pomoc a rady....Dobru noc

cukotka
25. sep 2009

ahojte dievčatá 😉 tuším v poslednej dobe sa pripojím, keď tu už žiadna z Vás nie je ☹

cukotka
25. sep 2009

niekto chcel poradiť ohľadom nejakého centra v BA, takže ja a Kajticko chodíme do ISCARE, zatiaľ všetko v pohode

zdeja
25. sep 2009

cukotka- ahoj hviezdicka 😅

cukotka
25. sep 2009

jeeeeeeeeee zdeja, tak gratulujem, takže je dosť možné že budeš mať dvojžĺtko? 🙂

zdeja
25. sep 2009

no je to dost mozne a dufam ze to bude tak
doki mal same dvojicky a trojicky odfotene .....sem tam jedno babo 😅

cukotka
25. sep 2009

budeš si robiť test?

zdeja
25. sep 2009

no neviem spominala som to polovicke , len sa smial ci neviem pockat ....
este neviem ale laka ma to 😵

zdeja
25. sep 2009

idem ja do hajan ...pekny vecer 😵

cukotka
25. sep 2009

pekný večer

denis19
26. sep 2009

Dobré ráno snažilky!!!!
Tak jsem tu s plným nosem a kýcháníma,ale bez terplot!
Zdeja držím palce vám všem!!!!

minka051
26. sep 2009

Dobré ráno všetkým 🙂 🙂
denis aj ty chodíš do Heliosu?

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre