Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

romy01
13. nov 2009

martinka gratulujem, to je pekne cislo.
denis aj mne prid, ja mam bordel ako po vybuchu.
Vierka vsetky baby sa tu zhoddli ze mas od neho odist, tak posluchni kamosky, ved sme na jednej lodi

denis19
13. nov 2009

no jen já tu mela chlapi co nám delali nový internet, tak si to umíš predstavit!!!!

denis19
13. nov 2009

Romy, no už nezvládnu další domácnost, já fakt nevím co budu delat za šest mesícu, když ted mi delá trípokoják problén
Vierka a hledej nového gyndare, já svého také vymenila!

romy01
13. nov 2009

denis mi hovor, ja normalne sedim cele dni doma a nic nestiham

cisielko
13. nov 2009

Denis..to chce pani do domácnosti 😀

viera6
13. nov 2009

Denis, ale inak aj k nam by si mohla prist naš by si mala skorej ako ten tvoj byt 😅 😅
No ja to mam podobne a toho žehlenia ani nevravim.
Dievčata budem nad tim uvažovat.

romy01
13. nov 2009

baby zapla som zehlicku - potrebujem aspon trosku znizit tu kopu, lebo som zase prala a uz teraz sa kopa dotyka okna

cisielko
13. nov 2009

Romy..tak aj ty tak strašne rada žehlíš ako ja? a ešte aj vysávanie blé
Vierka..je to len a len na tebe ako sa rozhodneš, raidne si to zváž a pál od neho preč

😅

romy01
13. nov 2009

hehehehehehe ciselko to si pekne napisala vierke - ze sa ma sama rozhodnut odist od neho - si zlata
a to vysavanie to tiez nemusim

viera6
13. nov 2009

😅 😅 😅 ste fakt zlate baby

romy01
13. nov 2009

vierka na to sme tu 🙂

cisielko
13. nov 2009

pRENSE TAK..sme tu keď je dobre ale aj keď je zle 😀 😀 😀 😀 jáj keby som bola bohatá tak neviem čo by som doma robila ale určite neriadila..ale atsrala by som sa o kpou zvierat a možno by som aj varila..no tak už mi chýbajú len tie peniaze a môžem ísť nato yiyi

denis19
13. nov 2009

cisielko super plán, jen jak prijít k veléku balíku euríku, ješte vymysli😀
holky, teda já nevím co furt žehlíte. já nemám co žehlit.......a to peru skoro jako kdybychom už meli bublinku na svete 😲 já vytáhnu žehličku tak jednoumožná dvakrát za mesíc a po pár minutkách není co žehlit. 😕

romy01
13. nov 2009

denis ved aj ja zhehlim tak raz, dva razy za mesiac ale potom je to na 4 hodiny 😝

denis19
13. nov 2009

á tak to u násnéééé, je to tak na 15min 😀
když já nemám co žehlit,mnž košile nenosí a tak není co

romy01
13. nov 2009

no kocky mm uz veceria a ideme asi do lidlu, tak sa mi pekne mavajte, prajem pekny piatkovy vecer 😀

miminap
13. nov 2009

ahojte.prisla som aspon pozdravit a dociitat.

dana10
14. nov 2009

Ahojte dobré ráno je 9 hod, to tu ešte nikto není 😀 😀
Vierka ten dr.ak je múdry a má rozum, vidí že všetko robíte preto aby si bola tehotná čo to stálo síl aby sa to podarilo a ešte to bábo aj donosiť, tak by malo byť v jeho záujme Ti pomôcť čo najlepšie.No on je asi magor a nezažil to na vlastnej koži a nevie to pochopiť.Ja som tiež od 5.1.2009 na PN a nechá ma až do konca roka chce mi proste pomôcť.Ak by som dovtedy nebola tehotná pôjdem do roboty a keď otehotniem tak zas na PN.Ja keď si vyčerpám tých 52 týždňov PN, môžem byť potom PN,ale nedostanem žiadne koruny.To sú zákony 😠 😠.Musela by som prerobiť 26 týždňov.Kašlem na peniaze boli aj budú, veď túžba bábätka je sto krát väčšia a v mojom prípade aj prvoradá.
Martinkasman, držím palce 🙂 😉
Baby zabudla som mám schválenú žiadosť na IVF a poslali ju už do Helíku , tak budúci týždeň je tam 🙂 🙂 🙂

denis19
14. nov 2009

Bré ránko devčeta, naše diskuze nejak vázne, v pt večr tu už nikdo není a ráno v devet tu ješte nikdo není!!!!Teda tehulky, jste lenošné 😀
Že neuveríte co varím 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no segedín preci!!!!!! Romy, všechny jsi nás tu zmagorila 😅 !!!!!
no a co plánujete s touto hezkou sobotou??????
Dana, ty jsi už tak dlouho na PN????? Máš muj obdiv........ 🙂

kajticko
14. nov 2009

bré ránko 🙂 denis a ja kapustu knedlu a pečené mäsko 😝 byby ja chcem byť už PN 😉 😉 a budema j rok chcem si to vychutnávať vo štvrtok idem k lekárovi ,ale pichať začínam cca 24.-25 .11 chcem byť hned PN.v robote su n a to pripravený tak už len od lekára záleži 😒

denis19
14. nov 2009

ahoj kajti!!!!
myslím, že když rekneš v CARu, že chceš být od začátku stimulky doma, že máš jen trochu náročnejší práci, tak te doma bez problému nechají!!!! A je to fakt lepší být doma v klidu jen pod stresem milovaného 😀 😀
a jaký máš protokol, jdeš hned na včeličky, či bereš i jako my nejaké tabletkypred tím?

kajticko
14. nov 2009

to im hned poviem, lebo si to chcem užívať celé od začiatku. nestojí mi nič za to ,aby som o to prišla. 19.11 idem k lekárovi pýtal sa kedy mám ms tú mám 24.-25.11 povedal,že super to stíhame do vtedy si ma pripravý tak že asi od 19 do 24 mi dá asi neaké tabletky a potom picháme neviem aký je to protokol. 😉

kajticko
14. nov 2009

a ty sa ako cítiš???? toto budu fakt viiiaaaaaaaanoce šalalalalalallll 😀

denis19
14. nov 2009

kajti, tak to je asi dlouhý protokol,jako jsem mely my s Romy a Vierkou, ten se mi zdá výborný a spolehlivý....dyť jsme všechny tri tehul 😀 😀 😀 tak budeš od 19/11 doma, super.....je fajn , že se tešíš.....to je výborné, mne už asi roste klasické tehul bríško, jak se tak sleduji v zrcadle, mnž si to zatím menyslí, stále mne vydí jako pred tím,ale to je jen dobre..... 🙂

denis19
14. nov 2009

cítím se supe, jen mi nedelá dobre cukr, tak nejím sladké,ale jinak pohodička,klídeček, acidko 😀 😀 😀

kajticko
14. nov 2009

no super teším sa ,že sa Vám to krásne udrťalo všetkým dúfam na na vianoce bude viacej 😉 krajšie vianoce som si ani nevedela predstaviť. zato ten moj mi vypočítal,že ked sa to podarí je to september a to má on narodeninyy. po tých všetkých sklamaniach myslím,že uveríme tomu až ked mi bude bruško rásť.

denis19
14. nov 2009

Kajti, je nutno verit a jen verit, mne ani jednou nenapdlo, když jsem se rozhodla pro IVF, že to nevyjdea zbytečne nečti nijaké statistiky a témata, kde to holkám nevyšlo!!!!! Je nutno verit ve vánoční dáreček a i to ,že se bublinka narodí na narodkymilého, nám to zase skoro vychází na mé narodky 😲 takže jistá dávka osudu tam je!!! 😀 kdy se narodil mnž? muj je také september....

kajticko
14. nov 2009

08.09.1979 jé tiež je panna moj muž je tažká povaha

denis19
14. nov 2009

mo muj je 02/09/1970, panna a je to vskutku težká povaha, také má takové prizpusobovací problémy na zmeny, nebo to je jen specifikum mého milovaného????

viera6
14. nov 2009

Ahojte dievčata prajem peknu sobotu
danka niekto musi byt mudrejši ako je on sam a hlavne doležity.
Takže zas varime segedin ten som varila pred dvoma tyžnami ja idem asi na kyslo.
kajtičo treba len a len verit ako piše denis.
denis inak ani ja moc sladke nemusim ale zato mi idu na chut džusi ananasove alebo mangove.

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre