Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
6. júl 2010

@denis19- teda to ma inu vydrz nasa Karolinka 🙂 🙂 🙂 ved hladna nemoze byt , ma vsetko co jej mozes dat hm... asi nema svoj den 😉 😉 😉 zajtra uz bude dufam lepsie a tuto noc sa karolinka este zobudi tak Dva krat a bude poslusna 🙂 🙂 🙂

ahoj@cisielko- ako sa mas ? co mas nove ?

kajticko
7. júl 2010

ahojte kočky všetkým prajem veľa šťastíčka 😉

vierka gratulujem!!!!!!!!!

brmbolček vypadá to tak ,že sme na rade 😀 😀 ja mám síce termín 12.okt ,ale pri dvojičkách si myslím ,že to bude skôr.

denis dúfam ,že si to teraz všetko krásne užívaš aj ja sa na to už teším 🙂

cisielko
7. júl 2010

@brmbolcek ahoj..mám sa fajn..minulý týždeň som bola v centre z výsledkami z lapraky a tak ideme do 2IVF po lete..žiaodsť spísaná, teraz sa čaká ale ja si chcem užiť leto takže až potom sa pôjde nato...al etebe sa to už tiež kráti..ako sa cítiš?

Kajtičko..dávno som tu aj teba nevidela..ako sa máš?

krivka5
7. júl 2010

dobry den 🙂

@brmbolcek tak maskrty asi nie, musim si udrzat vahu aby nerastla. dala som si zaväzok ze neprekrocim 90kg 🙂
vierka...velka gratulacia k Sarinke 🙂 🙂 🙂 prajem vela zdravicka a kopec radosti 🙂
@denis19 tak Karolinka si chce obratit den s nocou potvorka 🙂 ten moj maly asi bude taky isty,cez den ani neviem ze ho mam v brusku a v noci zacne kopkat o dusu 😀

denis19
7. júl 2010

ahoj kajtičko...jsem ráda, že se ukážeš a žte dobre a už mi rekneš co to čekáte???

denis19
7. júl 2010

@krivka5 no nevím oč jí jde,ale ted spinká a spinkala i celou noc a ted se zase obávám ,aby nebyla spavá...no proste matka magor!!!!

krivka5
7. júl 2010

@denis19 asi sa jej dobre spinka, ked neni taka horucava 🙂 a aj mliecko uz ma poriadne,tak je aj dobre napapkana 🙂

@kajticko nooo,aj ja som zvedava co mas v brusku 🙂

kajticko
7. júl 2010

noo dievčence rada by som Vám too povedala ,ale stále vieme len to jedno a to je chlapec to druhé sa nám stále skováva . Dr mi tvrdí,že baby sa zvyknú takto skovávať tak stále dúfam,že to tak bude 🙂 ako pozerám tiež nás tam bude potom dosť naraz čo budeme rodiť 😉

kajticko
7. júl 2010

najblížší UTZ mám 19 tého tak dúfam,že to už uvidí dr.

brmbolcek
7. júl 2010

no ahojte hviezdicky 🙂 🙂 🙂

@kajticko- u teba to bude urcite skor, drobcom sa bude chciet na svet skor ale ved to neva 🙂 🙂 🙂 uz aby to bolo 😀 😀 😀

@cisielko- tak to je fajn, ze su vsetky testy porobene ale aj ziadost spisana, teraz uz veruze naozaj treba uzivat si leto aby sa telo pripravilo do dalsieho a uspesneho boja 😉 😉 😉 Planujete aj nejaku dovolenku ?
Ja sa mam fajn, a kratit sa to veru krati ani nestacim sledovat tie tehu tt 🙂 🙂 🙂

@krivka5- tak zajtra mas poradnu, som zvedava ako pochodis , potom daj vediet ja idem 14.7 na poradu a tento mesiac mame posledne sono teda aspon to tak mam ja pisane v tehu knizke , mne to vychadza na 21.7 a ty si ako na tom ?

@denis19- tak malicka je spachtosko, ale ved ziaden magor s teba nie je , Karolinka je este malicka tak spanok jej pomoze rast a vsetko co s tym suvisi 😉 😉 😉 je to este mimino ktore si vyzaduje viac spanku ako mi tak jej dopraj a tych par nocnych urcite este zvladnes 😀 😀 😀 pockaj ked budu rast zubky 🙂 🙂 🙂

denis19
7. júl 2010

@brmbolcek....jen ona to má každý den jinak a já potom nevím co a jak 🙂 ale to v dobrém, je mi jasné, že kdyžvčera nespala skoro nic behem dne, že je dnes jetá a musí to dohnat, jako my po flámu 🙂

kajticko
7. júl 2010

denis myslím ,že to bude dlhšiu dobu tak ,že sa to bude stále meniť kým prídeme na neaký režím 😉

denis19
7. júl 2010

kajti..tak dík,ale je mi to jasné 😀 že ted si nenaplánuji den na minutu presne🙂

brmbolcek
7. júl 2010

@denis19- presne tak, ved ty sa uz malej prisposobis a tolkym flamovackam nebudes mat probleeeeeeeeem 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krivka5
7. júl 2010

@brmbolcek uvidim zajtra co dokina povie, kedy mam ist na to posledne sono 🙂 uz sme dlho na ziadnom sone neboli, tak sa strasne tesim a chcem aj vediet ci je drobcek v pohode a rastie konecne rychlejsie 🙂

denis19
7. júl 2010

@brmbolcek jasan 🙂 jdu zadítkem...mejte se zatím 😀

kajticko
7. júl 2010

kočky prajem všetkým krásny dník 🙂 idem nakúpiť

krivka5
7. júl 2010

no denis, vierka a romy uz maju odrodene, 🙂 som zvedava ktora z nas oktobroviek pojde prva 🙂

brmbolcek
7. júl 2010

@krivka5- toto mame pisane ako posledne sono v poslednom trimestri..... a potom budeme asi absolvovat tie pasy ku koncu tehuhu..... no a v heliku si mozme dat este jedno sono 😉 😉 😉
Krivka, veruze to som aj ja zvedava ako nam tie terminy este poposuvaju podla tohoto posledneho sona.....

... ja sa s vami lucim bezim na obed a idemem pokupit nejake veci do domceku ako je bateria na bidet atd.... 🙂 🙂 🙂

krivka5
7. júl 2010

@brmbolcek tak pekny dnik 🙂

mirka7582
7. júl 2010

😀 ahojte

zuzana_18
7. júl 2010

Ahojte baby.mám prosbičku-kúpila som si femibion 800-kyselinu listovú.Môžem to smelo užívať?Aj s utrogestanom?
Sa bojím,chápete.. Ďakujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem.

figurka.m
7. júl 2010

ahojte kocky 😀

vierka gratulujem k narodeniu Sarinky, prajem vela zdravicka vam obom 😉

takze baby oktobrovky sme pomaly na rade 😀 tesite sa?

majaja75
7. júl 2010

@zuzana_18 ahoj, ja som femibion brala pred otehotnením asi 2 mesiace a aj počas tehu. Na začiatku len to balenie do 3 mesiacov a neskôr som si kupila to po 3 mesiaci. doki mi teraz odporučil
pregnyl

figurka.m
7. júl 2010

@zuzana_18 kludne ju uzivaj 😉

kajka39
7. júl 2010

Ahojte vsetky tehulky, a maminky zdravim vas po dlhom case!!! Uz sa to tu rozsypalo riadne 😀 😀 😀
Cerstvym maminkam gratulujem k babätkam, nech z nich mate len a len radost🙂 🙂 🙂 denis, romi, vierka..... 🙂 🙂 🙂
Ostatnym tehulkam prajem, nech vam to v lete rychle ubehne a potom sup,sup s kociarikmi na prechadzku.... 😉 😉 😉

cukotka
7. júl 2010

ahojte 🙂 všetky Vás pozdravujem a Vieročke Tebe a Sárinke želám všetko len to najlepšie 😉

majaja75
7. júl 2010

@cukotka ahoj a už vieš čo čakáte? Alebo ešte stále je to Nemo?

cukotka
7. júl 2010

ahoj, no jasné viem, už som to tu písala. Vraj to bude baba, takže nebude to Nemo 🙂 ale Nela 🙂

majaja75
7. júl 2010

@cukotka gratulujem k dievčatku

zuzana_18
8. júl 2010

Dobbré ránko babule,tak ďakujem pekne za rady,už som sa do ňho(femibion)pustila.Krásny deň všetkým a ešte raz diki moc. 🙂

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre