Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cisielko
20. nov 2009

Ránečko, tehulky, nethulky 😀

Wodanka, Kajtičko...netrpezlivo čakám na správičky..držte sa a dajte vedieť ako ste dopadli 😀 😀 😀 😀

Denis, Romy, Vierka..pusám brušká 😀 😀 😀

Kati...ako, ja už pijem 2 pol liter 😀 😀 😀

afrika
20. nov 2009

ahojky. čísielko ty picháš tiež injekcie, že?

afrika
20. nov 2009

ja som dnes pichla tretiu dávku Gonalu 75 jednotiek. zatiaľ sa mám celkom dobre-brucho nebolí. vody vypijem cca 5 litrov 🙄 , ale zatiaľ mi chutí. ty to ako prežívaš?

katti77
20. nov 2009

dobré ránko babulky
cisielko ja som ešte nevipila ani 0,5l, musím ťa dobehnúť
včera inekcia pichnutá super 🙂

cisielko
20. nov 2009

Afrika...ahoj 😀 😀 veru pichám diphereline dnes ide byť 8 včeilka a v ponelok idem na prvé sono a krvičku do Helíkua pravdepodobne v pondeok už začnem pichať aj Menopur 😝 ja som včera vypila hádam aj 6L vody...aj Katka pichá, je 4 dni pomne tak sa poslu snžíme bezpečne všetko prežiť..ja som ok, ešte ma nič nebolí 😀 a teba kto úpichá Afrika?

Katka..no tak makaj a pi..ja som si včea večer čoto prečítala o hyperstimuláku, tak poviem vám byť na lôžku v nemke atrpieť bolesžami tak to neprosím..takže pijem ako besná aby sa mi niečo také nestalo 😅 takže všetky čo nepijete okamžite začnite!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! aj moja včelička bola včera super, ako keby ani nebola,...nič nebolelo ani neštípalo.. 😀

afrika
20. nov 2009

ja to pichám sama, kedy máš dostať menzes? v pondelok? aké máš druhé injekcie?ja idem tiež v pondelok do heliosu na 6 deň gonalu 😉

afrika
20. nov 2009

na pn som od tohto pondelka, v sobotu som dostala mršku na 27dc, trochu ma to vyľakalo, lebo v papieroch je 30-32 dc, ale Krajkovič povedal, že to je v poriadku

cisielko
20. nov 2009

No mne M ešte stále neprišla už mi mešká dva dni a to mi chdoí presne na 28Dc takže príde teraz asi od 30-32DCasi tak ako je v papieroch...no druhé mám Menopur teraz pichám Diphereline..ja nemám Gonal ale Menopur...ideš v ponedlok, ja idem hneď ráno a ty?

afrika
20. nov 2009

tiež hneď ráno.bojím sa výsledkov. je to v poriadku, že ti ešte neprišla. mne minulý mesiac stimulku stopli a menzes mi vtedy prišla na 33 dc. bolo to úplne v pohode. na 32dc som bola na UTZ a krvy, poobede mi povedali, že cca do 3 dní mi príde na 99% mrška a prišla hneď na druhý deň. teraz sme riadené hormóny. mne nikdy neprišla ani na 30 deň a zrazu na 27dc 😉 . som normálne neverila.

cisielko
20. nov 2009

prečo ti stopli stimulku?to keď mi nepríde akože cez víkedn tam mi stopnú stimulku?

afrika
20. nov 2009

NIE!!!!!

afrika
20. nov 2009

asi som to zle napísala. nestopli mi ju pre meškajúce krámy- to je v poriadku. Krajkovič mi dokonca povedal, že jednej žene prišla až na 37dc a že pokračovala v pohode. stopli mi ju až na 6deň pichania gonalu kvôli tomu, že som mala nábeh na OHSS. prudko som reagovala, preto mám teraz také nízke dávky. prepáč ak som ťa vyplašila 😔
si na PN?

cisielko
20. nov 2009

Aha..a potom si musela čakať mesiac a znova všetko pichať od znova či už si pokračovala len Gonalom? ja mám dlhý protokol tak preto 😨 pichám teraz Dipherelin a potom Menopur...aj si jedla nejaké bielkoviny, lebo my s Katkou sme čítali, že aj to treba a máme v tom trošku chaos...

afrika
20. nov 2009

ja mám tiež dlhý protokol-diphereline a Gonal. čo sa tíka bielkovín. jogurty neznášam, ale každý deň aspoň jeden. kuracinu zbožňujem-tá je tiež dobrá na bielkoviny. dnes ale robím ako na potvoru ryby- neviem či sú tam bielkoviny v dobrom zastúpení. snáď áno 😕 . ako s tou PN? takže v pondelok si 33dc? ja som moc zvedavá ako dopadnem. doki povedal, že budem reagovať buď príliš alebo vôbec. nič medzi tím 😢

cisielko
20. nov 2009

No tak idem na jogurty...ja niesom na PN, normálne makaám..cítim sa dobre takže nejdem a ani nechcem ísť ale ak mi bude zle tak pôjdem..doma by ma drblo ty si na pN?tak nech tsým niečo robia ked budeš tak reagovať 😠

afrika
20. nov 2009

ja som na PN, mám blbú robotu. doma mi to ubieha rýchlo. skúšam nové recepty z internetu....rada varím. nedá sa s tím nič robiť. mám polycist. vaječníky, tak to nikdy nebude ružové. tak nejak mi to vysvetlili

katti77
20. nov 2009

afrika neboj všetko bude dobre, pozri na alicku zachvíľu bude testovat 😉

cisielko
20. nov 2009

Tak ty si na PN...no keď máš blbú robotu tak radšej buď doma..ale nejako sa to opdariť musí, nesmieš hneď takto rozmýšlať, treba veriť niesa vzdávať..pozitívny prístup ti dá viac ako negatívny..pozri na nás s Katkou, my sme ja k šalené občas..sa tu doberáme a apodporujeme, len tak sa to zvádnuť..však sme nejaké pichajdy..a ešte tých pichájd bude pribúdať 😀 😀 😀

afrika
20. nov 2009

to máte pravdu. s alic sme dopadli rovnako, ona teraz išla krátkym protokolom, mne nechali dlhý. robím prvý krát pangasiusa so zapečeným syrom. no som zvedavá, ryby vôbec nemusím ,ale raz za čas aspoň kvôli manželovi 😵

katti77
20. nov 2009

afrika ja mám rybky rada, ale najradšej kapra, a rybky sú zdravé 😉
no a vidíš alicka tiež mala strach a už má v brušku bambulky... kedy by si mala mať OPU?

afrika
20. nov 2009

pár dní pred alickou. neviem presne. teraz mám nízučkú dávku, len 75jednotiek. katty ty si tiež heliosová? chodíš ku dr. Gaťovej alebo dr. Krajkovičovi?

katti77
20. nov 2009

afrika hej chodím do heliosu a mám toho veľkého fešááááááka 😀 a ty?
afrika ale myslela som kedy budeš mať OPU teraz?

cisielko
20. nov 2009

júj ja rybky môžem, a pangasiusa mňam veď ot fajnota..nepoznám Alicku ale keď to zvládla tak to zvládneš aj ty..neboj..a viete čo je natom všetkom najlešpie, že v tom niseme sami a mäžeme si navzájom pomáhať a radiť s..tak to by v tom bol čert aby to nevyšlo 😀

afrika
20. nov 2009

aj ja mám feššššáááááááááka doktora 😵
katti ani to neviem. v pondelok budem 6 deň pichania Gonalu a budem múdrejšia po krvy. ty si tiež není na PN a ani nepôjdeš?

cisielko
20. nov 2009

Afrika, kati..ja som ho ešte ani nevidela..ja ho kcem tiež vidieť keď vrvíte, že je fešák..ja mám gaťovú, nedám ju za nič ale jeho by som si kukla 😀 😀 😀 😀 😀

afrika
20. nov 2009

Gaťová je tiež moc príjemná ženská. robila mi raz IUI a mala som z nej super pocit

katti77
20. nov 2009

hej gaťová je super ale na krajka v tomto smere nemá 😀 , teda ja keď som ho videla prvý krát tak som zostala s otvorenými ústami, je to taký môj typ, čierny a tie oči a úsmev 😀 😀
mne gaťová robila obe IUI takže ja k nim chodím tak na striedačku, ale dúfam, že IVF mi bude robiť on 😉
afrika tak dúfam, že táto mini dávka bude lepšia a všetko bude v poriadku, v pondelok ti budem držať palčeky...
ani ja nie som na PN a ani nepôjdme ja si deň pred OPU zoberiem dovolenku a budem doma až do ET a po ET ešte minimálne týždeň, ja mám super šéfa, dá sa s ním dohodnúť vie o všetkom tak ak mi bude zle tak pôjdem domkov...ale keby bolo veľmi veľmi zle tak pôjdem na PN a nebudem to riskovať...

afrika
20. nov 2009

tak to máte obidve s tou prácou super 😵

katti77
20. nov 2009

a ty si čo robila? ja som účtovníčka takže ja to nemám až také náročné, len mňa tu stále otravujú daňováčky, tak napr. nabudúci týždeň ma idú vypočúvať kvoli jednej kontrole, robia na nás bu bu bu, jáj ako ja ich nenávidím...inak to je pohoda

viera6
20. nov 2009

Ahojte včielky, ale sa nas tu nazbierala pekná kôpka 😉
na obed vam posielam zopár virusikov 😵 a prajem vela.....vela štastia
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
ttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttttttttttttttttttttt
TTTTTTTTTTTTTTTTTT
tttttttttttttttttttt
TTTTTTTTT
ttttttt 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre