Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

figurka.m
18. feb 2010

denis, no mam ich veru nespocitane 😀 😀 😀 uvidim zajtra, no ale to moje brucho........

ja som sa napraskala segedinom 🙂

kefalinek
18. feb 2010

ahojte trosku vam sem skocim dnes som volala do heliosu a chcela som manzela objednat na trial wash test lebo uz sa blizime k prvemu ivf a objednali nas az za mesiac vam to tiez tak dlho trvalo??

brmbolcek
18. feb 2010

kefalinek - a kedy mate ist na ivf ? to tam musia mat inak narvano v heliku ....

cukotka
18. feb 2010

kefalinek, ja ani neviem či sme také niečo absolvovali

kefalinek
18. feb 2010

no mne sa to akosi nezdá, trvá to moc dlho

figurka.m
18. feb 2010

kefalinek, to je normalne, ja som sa spamatala, ze mame ist na tria az ked som stimulovala, a ked som volala do heliku chceli nas objednat za mesiac a pol 😅 no ale ked som povedala, ze uz stimulujem tak nas supli tak o 5 dni, takze to je v poriadku 😉

kefalinek
18. feb 2010

aha tak musim volat zas diky za info

figurka.m
18. feb 2010

kefalinek a ty uz stimulujes?

kefalinek
18. feb 2010

nestimulujem ale lekar odhadol zivotnost mojho jedneho vaječníku tak asi na pol roka, a to bolo v oktobri

figurka.m
18. feb 2010

no ale ten test je dobre mat urobeny tesne pred IVF, lebo spermiogram sa meni, a ziadost uz mas potvrdenu?

kajticko
18. feb 2010

ahojte dievčata tak su tam dve fazulky 😀 😀 😀 dr povedal,že jednej vidi aj srdiečko a vdruhej ešte nie ,ale že s ato teraz len vyvija taok o dva týždne to bude viac vidieť.pochválil ,že krásne rastu na jedničku 🙂
dobre Vám to ta cukotka naznačila 😝

pozdravujem všetkých a prajem veľa štastíčka aj Karolínke 🙂

kefalinek
18. feb 2010

na ziadost cakame uz mesiac a pol uz som z toho na nervy

brmbolcek
18. feb 2010

kajticko- ved mi sme o vedeli , len sme to nemali od teba potvrdene, srdecne blahozelame 🙂 🙂 🙂

figurka.m
18. feb 2010

kajticko, ja som to tusila, gratulujem 😀

diva1902
18. feb 2010

figurka, zamotam sa Vam sem aj ja, nám trial pred IVF nerobili, až pri pohovore s embr. pred ET sme sa na to pýtali a ona vraj by sme to zbytočne platili zvlášť, že aj tak ho robia počas IVF, tak neviem.

figurka.m
18. feb 2010

kefalinek, ale schvalit to maju do 30dni, to sa mi nezda, nezavolas na poistovnu? mne to prislo schvalene domov asi za 9 dni 😅

figurka.m
18. feb 2010

diva, ale trial nepreplaca poistovna

kefalinek
18. feb 2010

to si mala stastie ja som tam volala a povedali ze po novom ziadosti posielaju najprv na gener. riaditel a tam to musia schvalit a potom do ziliny a az potom do martina, no kedy sadari tak sa dari

kajticko
18. feb 2010

dakujem kočky a figurka ty ako ???

guginenka
18. feb 2010

ahojte dievcata - to ze mam pocit po ET ako by som mala dostat ms je v poriadku? 😕 to už je asi stres.

dakujem

figurka.m
18. feb 2010

kajticko, ja idem zajtr na sono tak uvidim 😕 a termin ti dali aky?

kefalinek, aku mas poistovnu? ja Union

kajticko
18. feb 2010

figurka ešte neviem za 2 týždne idem znovu na sono A potom ma preradi k mojej doktorke o termíne sme sa nebavili. ale podla poslednej ms mi to vychádza 14.10 na mužove meniny

figurka.m
18. feb 2010

kajti, tak to by sa mm veeeelmi tesil takym darcekom na meniny 😀

diva1902
18. feb 2010

Figurka ja viem, my sme mali dať robiť trial, ale nakoniec mm robili iba spg ku žiadosti obyčajný a potom sme sa na to pýtali až embr. a tá nám povedala, že niečo také robia po OPU, fakt už neviem presne, bolo to tak dávno, už v 12/09 😀

Ja mám tiež UNION a teraz mi schválili žiadosť za 5 dni 😠 a to ešte len čakám na výsledok KETu 😉

figurka.m
18. feb 2010

no ja neviem, nam emriologicka povedala aby sme si spravili trialwasch, tak sme ho urobili 😉 mozno zalezi od centra, do ktoreho chodis, ja som v Heliose

diva1902
18. feb 2010

Ja som tiež v Heliku 😉

kajticko
18. feb 2010

tak to ano na výročie svadby nám to vkladali. a teraz toto 😀 ,ale to sa ešte veľa krát zmení nerada by som bola na jeho meniny on je Boris a syna chceme Borisa tak dufám ,že to nepadne naraz 😀 tak daj zajtra vedieť ako si dopadla 😉

figurka.m
18. feb 2010

diva, tak asi chceli na nas zarobit, no co uz, hlavne, ze sa podarilo 😉

kajti, tak to by chudatko malo narodky aj meniny v jeden den 😉

tak ja sa zatial lucim, idem po figurku do skolky a potom do kniznice, pa

majaja75
18. feb 2010

janula ....začala som 4DC

kajticko
18. feb 2010

drž sa 🙂 zajtra budem čakať 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre