Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

krivka5
27. jan 2010

ahojte
brmbolcek...ja ked som bola doma minuly tyzden tak som v noci vobec nespavala ,iba cez den.inac perfektnu tabulku si urobkala az na ten moj vklad🙂 ten bol 18.1.

brmbolcek
27. jan 2010

krivka opeavene 😉

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA :

1.DANKA- vlozene 2, OPU 11.1 VKLAD 16.1 a 1 mrazacik

2.BRMBOLCEK - vlozene 1, OPU 11.1 VKLAD 16.1 a ziaden mrazacik

3. WODANKA - vlozene 1, OPU 13.1. VKLAD 19.1 a ziaden mrazacik

4. MARIAMARIA vlozene 1, OPU 16.1 VKLAD 19.1 a 1 mrazacik

5. KRIVKA vlozene 2, OPU ..... VKLAD 18.1 a ziaden mrazacik

- a LUKO v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a CUKOTKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a DEMIZO v stadiu stimulacie
- a GUBIK v stadiu stimulacie
- a CISELKO v stadiu pripravy na KET
- a GUGINENKA v stadiu stimulacie cca o 2 tyzdne
- a MAJAJA75 v stadiu stimulacie cca o 3dni

6. NUNU 81- vlozene 2, OPU 17.1 VKLAD 20.1 a 1 mrazacik

7. KAJTICKO vlozene 2, OPU 18.1 VKLAD 21.1 7 mrazacikov

8. FIGURKA vlozene 2, OPU 18.1 VKLAD 21.1

9. KAJKA- OPU 22.1

10. MINKA051 OPU 23.1

kajka39
27. jan 2010

krivka- to som jej ja tak nadiktovala, prepac zmylila som sa 😉

kajka39
27. jan 2010

vierka- vyzeras super, mame tu same stihle tehulky 🙂 Tie perinky si si vzala z Helika ako pamiatku??? 😀 😀 /ja mam oblecene tie iste domka/ 😀

denis19
27. jan 2010

teda holky chodíte nakupovat do heliku?????hmhmhm 🙂 jako aby se bambulky všude cítili dobre, tomáte promakané 🙂 a opet podotýkám já nejsem štíhla...Romy a Vierka reknete neco!!!!

kajka39
27. jan 2010

denis- tolko skromnosti..., tak potom musis dobre platit svojho fotografa... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

krivka5
27. jan 2010

kajka to je v pohode,ved len o jeden dnik 🙂

denis19
27. jan 2010

😀 tam bych to možná videla 😀 😀 mnž bude chodit jako páv...tak to ne ...skrom mu pristane 😀 😀
jak se cítíš pred zítrkem?

viera6
27. jan 2010

no........denis si tak akurat 🙂

kajka,len v heliku ich mali do modra a ja ich mam do pomarančovo žlta 😅 😀

kajka39
27. jan 2010

vierka- tak ty to este doma kamuflujes a farbis na inu farbu?? 😀 😀

viera6
27. jan 2010

kajka,spravne si to uhadla 😝 😵 😵

denis19
27. jan 2010

holky...holky...a co mi normální lidé co to musíme kupovat,na nás se nemyslí,aspoň kaaždá jeden sem 😀

kajka39
27. jan 2010

kuk do albumika, tieto som zbalila v heliku naposledy. . . 😀 😀 😀

denis19
27. jan 2010

holka moje milá a co ty to povídáš???? ty hubeňourku 🙂 budeš hezká maminka!!!!!

minka051
27. jan 2010

tak baby ja sa už pomaly chystám. GPS sme už nahodili dúfam trafíme bez problémov. 🙂 Ešte nachystám veci vankúšik deku do auta lebo bude kosa. Ráno vstávam 4:30 uvarím čajík do termosky a ideme nato. 🙂

guginenka
27. jan 2010

rybky ahojte,
chcela by som sa vas skušenejších opýtať či by mohlo ovplivniť to či beriem femibion800 alebo calibrum - babyplan? teraz beriem calibrum a neviem ci ma vyznam prejst na famibion. ci je okrem rozdielu v cene aj v niecom inom.
dakujem vam, ja sa sem pridem len na kadeco opytat ale vy uz ste tak daleko... 😀 😀 😀 , co ma ale velmi tesi.
drzim palce aj na nohach

mariamaria
27. jan 2010

danka ja mam iba 1bambulku alebo bambiuliacika 😀

figurka ano no ja som to nevydrzala a 8.den po ET som sla na krv 😝 ja som si bola akosi ista posledne 2dni

brmbolcek dobry znak to spanie 😝 😅 ja tiez len spim a som unavena 😵 kolky den po ET si?

denis ako sa mas?

viera a mas nejake bolesti?dufam,ze je vsetko ok

viera6
27. jan 2010

kajka, ved aj ty si chudučka 🙂 😉

minka držim palce 😉

mariamaria mala som par krat krčovitu bolest na spodku brucha,lekar povedal,že je to v poriadku a moze to byt aj zo zrastou endomentiozy.

krivka5
27. jan 2010

minka...peknu cestu a budem drzat palceky nech su vsetky na jednicku 🙂

cisielko
27. jan 2010

Maria..takže potvrdené..skvelé gratulujem 🙂

MBrmbolček,..nevymýšlaj a už urob testík..inak čo už vdeia ako doapdli tak by si mohla do zozanmu dopísať testované a výsledok // 😀 😀 😀

Kajka..mrkala som albumík, vidím, že aj ty tam máš pichajdovú
fotečku 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a neboj, zajtra na teba mylsím..všetko dobre dopadne 😉

Minka..veľa šťastia zajtra 😉

Guginenka..netuším 😒

Figurka..ako si nato prišla, netáraj..mrcha došla, nedošla?

kajka39
27. jan 2010

cisielko-ta pichajdova bude moja historicka fotecka a inšpirovala som sa tebou 🙂 😀

majaja75
27. jan 2010

kajka...bolelo to pichanie do brucha? neviem sa rozhodnuť či si budem sama, alebo budem denne otravovať známu, aby mi to pichala do pleca, ževraj to tam menej bolí

cisielko
27. jan 2010

Majaja...do pleca 😕 😕 😕 😕 😕 😕 to čo je za blbosť..to ti ani doki nedovolí, a enbolí to, je to ok..sem tam to štipne ale to je nič 😉

viera6
27. jan 2010

guginenka,to by nemalo nejako ovplyvniť ja som to tak tiež mala najprv calibrum,elasti-Q,calibrum a nakoniec femibion,ale tento je s nich najlepší.Lekara som sa na to pýtala a povedal ,že to je jedno.

majaja75
27. jan 2010

ciselko, ona to do pleca pichala svojej dcére, tak neviem, idem k nej v piatok, aby mi vysvetlila že čo. Lekar ani nehovoril čo s čím zmiešať, tak pôjdem podľa navodu na krabičke-ked som bola u neho tak som bola taká mimo, že som sa na lieky neopýtala

dana10
27. jan 2010

Zajtra držím palce kajke a mimi tfuuuj,tfuuuuj 😉 🙂

majaja75
27. jan 2010

čísielko...pekné fotky

majaja75
27. jan 2010

čisielko...inak s tým spm sme to mali aj my hrozné, v novembri jedno zle a tiež sme nakupili všelijakélieky, vitamíny a teraz v centre boli hrozne vysledky, preto som si polovicu z toho čo vravel doki nepamätala

kajka39
27. jan 2010

majaja-skus si pichat sama, nie je to nic hrozne. Pred vpichom zavri oci, a zasada je, ze nesmies zavahat, ked je ihla v brusku tak to vtlacenie je uz paráááda. Skus sama, ak by to neslo tak potom uvazuj nad niekym kto ti pomoze, V centre ti vysvetlili ako to mas pichat? Mne ukazali presne cely postup ako natahovat roztok a miesat, ako menit ihly az po samotne pichnutie, to ide pod kozu do 2/3ihly. Obetou bol maly plišák-medvedík 🙂

danka-dakujem 😉

majaja75
27. jan 2010

kajka, praveže neukazali a neviem čo a ako. mam teraz dipherelin , je to ambula a roztok, takže predpokladám, že roztok do ampulky, zmiešať a pichnuť, to som tiež nevedela že kolko ihli do brucha mám pichnuť

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre