Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

kajka39
27. jan 2010

napisem ti postup IP ale az o chvilku, musim dokoncit nejaku pracu

wodanka
27. jan 2010

kajka, budem zajtra na Teba mysliet, aby to dobre dopadlo.. 😉

kajka39
27. jan 2010

wodanka-dakujem, rano este dam vediet. Vy ste o kolkej mali ET?

krivka5
27. jan 2010

kajka...aj ja ti drzim palceky 🙂
aj nam to pichanie ukazali v centre na macikovy a muz sa rehotal ze ten uz musi cakat trojicky 😀
moj muzicek mi to pichal a prezival to viac ako ja.ja som to vobec necitila ...

majaja75
27. jan 2010

kajka, zajtra sa drž bude to ok

denis19
28. jan 2010

devčata zdravím.....
minka....kajka....tak šup do domečku konečne s bublinkama a hurá na koníka ať víme co je s váma!!!!!!

majaja...tak jak už jsi dokonalý alchimista????? také jsem v tom mela guláš a nakonec se toho chopil manžel a dela to rád...jako alchimistu 🙂

kajka39
28. jan 2010

Krasne dobre ranko a cely dnik prajem vsetkym!
... o chvilku si ideme po dvoch chrustikov..... 😵

denis19
28. jan 2010

kajka...tak jako už určite, jo????

kajka39
28. jan 2010

denis - ano ideme, ostali dve embrijka, ale so znamkou 2 a 2- takze ET bude 🙂

denis19
28. jan 2010

super..už jsi volala teda ano......tak dve hned do domečku, hladit bríško aopakovat pozitivní afirmace 😀 držím palec....a ostatní bojovníčkové to vzdali?

brmbolcek
28. jan 2010

dobre ranko

kajka to je super oboje rovnake 🙂 🙂 aspon sa nebudu hadat 😉 😉 moc moc drzim palce

a minka tebe takisto 🙂 🙂

kajka39
28. jan 2010

denis-ostatni to vzdali, ostali len dvaja , musim utekat mame malo casu... 🙂
brmb.-dakujem papa

denis19
28. jan 2010

opatrne všude sneží!!!!!

wodanka
28. jan 2010

kajka, sup s nimi k mamine a nech tam su celych devat mesiacov 😉 drz sa moja... 🙂

brmbolcek
28. jan 2010

ahoj wodanka- tak uz si v praci ? co mate nove v pracovnom nasadeni ...?

cisielko
28. jan 2010

Ránko 🙂

Kajka, Minka..držím silno palce...držte sa 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Majaja...nepovedlai ti ani dávkovanie? radšej si tam zavolaj aby si niečo nepoplietla, určite ti ho povedali len si nepamätáš...no tak so spr ste na tom tak ako my, tak už len veriť, že IVF dobre dopadne 😉

a ostatným pekný zasnežený deň..zajtra sa mi pôjde super cez Šturec do JHelíku ak bude takto snežiť 😠

dana10
28. jan 2010

Ahojte dievčatá.Kajka tak šup,šup ku maminke 🙂 😉
Cisielko snežiť má až do soboty.
Wodanka ty už v práci?

viera6
28. jan 2010

Pekne zasnežene ranko prajem......

Kajka,minka...................................držim palce 😵 😵 😵

denis....ako sa dari a čo prcek?

cisielko...no a ja sa zajtra teším ak bude takýto super čas 😒

cisielko
28. jan 2010

Danka..super, si ma teraz potešila 😠 ako sa cítiš, testík nič, nejdeš skúsiť?

Vierka..ahoj..máš zajtra kontrolu?

krivka5
28. jan 2010

denis,kajka,vierka,vodanka,ciselko,majka bre raaanko z prece,nejak mi to tu uz nebere,chcem byt domka,nemozem sa uz ani na pracu sustredit. som tu od siestej a zatial som nic nespravila...

figurka.m
28. jan 2010

ahojte kocky 😉

kajka, minka drzim palceky, nech sa fazulkam u vas paci 😎 hlavne pozor na cestu 😎

cisielko, tebe zajtra tiez prajem len dobre spravicky 😉

krivka, maria ako sa citite, vsetko OK?

ja som uz v prdeli, viem, ze to nevyslo, prsia, co boli trochu citlive, uz vobec niesu, brucho nic, proste viem, ze je koniec 🙄

denis19
28. jan 2010

figurka....a test????
vierka...u nás pohoda, sneží ako naozaj...šílím z teho a to teda holky nemají moc dobré cesty, bublinka se neozvla, už mne stresuje,ale jinak pohoda 😀

cisielko
28. jan 2010

Figurka..ak si to mylsíš len kvôlitomu, že ti nič nieje tak to ja chabá výhovorka..je dosť krátko nato aby si niečo cítil..takže ak si cgceš byť na istom urob si test ak je už vhodná doba..koľký deň si?

Krivka..ahoj...no tak nerob, bud šťastná a potom zase pracuj 😉

Denis..nepanikár..ak sa ti niečo nezdá, zavolaj dokimu a uisti sa , že je všetko ako má 😉

viera6
28. jan 2010

ciselko...nie, ale idem do roboty potrebujem zaniesť koniec mesiaca a podpisat papiere na dane takže to mam tím smerom,ale škoda,že nejdem do heliku bola by som ta spoznala 😅 Ja mam kontrolne sono 15/2 o 15,15 už sa teším. 🙂

figurka.....čo su to za písane reči určite to vyšlo ani mna neboleli prsia a nič som necítila iba take prazno trochu optimizmu ti treba do žil baba jedna 😠

figurka.m
28. jan 2010

cisielko, som 8den po ET, test ani nejdem robit, nema to vyznam, vies ja som bola uz dva krat tehu a vedela som to vzdy uz pred kramami, proste som to citila, mam s cim porovnavat,no asi ostaneme len pri tom nasom jednom zbojnickovi, aspon, ze ho mame 🙂

cisielko
28. jan 2010

Vierka..jáj už chápem..no škoda, by sme hodili nejaký ten pokec..to máš 1 deň po Valentínovi..musíš byť netrpezlivá..ale už máte knižky však?

wodanka
28. jan 2010

ahojte..
brmbolcek, ano uz som v pracovnom nasadeni, este to nie je 100%ne, ale aspon rozmyslam aj nad niecim inym.. doma by som sa asi zblaznila..
figurka este nie je nic stratene, kazde tehotenstvo sa prejavuje inak.. nemozes rozmyslat takto negativne...
cisielko uz sa Ti to blizi, teraz to urcite vyde 😉

cisielko
28. jan 2010

Figurka..presne kao píšer Wodanka, každé tehotenstvo je iné..skús byť rošku optimistka..viem, že to nieje ľahké, sama som natom a ko ty ale ksús 😉

Wodanka..takže už si v práci..ako sa máš?

brmbolcek
28. jan 2010

ahoj Figurka - a kedy mas dostat menzes alebo uz si v termine meskania ?

wodanka, je fajn ze si uz v praci nabralo to rychly spad, clovek v pondelok nevedel na com je a uz si v praci ale neva doma by ti bolo este horsie.... ani mi ostatne este nemame vyhrate , ved cas ukaze

ciselko a ty zajtra hor sa do heliku , cestari ti uz odhrnaju cesty 😉

viera6
28. jan 2010

ciselko..na to som aj zabudla ,že bude akurát Valentína 😵 ano tehotenske knižky už mame či ake si myslela?
som sa nemohla pripojit nejak nam štrajkuje internet..... 😠

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre