Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

brmbolcek
1. feb 2010

Denis- ta to bude mat po tebe xi xi 😉 😉 😉

dnes mi povedali v heliku ze moje hcg je 1760 je to dobre ?

denis19
1. feb 2010

to je super, to je temer na dvojčata, já mela 1900!!!!

brmbolcek
1. feb 2010

juuuj ze dvojky to asi nie ved davali jedno a dnes sme i to jedno videli xi xi .. no uvidime 😉 Denis a mna by zaujimalo ci uz mas vybrate meno pre drobca ? ak to neni tajne 😉

denis19
1. feb 2010

no jedno,ale to se ješte muže rozdelit holka,ale ted už asi ne 😲
jo máme jména, jen ješte nevím to pohlaví naší bublinky, je to stydlivka a nic nám neukázala 🙂 celá maminka 🙂

krivka5
1. feb 2010

bry den!
kajka super tabulka,aspon mame prehlad 🙂
kajticko...boli ta hlavka ?aj mna bolela asi po par dnoch po ET a teraz mam dve//,takze dobre priznaky na tehu.
nedavaj si ibalgin,daj si radsej len paralen...
brmbolcek...ty nasa tehulka 😉 zajtra pojdem v tvojich slapajach dufam...

denis19
1. feb 2010

krivka....tak to doufám....a hned dvojčata..ne???? 🙂

brmbolcek
1. feb 2010

ahoj krivka - ako sa citis ? zajtra sa tesis ?

denis - a o akych menach ste uz uvazovali ?

denis19
1. feb 2010

a jooo já ti to zapomela napsat, holky to je pamet...já to své dítko snad i jednou nekde zapomenu 😀 😀
karolína x teodor

denis19
1. feb 2010

a ty už dumáš, anebo i ostatní...máte jména??????

brmbolcek
1. feb 2010

Denis si mi vzala moje dievcenske vytuzene Karolina 😀 😀 😀 😀 ale ak to bude chalan tak ti ho prenechaam 😉

denis19
1. feb 2010

jo to krásné jméno, je numerologicky vyvážené a je to v podstate pro díte dar a o teodorovi ani nemluve! ikdyž má nekdy ve spojení s príkmením velice dobrodružné nápady 🙂 ale ani jedno není karmicky zatížené a je čisté! a zvučné, tak si karolínku klidne dej 😕

brmbolcek
1. feb 2010

Denis- ved nooooooooo, 😉 ked sa na teba pozriem tak je to jasne karolinka ci teodor, hlavne ze to bude a bude zdrave , ty betarka 😀 😀 😀 😀 😀

figurka.m
1. feb 2010

ahojte kocky 😀

dana je mi to moc luto, verim, ze to coskoro preboli a ty pojdes do KET-u plna optimizmu, drzim palceky 😉

brmb, tak ty uz si oficialos tehuhu, super a to cislo to je teda riadne, ja som mala po IUI 14-ty den HCG 229 IU, no ale pri IVF je to ine, kedze sa vkladaju uz vacsie embrijka

krivka, uz nech je zajtra, co? mozeme si porovnavat hodnoty HCG postupne 😎

baby v albume mam testik 😅 je sice slabucka ale na 10 DPO a bez PK myslim, ze ujde 😉

denis19
1. feb 2010

tak figurka...já ji tam vidím 🙂 a to jsem také už starší generace 🙂

brmbi...svatá pravda...hlavne to zdraví a životní pohodu,aby meli naše bublinky 😲

krivka5
1. feb 2010

brmbolcek...veeelmi sa tesim,uz viem ze to neni nic ine ako tehu.ved tie vcerajsie dve // hovoria jasnou recou...
tak sa mi zda ze to tu krasne napreduje a je viac pozitivnych ako negativnych co je super ,ale mohli byt vsetky pozitivne 😒

kajticko
1. feb 2010

pekný večer prajem 🙂

krivka nedám si radšej tabletku žiadnu trošku mi to ustupilo mala som aj žáhu inak ,ale myslím,že to je skoro ešte na prriznaky.myslím ,že su to len tie hormony z utrošu 😠

krivka5
1. feb 2010

figurka...jasne porovname,uz sa tesim...som zvedava ci tam mam obe bublinky,ale to mi asi este zajtra nepovedia...

kajticko
1. feb 2010

krivka krásne testiky take ako máš ty 7den tak taký ja mám 10den a to mi manžel tvrdil,že tam nič nevidi 😀

figurka.m
1. feb 2010

denis, dik 😉

este spravim zajtra, alebo v stredu, len nemam doma testik, a nasa figurka mala vstala rano s takou nadchou, ze nic nerobime, len smrkame a uz ho vsetko stipe 🙄 tak neviem kedy sa dostanem do lekarne 😠 a to mame v stredu zapis do skoly a vo stfrtok karneval, no dufam, ze to nebude nic horsie, iba nadcha 😒

denis19
1. feb 2010

kajtičko...manžel je asi barvoslepý 🙂 jen vtipkuji 🙂 no zítra nevím jestli už uvidí gestační váčky,možná ano, u mne sice nevideli,ale brmbolčekovi už dnes videla paní dr 🙂

figurka.m
1. feb 2010

ze stfrtok 😅 stvrtok

denis19
1. feb 2010

figurka
jé že do školy, to budeš mít náročné, školáka a mimčo!!!! už nemusíš delat další test, je to jasné 😀

kajticko
1. feb 2010

figurka a vo štvrtok ideš aj na ultrazvuk??, mne beru len ´krv vysledky su v piatok a na ultrazvuk a za dva týždne 😠

brmbolcek
1. feb 2010

figurka- zdravim ta , kukala som tvoj albumik, zacina ti to silniet 😉 😉 len tak dalej a zajtra helik a uz to budete aj vy mat oficcc... inak dnes tam bolo koooopu ludiiiiiiiii, a hlavne tych zakrokov .... maju co robit dr, a dr 🙂

Denis- neopovazim sa ti odporovat 😀 😀 😀 😀 😀

Krivka - mne uz dnes na sone to bolo pekne vidno .... 😉

figurka.m
1. feb 2010

no to mi hovor, ja si to neviem ani predstavit 😕 este keby mimco bolo take ako Tony, tak to by bola pohoda, ale neverim, ze by som mala take stastie 😀

denis19
1. feb 2010

kajticko...to musíš ješte dva týdny čekat na UTZ...to je na nervy, to nevydržím!!!!!!!!!!!!!!!!!!

brmbolček...tak to si myslím, jsem vyložene autoritativní tip 😀 😀 😀 a jedna doterná otázečka...odkud jsi????

figurka.m
1. feb 2010

kajti, ano krv aj sono 😀 a ty budes mat vysledky az na druhy den?

kajticko
1. feb 2010

žedenis ved sa zbláznim 😲 😲 😲 😲 ale potom to už bude asi definitívne jasné

denis19
1. feb 2010

figurka...nestresujme tu kajticko.....že až na druhý den, dyť musí čekat ješte dva týdny na UTZ...to bymne kleplo!!!!!!
a nevíš...možná to bude další figurka andílek 🙂

krivka5
1. feb 2010

figurka...ja som mala prvy testik taky isty a to som po PK. je to parada,gratulujem 😉

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre