Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

cukotka
23. feb 2010

denis, takže ďakujeme spolu s Nemom 🙂 musím spraviť zajtra test, lebo vo štvrtok ideme na nákupy do Rakúska, tak by som mu prípadne zakúpila nejakú drobnôstku 🙂

brmbolcek
23. feb 2010

cuki...- len neunahli, este mas na testik skoro 🙂 🙂 🙂

kajka. .-srdecne ta zdravim, ako a maju vysoko- nizke tatry a ci strba ???? 🙂 🙂 🙂 ano som na PN a podla zdravia uvidim co a ako dalej....

fotecky su este neni v albume , ☹ denis, ty to chapes , pravda 😉 😉 😉 ale pracuje sa na tom 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
23. feb 2010

Denis- nic sa nedeje, v pohodicke 😉 😉 😉 mala by som co robit s dvoma 😀 😀 😀

Cuki..- manzel chce ist do rakuska pozerat kocare, 😀 😀 😀

denis19
23. feb 2010

cuki...no NEmovi mužeš neco koupit tak či onak,ale ty se šetri také tak či onak....a ten testík...dej ale vedet co a jak..ne že tam zblbnu v tom vojákove...

brmbi...nemej katastrofické dvojčátkové scénáre...možná si nás dočte i kajtičko

brmbolcek
23. feb 2010

Denis, este som ich nezazila ale viem si to predstavit , ale mat ich tak uz ich nepustim 😀 😀 😀

cukotka
23. feb 2010

brbmoblček, to asi ťažko 😒 svokra by si chcela kúpiť nejaké oblečenie, my pôjdeme ako sprievod, ale asi si aj my niečo zakúpime 🙂

denis, ráno spravím a dám vedieť, že čo ten test

kajka39
23. feb 2010

cuki - ty si uz testovala? 😉 nieco mi uslo?........

denis19
23. feb 2010

kajka...ušlo...cuki nevydržela a testla....holka jedna netrpelivá....

cukotka
23. feb 2010

kajka, jasné v pondelok ráno 🙂 ale testovala som s tým, že tam nič nebude. Keby áno, tak ten môj Nemo by musel inak na sebe makať, vyvíjal by sa svetelnou rýchlosťou 🙂

brmbolcek
23. feb 2010

cuki- takze idete so svokrickou 😀 😀 😀 tak to sa vam urcite nieco ujme 😀 😀 😀

cukotka
23. feb 2010

brmbolcek, tak to si piš 🙂

dievčatá čo plánujete ešte na dnes večer? hmmm? 🙂

sanris
23. feb 2010

cuki ani ja som nevydržala a testla, no s prekvapením som tam objavila slabého ducha 🙂 ešte musíme vydržat aspon do 12 dna držím palce 🙂

brmbolcek dakujem za povzbudenie 🙂

brmbolcek
23. feb 2010

tak ja uz planujem sa s vami lucit ideme skompletizovat albumik, 🙂 🙂 🙂 manzel povedal ze si odfoti svoje brusko namiesto mojho, tak ho idem pripravit na to aby pekne vyzeralo 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

peknu dobru utorkovu noc 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 pa pa

cukotka
23. feb 2010

sanris a koľký deň si bola? lebo ja šiesty 🙂))))))))

sanris
23. feb 2010

cuki ja som 10den, ale počítam až ten druhý po OPU 🙂

cukotka
23. feb 2010

sanris, a prečo po OPU? Neráta sa to od transféru?

sanris
23. feb 2010

jooooj opravujem po ET 🙂 to je z tých hormošov som domýlená 😀

cukotka
23. feb 2010

sanris, takže nie deň keď ti vkladali drobca, ale až nasledujúci deň?

sanris
23. feb 2010

ano vraj sa ten prvý den nemá rátat ale až nasledujúci 😉

cukotka
23. feb 2010

tak ja budem zajtra deviaty deň 🙂

sanris
23. feb 2010

tak kedy testnes ?

cukotka
23. feb 2010

zajtra ráno 🙂

denis19
23. feb 2010

cukotka..takže zítra ráno,jo a na jisto???? tak držím drápek na ducha...a Nemo ať roste hošánek jeden, už si zítra jede i na výletek 😀

brmbi....tak čekám na ty vaše bríška 😀

krivka5
23. feb 2010

apple...ja som dala dve bublinky,ale len jedna sa zahryzla.a do 5tt som nemala apsolutne ziadne priznaky,ani prsia ma neboleli,ani mi nebolo zle.zato teraz sa to vo mne buri asi 😒

kajka39
23. feb 2010

cuki- tak to budem hned rano zavesena na nete a drzim palceky na //. Zajtra poslem tabulku, mozno este raz testne sanris a uz budu krajsie // aby som nepredbiehala....... pockam s tab.do zajtra?

cukotka
23. feb 2010

denis, výletik bude až vo štvrtok, zajtra iba test 🙂
kajka, veľmi rada by som Ti zajtra dodala pozitívny údaj do tabuľky 🙂

krivka5
23. feb 2010

sanris...taky prvy testik som mala aj ja,najprv ze nic a az po case siel muz kuknut este raz a zbadal ducha a hla som tehu 🙂 urcite je to o.k. a si tehulka,drzim palce 😉

krivka5
23. feb 2010

tuzimpobabatku...moj muz az na zlu morfologiu mal spermogram o.k.,ale ta morfologia ho tiez dostala do stresu 😀

krivka5
23. feb 2010

kajka...a nechce tvoja teta este jednu pracu v ziline?nutne potrebujem taku fajnu kucharocku,bo ma moje sklamali a hodili sa na PN ☹

sanris
23. feb 2010

cuki tak držím palce na ráno 😉 možno testnem aj ja s ranajšieho 😉

krivka ako vidím máme veľa spoločného 🙂 aj tú krv ale to somti písala vinej téme
aj tie vyrážky som mala ako ty 😀 ale to s tých hormošov 😀 ale tiež už sa strácajú 😎 a dik za podporu

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre