Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

denis19
26. feb 2010

krivka...no nevím jestli je mají v lékárne, mnž kolega je tam hledal a nenašel,ale má je ta paní co jsem posílal vám tu stránky www.buducamamicka.sk a ona má v BB obchod, už jsem i myslela, že je vám koupím a rozpošlu, neboť mé kamarádce skutečne mooooc pomohly!

leoni1503
26. feb 2010

ahojte dievcata, tak mam uz aj druhy vysledok z odberov a ze to hcg pekne rastie, takze sa tesim 🙂 vsetkym drzim palce, nech to vyjde a zelam krasny vikend 🙂

brmbolcek
26. feb 2010

Denis- by si neverila ale vyratali mi to a povedali mi ze to stihammmmmmmmmmm , tak ja uz neviem kde je pravda, ze v juli splnim 26 tyzdnou platenia.....

krivka- a na teba uz poslem tvojho zakonneho manzela aby ta stopol v tej praci !

krivka5
26. feb 2010

denis...ved uvidim ci ich tu maju a ak nie skusim tej pani napisat ci by mi ich neposlala.ja mam lieky emesin a este aj kvapky z aloe vera,ale mi to vobec nepomaha.dakujem za tip 😉
brmbolcek...ani nemusis 🙂 aj ten moj mi robi sceny ze posle na moju firmu inspektorat prace a ze kto mi to zaplati ze tam chodim a aj cestu atd. ,ked ja som taka sprosta ze potrebujem mat istotu ze na prevadzke je vsetko 100% o.k..

denis19
26. feb 2010

brmbolce...tak když to máš od odborníka tak je to ok a ver mu 🙂 tak potom od kdy to platíš????

krivka...to je dobrý nápad...dyť ona má internetový obchod,,,,

brmbolcek
26. feb 2010

krivka- nechcem ta startit nedaj boh sa ti nieco stane tak potom budes mat nie 100 percentnu istotu ale 10000000000000000000000000000000 percentnu istotu, ze si mala sediet doma, ved ty nevlastnis firmu aby si zila a pracovala den i v noci si iba zamestnanec a kazdy z nas je nahraditelny. I ja som bola taka ista chora do prace som sla nedajboh aby som vymeskala ani na prehliadky zubne som nechodila pocas prace vsetko som riesila po praci a k comu to je po 2,5 roku vypoved a dakujeme. Vtedy som pochopila ze som prisla i o zdravie i o svoj sukromny cas . Uz som poucena. Tak otvor oci a zvaz si bud rodina dieta alebo kariera, ale verim ze ty si rozumna a zvolis to spravne riesenie , uz by bol najvyssi cas 😉 😉 😉 , myslim to vsetko v dobrom 🙂 🙂 🙂

krivka5
26. feb 2010

denis...a mozes mi prosim napisat jej stranku?

brmbolcek
26. feb 2010

Denis- moja zlata , platim to od 11.1 2010 DNP

denis19
26. feb 2010

tak jsem z toho magor...,platit se to preci ale musí 270 dní a to je 38,5 týdne!!!! tak to už radeji neresím 😕

krivka5
26. feb 2010

brmbolcek...mas uplnu pravdu ,ale chcem si tento mesiac dokoncit a uz sa kaslem na nich. zaucim tu moju pokladnicku a vypinam mobil ,som PN a hotovo.mas pravdu za snahu vdaku necakaj,este som ja ta zla ze som nechala prevadzku bez dozoru...

brmbolcek
26. feb 2010

Denis- uz ani ja , ale este nikto ma tak nedomotal ako jedno DNP 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kajka39
26. feb 2010

cuki- tak nemovi sa u teba paci!!! Gratulujem bude to uz len a len lepsie. Uz aj posielam vynovenu tab. 🙂 🙂 🙂

brmbolcek
26. feb 2010

krivka- si taky typ, cloviecika, ze ti to neda , ja som bola taka ista ale fakt sa neoplati byt tym cim si ked ti dobro neni odplacane 😉

krivka5
26. feb 2010

kajka ahoj 😉
brmbolcek...no a to som dnes prijala takeho fesneho mladeho kucharika,ajajaj 😒

brmbolcek
26. feb 2010

kajka- ahpjcek 🙂 🙂 🙂

krivka- no dufa, ze bude aj tak varit tak ako aj vyzera 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kajka39
26. feb 2010

ZOZNAM CAKATELIEK ZACINA : 4.2.2010
Pre opravu alebo doplnenie udajov piste na IP.

Vysvetlivky: MESTO-CENTRUM* VLOZENE EMBRIA ** ODBER VAJICOK-OPU ** TRANSFER-VKLAD **
**ZMRAZENE EMBR.**VEK**VYSLEDOK: // tehu * = negativne**

V STIMULACI r.2010

0. GUGINENKA * BA -ISC ** EMB. 2 * OPU 13.2.** ET: 16.2 ** 0 mraz. ** VEK: ?? ** výsledok-BPK ?
0. MAJAJA75 ** BA - GF ** EMB. ? * OPU ? ??? ** ET: ???? ** ? mraz. ** VEK 35 ** výsledok ?
0. LUKO ***** BA - GF ** EMB. ? * OPU ? ??? ** ET: ???? ** ? mraz. ** VEK: 30 **výsledok ?

NOVE TEHULKY po IVF r.2010

04.BRMBOLCEK ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 0 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok* PK 10tt//1
05. KRIVKA****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 12.1. ** ET: 18.1.** 0 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok* PK 10tt//1
06. MARIAMARIA * ZAHRA ** EMB.1, * OPU 16.1. ** ET: 19.1.** 1 mraz. ** VEK. ?? ** výsledok*BPK //
07. NUNU 81 *** BA - ISC **EMB.2, * OPU 17.1. ** ET: 20.1 ** 1 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok *BPK //
08. KAJTICKO *** BA - ISC** EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 7 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok*BPK 8tt //2
09. FIGURKA *** MT - HEL**EMB.2, * OPU 18.1. ** ET: 21.1.** 0 mraz. ** VEK: 37 ** výsledok *BPK 8tt//1
10. GUBIK ***** MT- HEL ** EMB. 1 * OPU 03.2. ** ET: 08.2. ** 0 mraz. ** VEK:29 ** výsledok *PK //
11. SANRIS *** MT -HEL ** EMB. 1 * OPU 08.2. ** ET: 13.2. ** 4 mraz. ** VEK 35 ** výsledok *PK //
12. LEONI **** BA –ISC ** EMB. 2 * OPU 06.2. ** ET: 9.2. ** 0 mraz. ** VEK: 28 **výsledok *BPK 5tt/1
13. CUKOTKA ** BA – ISC ** EMB. 1 * OPU 12.2. ** ET: 15.2. ** 0 mraz. ** VEK 27 ** výsledok *BPK //

NASE POKROCILE TEHULKY po IVF r.2009

1T, ROMY *** MT- HEL** EMB.1, * OPU 30.9. ** ET: 3.10. ** 0 mraz. ** VEK: 33 ** výsledok *BPK 24tt //1
2T, DENIS *** MT- HEL** EMB.2, * OPU 30.9.** ET: 5.10. ** 2 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok * PK24tt //1
3T, VIERKA ** MT- HEL** EMB.2, * OPU 2.10. ** ET: 8.10. ** 3 mraz. ** VEK: 32 ** výsledok *PK 24tt //1

PO IVF r.2010 - NEGATIVNE

01.DANKA ****** MT- HEL**EMB.2, * OPU 11.1. ** ET: 16.1.** 1 mraz. ** VEK: 38 ** výsledok- PK =neg.
02. WODANKA ** MT- HEL**EMB.1, * OPU 13.1. ** ET: 19.1. ** 0 mraz. ** VEK: 28 ** výsledok- PK =neg.
03. KAJKA ***** MT- HEL**EMB.2, * OPU 22.1. ** ET: 28.1. ** 0 mraz. ** VEK: 39 ** výsledok- PK =neg.
04. MINKA051 ** BR - REP**EMB.2, * OPU 23.1. ** ET: 28.1. ** 1 mraz. ** VEK: 43 ** výsledok- PK =neg.
05. MIRM ****** BA - ISC ** EMB.2,* OPU 18.1. ** ET: 26.1. ** 4 mraz. ** VEK: 26 ** výsledok- PK =neg.
06. CISIELKO *** MT- HEL** EMB.1,* OPU ???? * KET: 04.2. ** 1 mraza. **VEK: 29 ** výsledok- PK= neg.
07. DEMIZON*** BA - GF ** EMB. 2 * OPU 04.2 ** ET: 09.2.** 9 mraza.** VEK:29 ** výsledok- PK =neg.

denis19
26. feb 2010

kajka...už se musíš pripojit k dvojkolajničke Ty a minka.....u tech mladých holek to jde lehčeji,ale samoška jim to také ze srdce preji 🙂

brmbolcek
26. feb 2010

............ale dnes sa mi tak zda ze MINKA ila na kontrou, ved brala tie naplaste na rast sliznice, tak nam povie a napise ako pochodila ............

kajka39
26. feb 2010

denis- uz by bol najvyssi cas preskocit do inej tabulky. Minka je uz na pol ceste za chrustikom, v pondelok hadam pojde pren. Zatial sa nehlasi ako sa ma..... Ostatne dievcata maju snehuliacikov, tak hadam sa im zadari... 🙂 U mna je to zlozitejsie, lebo na dalsi pokus IVF sa nechystam, snehurkov nemam, ale zazraky sa deju, co ak z motyky vystreli???? 🙂 🙂 a wodanka dufam, ze pojde o chvilu do dalsieho boja, uz sa tu tiez dlho neukazala 😉

denis19
26. feb 2010

určite, myslím, že wodanka pujde...byla by to škoda...... 🙂
kajka a co máte vy za problém????? či težko ríci...... 🙂 ale pravda je jedna, zázraky se dejí 🙂 ....kdyby to tak chtelo do vánoc vyjít...to by byla parádička...... 🙂
a minka se nám určo ozve...holka jedna cestovatelská 🙂

brmbolcek
26. feb 2010

kajka- dakujeme za info.... si zlata 😉 😉 😉

kajka- chces cas na IVF ? ci to sklamanie ta tak odraduje ? alebo radsej to nechces teraz riesit , prepac za take otazky ak nechces nemusis odpovedat 😉

cisielko
26. feb 2010

Cukíííííííííííííííí...no koenčne ty koťuha ejdna..takže je to tam...super, gratulujem ti 😀 😀 😀 😀 😀

sanris
26. feb 2010

Ahoje bambulky 🙂

cuki....gratulujem a že je slabšia to nevadí aj ja som mala takú neviditeľnú, už to bude len silniet 🙂

krivka...aj mne býva zle hned ked vstanem z postele, včera mi bolo riadne eee, dnes ma bolí ešte hlava, nemala som rannú kávu ale čo ked mi nechutí 😝 som zvedava na to lýzatko aj ja si hokúpim 😅

denis... a kolko stojí cely aj s vaničkou, tak dnes sa chystáte na naše stany?

kajka...brmbolcek....leoni a ostatné pozdravujem 😎

kajka39
26. feb 2010

denis-hmmm problem teoretoicky podla dr. nemame ziadny, ale prakticky tam nejaky bude ked sa nam nedari tehu... a spermio. mozno tiez je horsie-morfologia. Inac nic!!!!
brbolcek-zatial neplanujeme dalsie IVF a vlastne musi tam byt aj pauza 3-4mesiace, zatial ani jeden z nas nie je pripraveni na dalsi pokus. Myslim, ze priatel by do dalsieho pokusu uz ani nechcel ist.... ale je to len moj subjektivny pocit. Uvidime cas ukaze, zatial je dobre tak ako to je, a mozem sa tesit s vami a novymi tehulkami. Vzdy ma potesi nova tehulka, ktora nam dodava nadej na uspech!

brmbolcek
26. feb 2010

sanris- skus si dat do postele banan ked sa v noci zobudis na hlad tak si ho daj, pomaha to .... a teraz sa mi nesmejte ja spavam s bananom kazdy den 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

kajka- ide to tak ako to citite, presne tak ako pises , ve d,motyka vystreli 😉 😉 😉 ste obaja plny planou vyletikou, taky kutilkovia, radi sportujete je dobre ze vas to naplna takymto smerom, a co ma prist pride to sa nevyhne a na vas sa nalepi stastie ani nebudete vediet ako 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

minka- uz pisala , coskoro vam napise 😉 😉 😉

sanris
26. feb 2010

brmb.. dík za radu to skusim 😀

denis19
26. feb 2010

ahoj sanris......ano dnes to máme hurá na velké pole a do PE a kočár objednáváme v Hlohovci...tak ho totiž mají i na živo..tak si ho omrkneme....
no a co se ceny týče....to je horší celá sada(3v1) i s fusakem, tou pláštenkou na kočár a moskitierou a taškou na rukovet....výjde 811€....naši to chctejí platit...že první vnouče. my však nekupujeme vaničku hlubokou, tak to bude 599€(vajíčko, šporťák a ty kraviny k tomu 🙂 )

kajka..tak tu se fakt lehce muže stát zázrak 🙂

denis19
26. feb 2010

brmbi...s banánem????? a co na to manžel??? 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sanris a na reakci toho tvé manžu si počkám 😀 😀 😀

sanris
26. feb 2010

denis.....tak štastnu cestu 🙂 a cena.. na to aký je dokonalý moze byt 🙂 a je to asi aj novinka tak preto aj tá cena 😅

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre