Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

sanris
28. feb 2010

Ahojte brmbolcek , krivka 🙂

brmbolcek pekné fotečky 🙂

krivka takže lízatka len ne hodinu? 😒 skús skôr ako ráno vstaneš z postele daj si keks marínu alebo suchý rožtek ešte v posteli, ja to takto praktizujem zatial to funguje, je mi zle ale len málo a sem tam, ked som to nerobila takto bolo mi zle celý den a dost,
aj prve tehuhu som mala takéto ale to som vracala všetko ešte aj vodu, musela som ist do nemocnice a tam mi to takto davali marínu keks zjest ešte v posteli- byvalo mi ešte zle ale nie až tak strašne 🙂

brmbolcek
28. feb 2010

Krivka- ahoj moja, teda pocasie je uzasne ale studene 😉 😉 😉 😉 aj som na teba v cera myslela ze ako si pochodila v jablunkove, co si nakupila ? aka bola cesta atd..... pochval sa nam 😉 😉 😉
tak si si zohnala lizatka, hm.. na to aby ti zaposobili tak to aby si ich lizala kazdu hodinku 😀 😀 😀 no poviem ti akosi zacinam viac a viac pocitovat ten nezdareny zaludok, no neni to nic prijemne ale vydrzime to 😉 😉

a Denis sa neterkuje, panecku ta musi mat iny hravy vikendik 😀 😀 😀 mala ju da do pozoru, ved zajtra nam povie co a ako ale uz je domka uz nejde do prace, a vcera aj objednala kocik tak nam popise ... i ja som pozerala kociky aj na jeden som natrafila..... 🙂 🙂 🙂

Krivka- dakujem za uznanie mojho albumiku,.... 🙂 🙂 🙂 ved som aj &denis trosku vytrestala, kym sme ho tu dali, chuda nase muselo dlho cakat 🙂 🙂 🙂 🙂 ale verim ze ma pochvali ze sa dockala 😀 😀 😀
a fotecky ma vsetky z ultrazvuku z martina 😉 😉 😉 od DR. Gatovej a okrem jedneho mam aj 5 dnovy ale ten som tam nedavala to je cerstvo po vklade tak ako kazda z nas ho mame , ale poviem ti ze ked to teraz porovnam s tou mini bodeckou a teraz , je ten zivot teda taky velky zazarak 🙂 🙂 🙂 krivka, ved ty uz ides na to nove sono , paradnica nasa tiez budes vyfesakovana 🙂 🙂 🙂 ,potom nam daj foto 🙂 🙂 🙂

sanris - ahoj ako tehulkujes ?

sanris
28. feb 2010

ahoj brmbolcek, no ja tehulkujem tak, že mi je dnes dost eee 😝 v pondelok idem na krv a sono, tak uvidime čo nam povedia, trochu mám aj strach 😒 ale zase ked mi byva zle tak asi to vo mne prebieha 😀 a ty ako?

denis je ešte asi na výlete, ved sa nám ona ozve 🙂

brmbolcek
28. feb 2010

sanris- ja ked som bola v heliku tak nam dr.Gatova povedala, ze oni sa tesia v tom zmysle ze nam je zle ze sa to podarilo, 🙂 🙂 🙂 ze ich to tesi , a len aby sme sa drzali 🙂 🙂 🙂 , tak nebojkaj dufam ze sa to da zvladnut 🙂 🙂 🙂 , uzivas nejake vitaminy ? ja mavam nocne lebo chodim stale cik cik 😀 😀 😀

sanris
28. feb 2010

😀 teraz si dávam len B6 mne z tých materna atd. vitamínov robia vyrážky na krku talé bolave 😖 asi som alergicka na nejaku zložku, takže si ma potešila že sa oni tešia z toho že nám je zle, a pondelok je už zajtra ja som si myslela,že dnes je sobota 😀 😀 a ty užívaš vitaminy? ja chodím tiež cik cik ale viac cez den a mi to pripadá ako keby sa mi zužila močova trubica 😒 musím zajtra povedat

brmbolcek
28. feb 2010

sanris- neboj ono to vsetko k tomu patri 🙂 🙂 🙂 co by sme v minulosti za to dali ab& nam bolo tak ako teraz 😉 😉 😉 , inak mas krasny datum narodenia dietatka 1.11 2010 😀 😀 😀 ja viem ono sa to este zmeni , bude to este skakat hore- dolu, ale zatial sa na to dobre diva 🙂 🙂 🙂 ja uzivam vitam E a momentalne vela zeleza ako je cvikla, salat , teraz musim lebo ho mam malo ale snazim sa ho vylepsovat 😀 😀 😀 tak este 35tt a je to na svete 🙂

sanris
28. feb 2010

brmbolček kde si to vypočítala ten dátum? 🙂

brmbolcek
28. feb 2010

ked si das mysku na moj nick tak sa ti tam objavi 29.september , 🙂 🙂 🙂 tak som si dala mysku na tvoju fotku a tam sa mi to krasne ukazalo 🙂 🙂 🙂 , skus a uvidis 🙂 🙂 🙂 pise sa tam ze si od kedy registrovana a od kial pochadzas 🙂 🙂 🙂

sanris
28. feb 2010

aha ano máš pravdu, 🙂 sestra má 2.11.narodky 😀

krivka5
28. feb 2010

ahojte...
brmbolcek...ved ja sa uz toho sona neviem dockat.najradsej by som to moje babo pozerala kazdy den ,ci je v pohode 🙂
sanris...tak marina keks,ja som uz vyskusala vselico mozne.tie lizatka su celkom fajn,vyzeraju ako obycajne roksove lizatka a aj tak chutia. v jednej krabicke ich je 12 ks a ja som si len tu jednu kupila tak zachvilu bude po nich a skusim tie mariny.

krivka5
28. feb 2010

brmbolcek...prosim ta preco je lusinka v nemocnici,nevies?dufam ze nic vazne...

brmbolcek
28. feb 2010

sanris- tak to bude cas oslav 😀 😀 😀 😀 😀 😀

Krivka- ja ti rozumiem ze sa ho nevies dockat 😉 😉 😉 , ja viem ze keby sa dalo tak by si male pozerala kazdu chvilku 😉 😉 😉 len to je tiez na skodu , cim menej sa pozera ultrazvukom na babo tak je to lepsie..... 😉 😉 😉 pocula som ze vraj caste pozeranie ultrazvukom skodi 😉 😉 😉

..lusi dostala OHSS, a mala dost zvaccsene vajecniky , preto si ju vzali na pozorovanie, lebo uz jej to ohrozovalo najme jej zdravie.....

denis19
28. feb 2010

hezký podvečer....preji všem!!!
brmbolcek.....super album

a nečetla jsem vás,ale zdavím 😀

sanris
28. feb 2010

ahoj denis 🙂

brmbolcek
28. feb 2010

is- tak ti nic ine neostava len to pekne docitat !!!!!!!! 🙂 🙂 🙂 oplati sa 😀 😀 😀 a dakujem za albumik, tak som na teba silno myslela ze ci sa ti aj nestukalo 😀 😀 😀

ako mas ? ako vikend s neterkou ? 😀 😀 😀 zajtra vegetis domka 😀 😀 😀

sanris
28. feb 2010

a lusi bola v stimulke alebo už po OPU?

brmbolcek
28. feb 2010

boze chcela som napisat DENIS a nie is..... , denis prepacte mi 😀 😀 😀

brmbolcek
28. feb 2010

sanris- lusi ..-- uz mala aj potvrdene tehu dvojicky..... bola okolo 6tt... a isla na kontrolu a mala zle pecenove testy tak musela ist pod lekarsky dohlad 😉

sanris
28. feb 2010

tohto sa aj ja obávam, mna od vtedy stale pobolieva pečen 😒

musela som zmazat foto 🙂 lebo mala začala patrat a ešte sme jej to nepovedali tak preto 😀

brmbolcek
28. feb 2010

sanris- xi xi - tak to mas inak zrucnu malu 😀 😀 😀 , mas co robit aby ta nevyspehovala 😀 😀 😀 a kedy sa tak chystate jej oznamit super spravicku 🙂 🙂 🙂 ???

sanris
28. feb 2010

brmbolcek...zajtra ideme na krv a sono ak sa to potvrdí tak jej to povieme 😀 ona má už 11 a cnes sa ma pýtala že načo chodím na koníka 😀 tak do zajtra aj tak nič nevysnorí 😀

brmbolcek
28. feb 2010

sanris- to je inac zlateeeeeeee 😀 😀 😀 😀 😀 😀 , ze nevysnori ju to potom napadne , neboj teraz su uz deturence sikovne 😀 😀 😀 , ale ved uz je to jasne ze bude mat bud sestricku alebo braceka 😀 😀 😀 , tak zajtra drzim palceky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

sanris
28. feb 2010

brmbolcek...bračeka 😀 😀 😀

brmbolcek
28. feb 2010

no uvidime , sanris.. xi xi , uz som aj citala ze sa to da okolo 10tt dat zistit s krvi.... co to bude .... dnesna doba je velmi popredu 🙂 🙂 🙂

sanris
28. feb 2010

no ja verím tomu že to bude chlapček 🙂 aj manž.mi povedal ked sme boli na ET že myslím si že to bude chlapec 🙂 tak uvidíme ale brala by som 😀

brmbolcek
28. feb 2010

sanris- tak ty si na tom ako ja 😉 - my ked sme to oznamili nasim tak moja mamina povedala , juuj to budu zvonceky 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 a je taka o tom presvedcena ze nema sancu jej odopierat 😀 😀 😀 😀 😀

brmbolcek
28. feb 2010

.. dobru nocku zelam a sladke snicky 🙂 🙂 🙂 🙂 a do noveho tyzdna vakrocte tou spravnou nozkou 😉 😉 😉

luko
1. mar 2010

Ahojte 🙂🙂
Ja som sa nedostala este ani k OPU, dalsi pergoveris mi dali, sice povedala ze na 11 den stimulacie je to OK, predsa len to asi nerastie tak rychlo Veď som uz 14DC. Ale co nejdem stresovat koli tomu co neovplyvním😉

brmbolcek
1. mar 2010

ahoj Luko- a ake jednotky si pichas ?

luko
1. mar 2010

Ampulku dipherelin a pergoveris.A 75ml Gonal

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre