Príprava na IVF schválenie poisťovne a všetko okolo toho

sasko25579
31. aug 2009

Ahojte všetky.Je tu niekto v takej pozícii ako ja?/čakaáte este len na potvrdenie žiadosti od poisťovne/?Ako dlho sa čaká kým to poisťovna schváli?a čo potom?ako prebieha celá tá príprava na to všetko?dufam,že mi to poisťovna schváli,ale aj sa trošku bojím.Je to nevysvetlitelný pocit.Je tu niekto ako ja?????????????Ozvite sa........... 🙂

tuzimpobabatku
24. mar 2010

veru, veru, ide to rýchlo. Teším sa na to, nech už to mám za sebou 😉

majaja75
24. mar 2010

tieto čakania su hrozné, stale na niečo musíme čakať

majaja75
24. mar 2010

musím ísť na chviľu off, zatial pa

tuzimpobabatku
24. mar 2010

ahoj, papa

denis19
24. mar 2010

haloooo...kde je kdo?

cukotka
24. mar 2010

tak čo? zase nikto?

guginenka
24. mar 2010

nie 🙂

guginenka
24. mar 2010

ahojte dievcata,
viete mi prosim povedat co moze byt pricionou ak ma muz nulovy pocet spermii? co by na to mohlo pomoct?
dakujem

krivka5
24. mar 2010

ahojte!
gugulienka...s tym ti bohuzial neporadim 😒
no baby dnes mam cely den problem sa sem dostat 😠 nie a nie sa prihlasit 😠 aj vam to tak rapluje?
a ja som bola dneska na sono a NT meranie a vsetko je o.k. malicke sa nadherne hmirilo a kopkalo nozkami, nemohli sme sa nan vynadivat 🙂 dokino nam pekne ukazal nozicky,rucicky ,nosovu kosticku, vsetko pomeral a malo by to byt v pohodicke. na to amnio ani nepojdeme ked su merania v pohode. 🙂
bombrlcek...ako si dopadla? kedy si sa dostala na rad? my sme isli predposledny o 19:30hod. hruza to cakanie.

krivka5
24. mar 2010

a termin porodu nam dal 3.10., takze sa to ani nejak od terminu z martina (5.10.) nelisi...

krivka5
24. mar 2010

tak drobcek je v albume(cely tato 😀 )

krivka5
25. mar 2010

dobre ranko! 🙂
co este spinkate?

denis19
25. mar 2010

Ahoj Krivka!!!

krásné foto v tomto týdnu jsou ty detičky nádherné na tom sone!!!!! Ako teda máš? Šťastne,co????

denis19
25. mar 2010

Pádím na glukoza test a potom na rehabilitaci, tak se uvidíme asi až odpoledne. 🙂

krivka5
25. mar 2010

denis..ano .som stastna ze je vsetko podla sona o.k. . tak ides na tu glukozu? tak drzim palec a pekny dnik 🙂

brmbolcek
25. mar 2010

haloooooooooooooooooooooooooooooooooooo slnieckaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

... uz som tu a hlasim , navarene , upratane, prach utrety, poprate, a pozehlene...... 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Krivka - servus mojaaaaaaaaaaa tak vcera to bol iny des , teda take dlhe cakanie sa mi ani vo sne nezdalo ...... prisla som tammedzi prvymi a odisla o dobre 2 hodky....... ups...ale na druhej strane som bola rada ze kazdu poriadne a dokladne prezera .... inak ja uz utros neberem od dnes rana 🙂 🙂 🙂 , no a vcera na sone mi robil cez brusko a potom aj vaginalne, tiez mame fotecky ale hodime az cez vikendik..... a ROMY a ty si mala ten rozmer vcera co si pisala 1,3 u mna nameral 1,4 a vsetko dobre dopadlo az na to ze som sa nemohla akosi postavit s toho stola 😀 😀 😀 😀 som si pripadala ako 100 rocna zena , co budem neskor hovorit 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Krivka inak krasne fotecky mas 😎 😎 😎 nam sa nie a nie otocit tak sme ho videli iba od chrbatika tak do neho jemne stuchal ani tak sa nepodaril xi xi , som sa tam smiala ze Dr. mal co robit aby mi sono udrzal na brusku 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 Manzela som taktiez mala v nutri a spolocne nam ukazoval hlavicku a vsetky casti tela maleho brmbolceka 😉 😉 😉 😉 😉 Krivka a nie som daleko od terminu od teba 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎 😎

Minka- ja ti tak silno drzim palceky , juj tfuj, tfuj, tfuj, 🙂 🙂 🙂 sme radi ze si sa nam ozvala 😉 😉 😉

ostatne dievcatka srdecne pozdravujem a prajem uz skoro krasne zvikendnovanie 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

krivka5
25. mar 2010

brmbolcek...tak ti nasi drobci su rovnako velky 🙂 aj mne nameral 1,4 co je v pohode 🙂 ze je to nadhera vidiet si takto drobceka a pocut jeho tlkot srdiecka 😉

krivka5
25. mar 2010

brmbolcek...si nejaka aktivna 🙂 ja som vstala o siedmej a od vtedy som tu na konikovy 😅 no idem sa aj ja realizovat domacimi pracami 😉

brmbolcek
25. mar 2010

Krivka- len ja akosi nemozem spavat ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ ☹ a rano manzel nechape kde beriem tu silu a vitalitu, 😎 😎 😎 😎 som velmi stastna a rada ze nam dobre dopadli vysledky a drobcekovia su krasny 😉 😉 😉 skus si podla tohoto linku vyratat datum porodu .... mne to vyslo , daj vediet 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂 http://www.zenska-neplodnost.cz/tehotensky-kale....

brmbolcek
25. mar 2010

Dievcatka, lucim sa utekam na domcek pa pa , a prajem krasny stvrtocek 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵 😵

krivka5
25. mar 2010

brmbolcek... ja som teraz prvu noc celu prespala a ani cik cik som nebola 🙂 tak nech sa ti na domceku dari a davaj pozor na drobceka. 😉 dik za link ,idem kuk...

romy01
25. mar 2010

ahojte

brmbolcek tie sona uz budes mat len cez brusko.-

jaj ty si uz bola. Super vysledok, len tak dalej
krivka aj ty si bola - to ste boli s brmbolcekom u rovnakeho doktora ? Super baby. idem kuknut fotky u krivky

minka - super, drzim palce nech to vyjde a posielam cmuk na brusko nech sa gulka riadne zahrazne.

tuzimpobabatku tak ak to ma taky ucinok, tak ti este posielam, budes ich potrebovat .TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT
TTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

romy01
25. mar 2010

krivka - to su super fotky, take velke, ze fakt drobca krasne vidno. A nepovedali vam ze co by to asi mohlo byt ? Mne uz v 12 tt povedali ze to sice nie je 100% ne lebo je este skoro, no dokine sa zazdalo ze to je chlapec a potom v 20 tt to potvrdila.

tuzimpobabatku
25. mar 2010

romy: dííkyy , tehu vírusíky sem ku mne! 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

tuzimpobabatku
25. mar 2010

baby kde ste?

denis19
25. mar 2010

já se práve ted vrátila do práce po rehabilitaci a glukoza testu a ted hurá makat na mape!!!!!!
ako máte????

krivka5
25. mar 2010

romy...aj sme sa pytali ci to neni vidno a doki povedal ze je to este skoro. a tak sme dufali ze to uz uvidia ☹
tuzim...tak ako buduca tehulka?
denis...aka bola glukoza?asi sladka ze 😀 a vysledky budes vediet kedy?

krivka5
25. mar 2010

a dievcata dakujem velmi pekne za pochvalu babatka 🙂 nemozem sa nan vynadivat 🙂

denis19
25. mar 2010

krivka...no byla sladká, co ti povím,ale dalo se, jen jsem už mela ke konci hladíka jako blázen!!!!

romy01
25. mar 2010

denis tak mas po tom. Boze ja som bola pred tyzdnom a musim povedat ze mi to utieklo ani pravda nie je. Inak vcera som si uzila den bez zahy ale som sa asi radovala predcasne lebo som si dala polievku a zaha je naspat

Prečítaj si, čo potrebuješ vedieť o otehotnení.
Naše mamičky spísali skvelé rady, ako otehotnieť.
Dôležité je poznať aj príznaky tehotenstva.
Zisti, kedy má žena plodné dni.
Kedy a ako používať tehotenský test?
Zisti viac o tvojom tehotenstve týždeň po týždni alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Nepoznáš termín pôrodu? Vypočítaj si ho v tehotenskej kalkulačke.
Modrý koník ti prípadne napovie aj pri neplodnosti.

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre